Samed Hakan Kılıç

Başlatan Kaya, 13 Eylül 2017, 14:51:26

« önceki - sonraki »

SametYılmaz55

Seni yedek bırakıp diğer sığırlara şans verenlerin yollarını seveyim

ngonge

2 yıla süper ligde oynar biz de oynatmamıştık diye hatırlarız.

eprianu

2. Serdar Gürler vakası olur.

GurbetciFanatik

BU adami bir kere sokmustu ikinci yari engin hoca.
Ve ben o günden ( 12 haftadir ) beri bagriyorum bu adam ilk 11 de olmali diye.
Kimse orali olmuyordu.
Is isten gecti artik.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 13 Eylül 2017, 16:54:16
Ben açıkcası kendisinden Hasan Kılıç ın bir üst sürümü potansiyeli bekliyorum. Hadi hayırlısı bakalım.  :)

Seni oynatmayan hocaların ta.....

Karabudun

Takımda oynayan bir tek bu arkadaş var.

Kaya

Samed'in çok iyi oyuncu olduğunu biz 45 dakikalık bir kupa maçında gördük de birileri görmek istemedi demek. Denize düşen yılana sarılır misali mecbur olunmasa yine oynatılmayacaktı.

Desiqner

Ligde kalırsak seneye takımda görmek istediğim 2-3 isimden biri de Samet...

Karabudun

26 Nisan 2018, 09:45:04 #38 Son düzenlenme: 01 Mayıs 2018, 10:04:54 Karabudun
Alıntı yapılan: Desiqner - 26 Nisan 2018, 08:34:34
Ligde kalırsak seneye takımda görmek istediğim 2-3 isimden biri de Samet...

Ligde kalırsak seneye takımda görmek istediğim yegane isim.

ngonge

Son iki haftadaki yegane ümidimiz.

tactician

Son Denizlispor maçında devre arasında kasık ağrıları sebebi ile ikinci yarıya çıkamama durumu olmuş; ikinci yarının ortalarına doğru da zaten artık devam edemedi ve çıkmak istediğini kenara işaret etti. Lig sonuna gelmemize rağmen maç oynamamasının ve birden bire son 2-3 hafta adalelerine yüklenmesinin sonucu olarak bu zorlanmaya bağlı ağrılar oluşmuş durumda. Ben de çok kısa bir periyotta (sanırım 15 dakika) izlemiş ve olmaz diye kanaat getirmiştim. Yapı olarak çok güçsüz/çelimsiz göründü ve sadece topla münasebeti iyi olan baskı/dövüşlü bir oyun içerisinde kaybolacağını düşünmüştüm. Bu konuda yanılmışım. Son periyotta candan biçimde oynuyor ve önemli katkı veriyor. Bir anlamda sezon sonunda kapısına gelen son şansını iyi değerlendirmiş oldu.

Karabudun

Bahtı açık olsun. Bu lanet sezonda formayı yakıştırdığım tek oyuncudur kendisi. Diğerleri gibi mal değneği değildi. Kalması pek mümkün görünmüyor ancak kalırsa mükemmel olur.

5trawberry

Sözleşmesini feshedip gelse ilaç olur ortasahaya.

55_OrHaN_55

23 Aralık 2018, 12:54:28 #43 Son düzenlenme: 23 Aralık 2018, 12:57:56 55_OrHaN_55
Şu anki form durumu nasıl acaba, sakatlığı falan var mıdır? En ihtiyacımız olan mevkinin oyuncusu ve O'nu şu an takımımızda görmeyi çok isterdim.

ngonge

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 23 Aralık 2018, 12:54:28
Şu anki form durumu nasıl acaba, sakatlığı falan var mıdır? En ihtiyacımız olan mevkinin oyuncusu ve O'nu şu an takımımızda görmeyi çok isterdim.

Aslında düzenli forma giyiyordu ama şimdi baktım son ay genelde yedek olmuş hep sonradan oyuna az dakikalar ile girmiş. Takıma gelse faydası olur muhakkak ama dizilişi değiştirmek gerekecektir ya da Oğuz'un yerinde oynayacak. Kanaatimce Savaş-Samed-İrfan üçlüsü etkili bir ortasaha olur, oyunu daha domine ederiz ama Taner Hocanın taktiğine uymaz veya becerebileceği bir şey değil.