Günün sözü

Başlatan kaptan 55, 12 Kasım 2009, 18:31:21

« önceki - sonraki »

CurvaSs

dizlerimin üzerinde yaşamaktansa, ayaklarımın üzerinde ölmeyi tercih ederim.

yilmazselcuk55

Dörtte üçü su olduğundan mı, vücudumuz okyanuslar gibi ''AY''ın cazibesinin etkisindedir? Bu yüzden mi içimiz gelgit halindedir? Bu yüzden mi sudan sebeplerle yitiririz su gibi aziz şeyleri çoğu zaman? Sular durulduğunda aydınlanır anlamlar, ama sular durulmaz dalgalanmadan...

masbene

BUNA HAYRAN KALMAMAK ELDE DEĞİLDeprem gününden bu yana Japonlar, 48 milyon dolardan fazla nakit parayı ve içlerinde toplam olarak 30 milyon dolar para bulunan binlerce kasayı yetkililere teslim etti. Böylece, deprem ve ardından gelen tsunamide kaybedilen 78 milyon dolar felaket mağdurlarına iade edilebilecek.

Tüm bu miktar, Japon halkının yıkıntılar arasında bulduğu ve kendisinin olmadığı için harcamayıp bir kenarda beklettiği paranın biraraya gelmiş hali.

Duyanları "Bunca acı ve sefilliğin ardından ben olsam bulduğum parayı teslim eder miydim?" diye bir sorgulamaya sevk eden bu örnek tutum, ülkedeki herkesin aynı anda, aynı şekilde davrandığını düşünülünce daha da hayranlık verici oluyor.

Akyol

3 Kuruşluk insanlara 5 kuruşluk değer verirsen, aradaki 2 kuruşa seni satarlar  ;)

kalptenþimþek

Nankör insan, her şeyin fiyatını bilen fakat hiçbir şeyin değerini bilmeyen insandır.
                                                                                                          Oscar Wilde

Akyol

Bu zamanda az dostun olsun, daha iyi.
Herkesle uzaktan hoş beş edip geçmeli.
Can gözünü açınca görüyor ki insan
En büyük düşmanıymış en çok güvendiği...

ÖMER HAYYAM

guvener55

bok olmadan kendini bi bok sananlar bok olmadan kokarlar

buda benim sevdiğim sözlerden

SAMSUNLU ORUMA 55

Bir Kadın İçin Öleceğime, Hepsi İçin Yaşarım..

kalptenþimþek

peki kayseri grubu ne olacak?? :-\

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 02 Eylül 2011, 19:34:21
peki kayseri grubu ne olacak?? :-\
abi daha bir yere gitmiyorum, dimdik ayaktayım..

Tufan

satsuma bütün kötülüklerin anasıdır.

SAMSUNLU ORUMA 55

Özlüyoruz Seni Usama Bin Ladin.. Trabzonu Bombalamadan Neden Gittin ??

Atakumlu

Her 10 yunanlıdan 9'u yüzme biliyorsa bunu Atatürk ve arkadaşlarına borçludur ...

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 09 Eylül 2011, 17:04:52
Her 10 yunanlıdan 9'u yüzme biliyorsa bunu Atatürk ve arkadaşlarına borçludur ...
yüzme yunanların ata sporu  :evet:

SAMSUNLU ORUMA 55

Bu Ülkenin Ekmeğini Yiyip, Bu Ülkeye İhanet Edenler; Ekmeği Yedikleri Yerden Bir Gün Kurşunu Da Yerler..