Samsun dışında üniversite okuyanlar!!

Başlatan guvener55, 16 Mart 2009, 19:59:08

« önceki - sonraki »

guvener55

Bakalım değerli hemşerilermiz türkiyemizin hangi şehirlerinde üniversite okuyo,samsuna ve samsunsporumuza özlem duyuyor.

Çorum Hitit Üniversitesi İktisat Fakültesi 3.sınıf

ugrass

16 Mart 2009, 22:51:54 #1 Son düzenlenme: 16 Mart 2009, 23:57:53 farUqras
ANKARA - CANKAYA UNİ..

BAŞKENTLİ SAMSUNSPORLULAR

Sercan

k3ukEr

Sercan

Alıntı yapılan: k3ukEr - 17 Mart 2009, 13:18:04
KTU / TRABZON ;)

Iktisat 4..

Birader ktü Samsunsporlular diye bir grup kursanız çok harika olur senden başka da var Samsunsporlular ktüde...

k3ukEr

Burada cok kalabaligiz, grup yada bir olu$uma gerek yok aslinda.. zaten yeteri kadar var.. ama bu tarafa, dogru dürüst bi organizasyon yapilmadigindan dolayi, kimsenin varligi/yoklugu belli olmuyor.. herkesin gönlü rahat olsun, trabzonda Samsunsporlular cok..

ILUVATAR

Konya Selcuk Universitesi Hukuk fakultesi 3.sınıf

Sercan

Alıntı yapılan: k3ukEr - 17 Mart 2009, 14:41:42
Burada cok kalabaligiz, grup yada bir olu$uma gerek yok aslinda.. zaten yeteri kadar var.. ama bu tarafa, dogru dürüst bi organizasyon yapilmadigindan dolayi, kimsenin varligi/yoklugu belli olmuyor.. herkesin gönlü rahat olsun, trabzonda Samsunsporlular cok..

Kardeşim onlar sırf bize gıcıklık olsun diye bmn samsun diye bir grup kurup pankart asmışlar.Sizde bu tarz şeyler yapsanız çok güzel olur...

k3ukEr

@ 55sercan55,

Ankaragücü-Trabzon macina gittim, ankara tribünündeydim.
Trb'un tribün lideride o tribüne girdi, bana Samsunsporlu diye seslendi. Emin olun burada bizi bilen iyi biliyor, tekrar söylüyorum buradaki genclik Samsunspora cok bagli. Onlar gibi bi pankart yapip, karsisina 2 kisi gecip, ucuz seylerin pesine düsmek, reklamdan baska bise degil. 19 Mayısta zaten bi elin parmagi kadar grup sayisi var, bizim icinde bulundugumuz bi tribün var iken gerek yok bunlara diye düsünüyoruz, ama yinede arkadaslarim feysbukta KTU ŞİRİNLER diye grup kurmuslar..

Kodalak

mezun olupta gurbette çalışanlar var benim gibi mesela   ;)
EN BÜYÜK SAMSUNSPOR

berkay55

Tufan

eskişehir osmangazi üni.
kimya bölümü 2. sınıf

supernatural_55

emre

istanbul-marmara üniversitesi
ilköğretim matematik ögr.

BekiRcaN_5s