Soner Gönül

Başlatan _SoN_, 17 Haziran 2021, 23:34:06

« önceki - sonraki »

Elyesa

sonmacda rize macinda bence coook iyiydi ama ben bu adami seviyom :-)

Stoper

Alman çalıştırıcıdan Soner Gönül açıklaması

Savunma oyuncusu Sonar Gönül hakkında konuşan Samsunspor Teknik Direktörü Markus Gisdol, "Ondan neler beklediğimizi biliyoruz ve herkes ondan neleri yapabileceğini de biliyor. Disiplinli olması sebebiyle ve göstermiş olduğu performans sebebiyle ben oynamayı hak ettiğini düşünüyorum"

https://www.gazetegercek.com.tr/alman-calistiricidan-soner-gonul-aciklamasi/135075/

mehmet yılmaz

Kimse Memnun Değil Ama Hep O Oynuyor

Samsunspor'da Soner Gönül, kadroda bile olamaz denilen Süper Lig'de 24 maçta forma giydi.

Samsunspor'daki üçüncü sezonunu bitiren Soner Gönül, belki de takımın en çok tartışılan ismi durumunda. Taraftarların güvenini bir türlü kazanamayan sol bek Soner, buna rağmen üç sezonda da çok fazla maç oynadı. Birinci Lig'deki ilk sezonunda 33 maç, ikinci sezonunda 25 maç oynayan Soner Gönül, Süper Lig'de kadroda düşünülmez gözüyle bakılan oyunculardan birisiydi. Buna rağmen geniş kadroda yer bulan Soner, sezonu 22'si ilk 11'de olmak üzere 24 lig ve 2 de kupa maçında forma giyerek kapattı. Samsunspor'daki üç sezonunda sadece bir gol pası olan Soner'in gol katkısı ise olmadı.

jean

En az Maas alanlardan biriymis