Büyük Başkan İsmail Uyanık Geri Dönüyor

Başlatan mehmet yılmaz, 25 Mayıs 2018, 18:04:00

« önceki - sonraki »

orucreis

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 02 Haziran 2018, 18:07:40
Giriş kartıda hala boynumda iş yerinde çalışırken havam oluyor artık. Artık başımız eğik değil.

napoli deplasmanina gelmek isteyenler isim yazdirsin

Romada iftar yaparsak olur 😂😂😂

Nuri Asan

deado

Alıntı yapılan: Sol Açık - 02 Haziran 2018, 17:36:52
Yazılanlardan anladığım kadarıyla, Başkan geri döndü!  ;)

Birisi kongreyi, konuşulanları, atmosferi, kongre ile ilgili ne aktarabiliyorsa aktarsa, özetlese ne güzel olur...  :)
biraz anlatim alsak arkadaslar giris gelisme sonuc

Nuri Asan

şunu diyim atmosfer harikaydı kümeye düşmüş takım kongresi değil de şampiyonlar ligine kalmış bir takım havası vardı. konuşulanları telefondan girdiğim için uzun mesaj yazamıyorum

5trawberry

İzlediğim kadarıyla kürsüye çıkan isimlerden SMMM Odası başkanı Hayrul Kayar, biz Samsunspor yenilse bir haftası berbat, yense bir haftayı bayram havasında geçen kişiyiz. En vefakar en Cefakar taraftar biziz dedi. Eskiden maça beş on dk geç kalsak maça girdiğimizde skorboarda bakardık hemen ve hep gol atmış olurduk dedi. Biz bu eski günleri özlüyoruz ve döneceğiz dedi. Ben Sadece Samsunsporluyum benim başka sevdam yok, başka takım tutmadım hayatımda. Samsunspor sevdam benle mezara kadar gidecek dedi.

Zihni Şahin ise, destek olacağının sinyalini verdi. Bugünkü oluşumdan mutluluk duyduğunu her zaman takımın destekçisi olacağını ifade etti. Heyecanlı ve mutluydu. Heyecanda cümle kurmakta bile zorluk çekti.

Mhp Milletvekili ise, lafı fazla uzatmadan tebrik ve destek mesaji verdi.

En son İsmail Başkan ise,Uzun bir aradan sonra sizin karsinizdayim nasıl bir onur ve seref duyduğumu tarif edemem. Simdiye kadar belki hep agustos bocekligi yaptim hep destek olmak istedim. Samsunsporun hep eski gunlerine donmesini arzu ettim Ama nasip olmadi nasip bugüneymiş ve biz bugun burdayiz dedi. Samsunspor kenar mahallelerin zengin çocuğudur Samsun ve Samsunspor bizim herseyimizdir. Samsun bizleri hep sehir dışına atti ama sonunda hepimizi yine yanına çağırdı. Bize nerelisin dediklerinde elhamdulillah Samsunluyuz diyoruz. Bizim gidecek başka yerimiz yok. İyi ki Samsunluyuz ve Samsunsporluyuz.  Dedi.

Beni etkileyen konuşmalar bunlardı.

Nuri Asan

Bu arada Yusuf Ziya Yılmaz Fuat koktas Çiğdem karaaslan ve ahmet Demircan Orhan kircali gibi akp gibi mv adayları gelmedi kongreye.

jean

Aman gelmesinler artik insaallah ihtiyacimiz kalmicak super lige cikinca o tur kirumlara

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 02 Haziran 2018, 22:55:54
Bu arada Yusuf Ziya Yılmaz Fuat koktas Çiğdem karaaslan ve ahmet Demircan Orhan kircali gibi akp gibi mv adayları gelmedi kongreye.

Aman uzak dursunlar, ötede bayılsınlar.Secim kaybetmiş gibi matem havasındadır hepsi.Sehirdeki bazı elemanların kuduz aşılarını yaptıralım, sağa sola saldırmasınlar sonra.Sirketlesme süreci nasıl olacak şimdi ? Yıldırım holding nasıl bir destek sağlayacak ? Eski oyunlarımız Celil,Serkan,Ercan kaptan teknik ekipte mi olacak ? Kazım Yılmaz gibi temligi olanlar şirketleşme sürecinde kafasına göre temlik koyabilecek mi ? Gurbette olduğumuz için sizler kadar hakim değiliz bütün konulara.Aydinlatabilir misiniz abiler :)

Nuri Asan

Tahminim eski futbolcular teknik kadroda ve futbolcu izleme komitesinde yer alır. kazım Yılmaz bir süre alacaklarını beklesin. atıyorum şu anda 20 milyon alacağı var ileride veririz bi kaç kağıt.

Allah seni bildiği gibi yapsın bahia ve Erkut..bu bahia 8 trilyon para ödedik hala ödemeler varmış.

cakir55

bahiaya kur farkından dolayı x2 para ödedik ödemeye devam ediyoruz

jean

Benim kanaatimce iki kirilma noktasi oldu bu takimin cokusiyle ilgili  yusuf ziya yilmaz kulube baskan olup batirirké vede kazim yilmaz hevesimizi kursagimizda birakip takimida borca batirirken

Desiqner

Larbi dosyasıda çok sıkıntı.Yanlış hatırlamıyorsam 300 küsür bin dolar veya euro borç + 500 bin dolar tazminat istemiş.Larbi ve Bahia dosyalarına puan silme ve transfer yasağı gibi şeylere neden olmadan öncelik vermemiz gerekiyor.Yönetimin de tahminim bu şekilde fifada bulunan dosyalar önceliği olacaktır.
Kazım Yılmaz'ın alacaklarını biraz daha öteleyeceğini ve temlikleri kaldıracağını düşünüyorum.
Yönetimin işi çok meşakkatli. Kaç yıldır kurumsallığın uzaktan yakından olmadığı bir yönetime maruz kalmış futbol kulübünü şimdi tepeden tırnağa her anlamda yenileyecekler.Baktığınızda altyapımız yok denilebilecek seviyede, altyapı tesisimiz yok (mevcut yerler parça parça ve kalitesiz) , tesisimiz olmadığı gibi altyapıda profesyonel ve başarıya aç altyapı antrenörlerimiz yok , acil ödenmesi gereken yerli ve yabancı oyunculara ait borçlar meselesi var.Kısa süre içerisinde İsmail başkanın sürekli belirttiği şekilde gelecekteki kadronun %60'ını oluşturabilecek kalitede oyuncuların takıma kazandırılması gerekiyor.Şirketleşme meselesiyle ilgili hususlar var.Yakın geleceğe yönelik bakarsak , yeri çok güzel olmasına rağmen tesislerimiz çok eski ve yakın gelecekte buranında yenilenmesi gerekebilecek.Store konusunda atılımlar gerekecek vs. vs. acizane benim bir taraftar olarak gözlemlediğim sorunlar bunlar.Belki daha fazlası vardır , belki de çoğu mesele şimdiden çözülmüştür bunu zaman gösterecek.
Tüm bunlara karşılık Efsane bir başkanımız , efsane futbolculardan oluşan sportif ekibimiz , Samsunsporluluğuna güvendiğimiz harika bir yönetim var.Ben hepsinin kısa sürede çözüldüğünü ve Samsunsporlular olarak tek problemimizin Store'dan hangi renk forma alacağımız olduğu günleri göreceğimizi düşünüyorum.Rabbim utandırmasın.

Lusage

Canik Üniversitesi civarına yeni tesis yapmak gerek. Ormanın içinde, içine girdiğinizde bütün hucrelerinizin canlandığı modern ve alt yapıyı da içerir bir tesis şart. Belediyelerinde bu konuda destek olması gerek. Sonrasında ise emektar Nuri Asan Tesislerini elden çıkartmak gerekli. Eski otogarın 34 milyon $ ettiği yerde tesislerin edeceği değeri dikkate alınmalı.

Şu kelimeleri soyleyebildigimiz ve ufkumuzu açtığı için Büyük Başkana ne kadar teşekkür etsek az..

yirmiuc

En kritik olay Bahia'nin odemesi suan.
Bahia'nin herhangi bir sekilde fifa'ya basvuru yapmasi halinde -6 puan cezasi ile baslayacakmisiz sezona.

Nuri Asan

Çinik tesislerimiz vardı, İsmail Başkan çok önem veriyordu oraya. Bu tesisler ne oldu bilen var mı arkadaşlar?