"Yazarlar" bölümü yeniden aktif ..

Başlatan yönetici, 22 Haziran 2006, 11:12:28

« önceki - sonraki »

kaptan 55

gerçektende çok iyi oldu bu isimler en azından yerel basındaki zoraki SAMSUNSPOR'lulardan ziyade bu takımı yıllarca takip etmiş bu sevdayı gönlüne kazımış insanlara kalem vermek en doğru seçim diye düşünüyorum.

hadi bakalım kaleminize kuvvet...

edmontdante

04 Kasım 2009, 18:37:44 #106 Son düzenlenme: 04 Kasım 2009, 18:43:48 edmontdante
Teşekkür ederim arkadaşlar.

Bu takımı maraton tribününden 1980 li yılların ortasından itibaren karşılıksız ve hiçbir beklenti içinde olmadan  sevdim.Hayatım boyunca Ne bir tane yönetici tanıdım  ne de bir tane futbolcu.Hatta Samsun Futbol Kamuoyundan da  hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Sadece seviyorum.Bu sebepledir ki kimseyle şahsi bir hesabım  ve ilişkim vs yoktur.

Futbolcusu,Yöneticisi,Teknik heyetiyle Herkesi saha içinde ortaya koyduğu mücadeleyle,meslek ahlakıyla,yaptığı güzel işlerle,giydiği formaya yada hizmet ettiği takıma  verdiği değerle değerlendirebilirim.Bu doğrultuda SADECE SAMSUNSPOR'luluk duygusuyla,maraton tribününden bir taraftar olarak zaman zaman yazılarımla sitemize katkı sağlamaya çalışacağım.Tekrar teşekkür ederim hepinize

beşnumara

engin abi öncelikle hayırlı olsun.bence samsundaki en kaliteli yazar kadrosuna sahibiz.bu da samsunspor.biz farkıdır.
rahmetli teoman abi maç sonunda hemen siteye gelir maçla ilgili ne oldu ne bitti yazardı sağolsun.engin abi de yazıyordu hem de baya kaliteli yazıyordu iyi noktalara temas ediyordu.site anasayfasında da yazmaya başlaması çok iyi oldu hatta bana göre geç kaldı.tabii ki site yönetiminin takdiridir bu benm görüşümdür sadece.şimdiden eline kalemine samsunsporlu yüreğine sağlık abi

Ollivanders

Alıntı yapılan: beşnumara - 04 Kasım 2009, 18:59:12
engin abi öncelikle hayırlı olsun.bence samsundaki en kaliteli yazar kadrosuna sahibiz.bu da samsunspor.biz farkıdır.
rahmetli teoman abi maç sonunda hemen siteye gelir maçla ilgili ne oldu ne bitti yazardı sağolsun.engin abi de yazıyordu hem de baya kaliteli yazıyordu iyi noktalara temas ediyordu.site anasayfasında da yazmaya başlaması çok iyi oldu hatta bana göre geç kaldı.tabii ki site yönetiminin takdiridir bu benm görüşümdür sadece.şimdiden eline kalemine samsunsporlu yüreğine sağlık abi

doðan

Alıntı yapılan: edmontdante - 04 Kasım 2009, 18:37:44

Bu takımı maraton tribününden 1980 li yılların ortasından itibaren karşılıksız ve hiçbir beklenti içinde olmadan  sevdim.Hayatım boyunca Ne bir tane yönetici tanıdım  ne de bir tane futbolcu.Hatta Samsun Futbol Kamuoyundan da  hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Sadece seviyorum.Bu sebepledir ki kimseyle şahsi bir hesabım  ve ilişkim vs yoktur.

Futbolcusu,Yöneticisi,Teknik heyetiyle Herkesi saha içinde ortaya koyduğu mücadeleyle,meslek ahlakıyla,yaptığı güzel işlerle,giydiği formaya yada hizmet ettiği takıma  verdiği değerle değerlendirebilirim.Bu doğrultuda SADECE SAMSUNSPOR'luluk duygusuyla,maraton tribününden bir taraftar olarak zaman zaman yazılarımla sitemize katkı sağlamaya çalışacağım.Tekrar teşekkür ederim hepinize

kardeşim hayırlı olsun;

yannlııız artı öle düz duvar sallama artık sercan a , turguta :)...

artık köşe yazarısın :))

yazılarının camiaya hayırlı olsun dileklerimle.....

Ali ihsan arkadaşımızada hayırlı uğurlu olsun

edmontdante

Alıntı yapılan: doğan - 04 Kasım 2009, 19:01:22

kardeşim hayırlı olsun;

yannlııız artı öle düz duvar sallama artık sercan a , turguta :)...

Sağol kardeşim.İlk yazım zaten maç başlığına yazdıklarımdı.Dolayısıyla öncelikle Sercan ve Turgut'tan başladım tabiki.Sercan ve Turgut'un bu taraftara yaptıklarını hiç bir zaman unutmayacağım ama sahada top oynarlarda adam gibi o zaman yazarım.Ama oynayana kadar onların sahte hareketlerine aldanmayacağım

55JNR55

yeni yazarlara şimdiden başarılar hayırlı olsun ne diyelim yüreğinize sağlık...

55.hakan

Hayırlı olsun.. haftalık iki sayfalık broşür çıkartılsa bütün yazarların bir hafta içerisinde köşelerinde yazdıkları toplanıp..da şehre dağıtılsa neler olup bitiyor memleketinin takımı ne halde insanlar görse fena olmaz

celebi

supernatural_55

Hayırlı olsun Engin abi ve Aliihsan abi.Gerçekten site yazar kadrosu çok iyi..

Sercan

Recep

Alıntı yapılan: edmontdante - 04 Kasım 2009, 18:37:44

Bu takımı maraton tribününden 1980 li yılların ortasından itibaren karşılıksız ve hiçbir beklenti içinde olmadan  sevdim.Hayatım boyunca Ne bir tane yönetici tanıdım  ne de bir tane futbolcu.Hatta Samsun Futbol Kamuoyundan da  hiç kimseyi şahsen tanımıyorum.Sadece seviyorum.Bu sebepledir ki kimseyle şahsi bir hesabım  ve ilişkim vs yoktur.

Futbolcusu,Yöneticisi,Teknik heyetiyle Herkesi saha içinde ortaya koyduğu mücadeleyle,meslek ahlakıyla,yaptığı güzel işlerle,giydiği formaya yada hizmet ettiği takıma  verdiği değerle değerlendirebilirim.Bu doğrultuda SADECE SAMSUNSPOR'luluk duygusuyla,maraton tribününden bir taraftar olarak zaman zaman yazılarımla sitemize katkı sağlamaya çalışacağım.Tekrar teşekkür ederim hepinize
ilk yazını çizmeli kediler hakkında yazmanı beklerdim :) :)
hayırlı olsun

sejoe

edmontdante

Alıntı yapılan: recep55 - 04 Kasım 2009, 23:37:26
ilk yazını çizmeli kediler hakkında yazmanı beklerdim :) :)
hayırlı olsun

Samsuni İletişim yayınlarıyla bağlantımı sağlarsa onun kitabını yazacağım

King Of The North

Hayırlı olsun,uğur getirmeniz temennisiyle,kaleminiz bağımsız,yolunuz açık olsun.