Enes İslam İlkin

Başlatan elexir, 16 Ağustos 2017, 13:01:50

« önceki - sonraki »

55.hakan

22 Eylül 2018, 18:14:51 #60 Son düzenlenme: 22 Eylül 2018, 18:21:53 55.hakan
Bu arkadaş adam geçip pas atmalı. Herkes gol atmak veya golcü olmak zorunda değil. Bunu da yani asıl görevini kendisine teknik ekip ısrarla anlatmalı.

yirmiuc

Oynadigi her macta bir tane %100 'luk bir gol pozisyonu kaciriyor..

SametYılmaz55

İki direk arasındaki mesafe 7,32 metre,zeminle üst direk arasındaki mesafe 2,44 metre.Her şey bu kadar açık ve netken bos kaleye o golü atamamak nasıl bir mallıktır arkadaş.Mac 2-0 değil de 0-0 olmuş olsa o kale direklerini sana monte etmek yapılacak en mantıklı hareket olurdu

ata55

tam aferin çocuk diyecektim yine golü atamadı.
olsun, öğrenir artık

Sadece Samsunspor

Hala ayni gorusteyim gram ilerleme kaydedemez. Boyle kalir

maço

Şu son vuruşları öğrensin artık en azından çalışsın .

Lusage

Denizli maçında benzer bir pozisyonu kaçırarak küme dusmemizde etkin rol oynayan arkadas o günden bugüne kaç ay geçmiş hiç bitiricilik çalışmamış. Olmaz arkadaşım senden olmaz..

Kaya

Pozisyon bilgisi ve son vuruş gibi çok büyük eksikleri olsa da bu ligde sürekli oynatılması gereken oyuncumuz. Kısa alandaki patlayıcı gücünün farkında olup eksiklerinin üzerine gitse (gidilse,öğretilse) inanılmaz faydası olacak.

Cenk İşler'in tesislerdeki sayı duvarına her idman sonrası en az 1 saat çalışma yaptığını bilirim. Şimdi kendisi teknik ekipte,başta Enes olmak üzere son vuruş sıkıntısı olan oyuncularla ilgilenmeli.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Kaya - 18 Kasım 2018, 23:40:05
Pozisyon bilgisi ve son vuruş gibi çok büyük eksikleri olsa da bu ligde sürekli oynatılması gereken oyuncumuz. Kısa alandaki patlayıcı gücünün farkında olup eksiklerinin üzerine gitse (gidilse,öğretilse) inanılmaz faydası olacak.

Cenk İşler'in tesislerdeki sayı duvarına her idman sonrası en az 1 saat çalışma yaptığını bilirim. Şimdi kendisi teknik ekipte,başta Enes olmak üzere son vuruş sıkıntısı olan oyuncularla ilgilenmeli.

Kesinlikle katılıyorum.
Israr etmek gerek. Özellikle de oynatılmadığında oynayan Ramazan olunca, bu risk alınabilir...

maço

Sarıyer tribununden insanlar bu çocuğu nasıl durduracaz diyip durdu.
Bizim hocamızı hesaba katmadılar.

55.hakan

Son pasları veremediği için rakip takımlar bilerek boş bırakıyor bunu.

emre

İhtiyacımız olan bir tarza sahip lakin hiç kendini geliştirmeye çalışmıyor sanıyorum.

SametYılmaz55

Alıntı yapılan: 55.hakan - 02 Aralık 2018, 14:32:39
Son pasları veremediği için rakip takımlar bilerek boş bırakıyor bunu.

;D ;D

Stoper

Enes İslam, bence iyi çalışmıyor!
Bu ligde ağırlığını koyan, skora doğrudan etkisi olan bir futbol bekliyoruz. Serkan, Celil 19 yaşında;süper lig oynuyordu. Avrupa'da 19 yaşında genç, şampiyonlar ligi oynuyor.. Enes iyi çalışacak, ekstra idmanlar yapacak ve 2. ligde iz bırakıp, takımı bir üst lige çıkaracak..  Yoksa Sercan Temizyürek gibi dibe çakılır!

Ayberk

Seni hemen satsınlar. Ya da öss'ye filan hazırlan. Bu kadar bencillikle iki adım ileri gidemezsin ÇOCUK ADAM.