Samed Hakan Kılıç

Başlatan Kaya, 13 Eylül 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Donebilir geri. Ismail baskan geri istemis galiba

Desiqner

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Aralık 2018, 15:14:42
Donebilir geri. Ismail baskan geri istemis galiba

Dönerse faydalı olacağını düşünüyorum.

5trawberry

Kesinlikle takıma kazandırılması gerekli. Tüm ortasahalarimizdan  daha iyi.

Stoper

Gözler Samed Kılıç'ta

Kiralık olarak gittiği Fransa'nın SO Cholet takımından geri dönen gurbetçi oyuncu Samed Hakan Kılıç, antrenmanlardaki performansıyla göz dolduruyor.

Samsunspor'un gurbetçi oyuncusu Samed Hakan Kılıç geri döndü.  Birinci Lig'den küme düştüğü sezon Fransanın SO Cholet  takımına kiralık olarak gönderilen başarılı orta saha oyuncusu, bu yıl kırmızı beyazlı formayı giyecek. Başkan İsmail Uyanık'ın tekrar başkanlığa dönmesinin ardından gurbetçi oyuncu da Samsunspor'da olmak istediğini söylemişti.

İRFAN BUZ TAKİPTE

Teknik direktör İrfan Buz'un antrenmanlarda çıplak gözle takip ettiği Samed Hakan Kılıç'ın bu sezon nasıl bir performans sergileyeceği büyük merak konusu oldu. Kırmızı beyazlı taraftarlar, genç oyuncudan çok şeyler bekliyor. Birinci Lig'de oynadığı maçlarda yeteneğiyle öne çıkan Samed Hakan'ın gelecekte Samsunspor'un vazgeçilmezleri arasında olacağı tahmin edilliyor.

Haber: Özgür KALANBAK

https://www.samsunhaber.com/amp/samsunspor/gozler-samed-kilicta-h48602.html?__twitter_impression=true

Shane_Falco

Bu adam oynadığı süre zarfında bir tek benim mi gözüme çarpmadı :S Bana pek extrem bi oyuncu olarak gelmemişti :S

ata55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 18 Temmuz 2019, 14:12:09
Bu adam oynadığı süre zarfında bir tek benim mi gözüme çarpmadı :S Bana pek extrem bi oyuncu olarak gelmemişti :S

Ben de aynı fikirdeyim. Herhangi bir özelliğini göremedim. Umarım yanıltır bizi.

Sol Açık

Birkaç maç sağ bekte ve birkaç maç da orta sahada oynamıştı sanırım. Açıkçası ben beğenmiştim. Ama abartılacak bir performansını da hatırlamıyorum. Beğenmemin bir nedeni de o dönem takımın dökülüyor olmasıydı.
Geçen sezonki kadromuzda olsa, bence iş yapardı. Ama takımın yıldızı olabilir miydi? Bunun için önceki sezon gösterdiği performansın üzerine çıkması gerek. Çünkü beğenmesek de, geçen sezonki takım, önceki sezonki takımdan kesinlikle daha iyiydi...

maço

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 18 Temmuz 2019, 14:12:09

Kesinlikle.
Sadece dikine oynama isteği vardı extra olarak.
Bu seneki kadroda yer bulabileceğini sanmıyorum.

Sadece Samsunspor

Mazeret bildirmeden Bolu kampina katilmamis. Yallah yallah

s_uzunkaya

Böyle tripli adamları zorlamayacaksın. Takımın moralini bırak bizim bile moralimizi bozuyor. Acilen çizilmeli...

g.tü. yaa 😠

55_OrHaN_55

Monşer oynamak istemiyorsa göndersinler bir an önce.

eprianu

Haberler doğruymuş, Samed Kılıç kampa izinsiz olarak katılmamış. Kulüp yaptırım uygulayacakmış.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4380

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 22 Temmuz 2019, 14:46:38
Haberler doğruymuş, Samed Kılıç kampa izinsiz olarak katılmamış. Kulüp yaptırım uygulayacakmış.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=4380

Bizde beyfendi top oynayacak diye bekliyoruz.

Daha ne yapsın bu kulüp sana...

55_OrHaN_55

Gözünün yaşına bakılmasın, verilebilecek en ağır ceza verilsin. Burası dingonun ahırı değil.

Ned Stark

Adamın aklı burda değil ki ayakları burda olsun ....