Samsunspor Tarihinin en iyi forvet oyuncuları kimlerdir?

Başlatan mehmet yılmaz, 26 Ekim 2008, 01:36:50

« önceki - sonraki »

beşnumara

erturul sağlam ile serkan aykutu seçtim 3. olarak tanjuyu seçecektim ama rahmetli metenin gs'yi ilk defa yendiğimiz gol ve o maç sonrası röportajı ve o konuşmasındaki efendiliği gelince tanjuyu gözden çıkarıp rahmetli meteyi seçtim.

recai

serkan ile tanju tabiki başka noolcak!! 2 isim yazılsa yeter bence!

guvensolmaz

menteşoğlu55

Tanju Çolak, Serkan Aykut, Dusko Milinkoviç, Temel Keskindemir... İlk üçünü benim gibi birçok arkadaşımız hatırlayabilir ama anlatılanlara göre Temel Keskindemir'i es geçmek olmaz... Döneminin müthiş çizgi oyuncusu... Yürüyerek adam geçermiş...

CeLiL_55

köprülüler

Babam adımı o yılın Samsunspordaki Sembol oyuncusu Adem KURUKAYA dan esinlenerek Adem koymuş. Babamdan dinlediğime göre çok iyi bir forvet miş. Bende oğluma rahmetli golcümüz Mete'nin adını koydum. Toprağı bol, ruhu şad olsun..

jean

tekkeköylühamdi

mehmet yılmaz

Son durum bu

Son 2 gün...

AlıntıHalil Rifat Usta  7 (1.6%)
Abidin Akmanol  18 (4.2%)
Temel Keskindemir  44 (10.4%)
Adem Kurukaya  4 (0.9%)
Ahmet Şahin  2 (0.5%)
Murat Şimşek  1 (0.2%)
Nasır Beadini  1 (0.2%)
Bünyamin Kubat  10 (2.4%)
Mete Adanır  13 (3.1%)
Tanju Çolak  81 (19.1%)
Dusko Milinkoviç  15 (3.5%)
Orhan Kaynak  1 (0.2%)
Orhan Kapucu  8 (1.9%)
Yücel Çolak  1 (0.2%)
Faruk Korkmaz  1 (0.2%)
Mustafa Sinecek  5 (1.2%)
Ertuğrul Sağlam  69 (16.2%)
Cenk İşler  41 (9.6%)
Serkan Aykut  87 (20.5%)
İlhan Mansız  11 (2.6%)
Caner Altın  2 (0.5%)
Uğur Dağdelen  3 (0.7%)

Amsterdamli

Benim cevremdeki Samsunlu buyuklerim kadin olsun erkek olsun bana hep Abidinden bahsetmistir. Super bir futbolcuymus ama macta kafasina aldigi bir darbe sonucu futbolu birakmak zorunda kalmis. Futbolu birakmak zorunda kalmasa idi kimbilir tarihte yerini simdi nasil almisti ve bu anketde nerede olmustu. Ben en azindan bu anilara dayanarak oyumu verdim.

veis

mehmet yılmaz

En iyi forvetlerimiz olarak

Tanju Çolak
Serkan Aykut
Ertuğrul Sağlam
Temel Keskindemir

seçilmişlerdir.

Tribün_ali

Serkan aykut başkada yok benim yaş itabarıyla bidigim

bafiras

soy ismini bilemiyorum amma lakabıyla AYI NAİM in hakkı yenmesin bence samsuna gelmiş en iyi santroforlardan biridir istanbulda beşiktaşı 2-1 yendiğimiz maçta attğı golleri hatırlayın en azından listeye girmeliydi