Tom Muyters

Başlatan sadece55, 01 Şubat 2017, 10:29:34

« önceki - sonraki »

5trawberry

shorunmu vardı gol yiyince gülüyordu. bir de kirali vardi pijamayla sağa sola atlıyordu nedense ikisini düşündüğümde tom geliyor aklıma

tactician

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 18 Mart 2017, 00:11:38
Şahane bir istatistik tutturdu. :)
Bence çok iyi bir kaleci değil, yan top zaafı var ama iki önemli avantajı var. Birincisi Acayip bir kaleci şansına sahip. ( En azından bizde öyle ) İkincisi ise çok teknik, ayağına hakim. Hep böyle devam etsin :)

Yok  be abi. Kaleci şansı ile alakasi yok; adam iyi kaleci. Yere yatmıyor doğru ama adamın prensibi o :) libero özellikli zaten. Minyatür kale maçları kalecileri gibi oyunu geriden okuyan ve yönlendiren birisi tom. Abdülkerim, kone ve erkan ile birlikte en verim aldığımız isimlerden kendisi  8)

brigand

Bir yan top ve bir çapraz pozisyon geldi. Birinde altıpasın üstüne çıkamadı, diğerinde kapattığı köşeden topu geçirdi. Açık söylemek gerekirse, en azından şu iki pozisyon güven vermedi. Furkan'a zaten güvenimiz tükenmişti ama Furkan'ın oynadığı savunma ve kalesinde gördüğü pozisyon sayısı ile hiç karşılaşmadı daha. Arka tarafta 3.stoper gibi oynayabilmesi ve ayaklarına hakimiyeti artıları. Kalan maçlar için nasıl performans sergiler bilemem ama inşallah bu istatistikleri devam ettirir. O zaman sezon sonunda tekrar bakarız.

Sadece Samsunspor

Evinin kirasinin odenmedigi emlakcinin cikmasi icin zorladigi iddia ediliyor twitter da. Eskiden tolga dogantez in basinada boyle bisey gelmisti diye hatirliyorum

Sadece Samsunspor

Yalanmis arkadaslar zeren aciklama yapti. Ozellik yabancilar konusunda daha hassasiz dedi oyle birsey yok dedi.

binikalamadım

Samsunlu olmak istiyorum demiş  ;)

eprianu

Alıntı yapılan: binikalamadım - 27 Mart 2017, 09:55:37
Samsunlu olmak istiyorum demiş  ;)

Yok abi yolun başındayken engel olalım adama. Bizim gençliğimiz mahvoldu, bari onun geri kalan hayatı iyi geçsin  :D ;D

fanatik samsunsporlu

Seni niye daha önce almadık ki

mehmet yılmaz

Bugün çok kritik bir pozisyonu da çıkardı. 5 maçtır gol yemiyor. Çok da iyi oynuyor.
Takımın Hasan'la birlikte en teknik oyuncusu  :D

samsunsporlu1994

Bu adamı ayrı seviyorum.

sadece55

Koy sol açığa 2 tane çakar, Şaka maka Mustafadan iyi kullanır duran topları.

orucreis

Bu adam frikikci olmaliydi istedigi yere topu atiyor

ugrass

O teknikle solbekte mustafa sevgiden daha yararlı olabilir. 8)

ata55

hem sempatik hem yetenekli  ;D :D

Karabudun

No Tommy, No Party!