TFF 1. LİG 2020/2021 1. HAFTA | Altay 0-0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Acar, 28 Ağustos 2020, 14:26:11

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

Keşke iki takım da açıkca beraberlik bize yeter deyip maça çıkmasaydı. :D :D Yalandan yere defansa atılan pasları ve ortasahadaki faulleri izleyip durduk. Bomboş maçtı. İki takım da istediğini aldı.

Bu maçtan oyuncu analizi yapmaya gerek bile yok. Aldığını defansa at demiş Ertuğrul hoca.

Sol Açık

Nurullah çok iyiydi. Özellikle de ilk kez TFF 1.Lig maçına çıktığını düşünürsek. Bence tek sorunu topu oyuna sokuşuydu. Bu konuda ciddi yol alması lazım, 10-15 topu rakip kaleciye veya taca attı.

Boli çok çok iyiydi. "Adam yiyen" cinsten bir stoper görünümünde ama oyunu da biliyor, topla da iyi. Çok beğendim.

Saviçevic ve Plumain bence fena değillerdi. Henüz tam olmuş değiller ama yine de kötü değillerdi, daha iyi olacaklardır...

Maçın 45-60.dakikalar arasında cidden çok zorlandık, bu bölümde gol yememiş olmamız hem şans, hem de Nurullah'ın başarısı. Ama bu bölüm dışında genel olarak Altay'dan kötü değildik. Üstün de değildik, ama kötü değildik.

Özetle, maçın hakkı beraberlikti. Altay kazanmaya biraz daha yakındı diyebiliriz ama yenilsek de üzücü olurdu... Bence deplasmanda 1 puan da iyi sonuç...

Sadece Samsunspor

Soyle soylim. Karsi takimin stoperleri 30kusur yasinda ibrahim ozturk ve gecen sene hic mac oynamayan Lokman di. Eger 1 tane forvetimiz olsa ve gyasi kanatta olsaydi en az 2 golumuz vardi. Kaldi ki bu sezonon favorileri adanademir altay ve biziz. Ve biz en favori takimdan deplasmanda 1 puan aldik. Yeni transferle oturana kadar boyle. Oturduktan sonra eser geceriz.

orucreis

Alıntı yapılan: orucreis - 10 Eylül 2020, 18:54:39Tam bir beraberlik maçı havası seziyorum

Belliydi böyle olacağı. Ancak 1 puan iyi puan. Hele ki önemli bir deplasmanda. Daha iyi olacağına inanıyorum.

Bariz forvet eksiği görünüyor. Bir an önce forvet işini halletmemiz gerekiyor. En azından yerli iyi bir forvet olsa belki de başka olabilirdi maç.

5trawberry

İlk maç düşüncesine katılmıyorum. Neticede maç çeviren, gol atan takımlar da ilk maçındaydı ve üstelik bizim takım geçen sene iskeletli...

Bireysel anlamda takım Nurullah,Boli hariç yokları oynadı. Ortasahada oyunu rakip alana yıkacak akış sağlayacak adam eksikliği hala devam ediyor.

Keremcan ilk maçından bu kadar lakayt oynarsa sonu gelmez kendi adına...

Sol bek, ortasaha ve forvet transferi gerekiyor.

Ekrem

Çok ortada sıkıcı bir maç oldu. Çok fazla geriye oynadık. Orta alanın üreticiliği ve ileri ucun yırtıcılığı hiç yoktu neredeyse. İlk maç hayırlısı olsun, umuyorum ilerleyen maçlarda daha iyi olacağız.

evolution55

Oyuncuların hepsinde istatistiklerini ölçecek cihaz mevcuttu, bu da hocanın oyuncuları görmesi açısından iyi olacaktır. İlk maç deplasmanda ligin favorilerinden altaya karşı beraberlik iyidir. Daha iyi olacağız, sol vek iki forvet şart

55.hakan

Oyuncu değişiklikleri çok geç yapıldı ve bazı oyuncular vasat ve altıyken çok fazla oyunda kaldı.Plumain ilk yarı çıkmalı Gökhan'da 60. dakika civarı çıkmalıydı.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: evolution55 - 13 Eylül 2020, 21:20:32Oyuncuların hepsinde istatistiklerini ölçecek cihaz mevcuttu, bu da hocanın oyuncuları görmesi açısından iyi olacaktır. İlk maç deplasmanda ligin favorilerinden altaya karşı beraberlik iyidir. Daha iyi olacağız, sol vek iki forvet şart

Hocam istatistik diye birşey yok. Her futbolcunun Kevin Boli'ye pas atma oranı, Kevin Boli'nin Nurullah'a pas atma oranı ve Nurullah'ın allah ne verdiyse topa vurması dışında maçta birşey olmadı. Hoca böyle istemiş çok belli.

_samsunspor_

Aslında daha iyi bir oyun bekliyordum açıkçası,pozisyon üretmekte çok zorlandık.Altay güçlü rakipti ama Ümraniye maçında nasıl olacağız merak ediyorum

Ayberk

90 dk isabetli şutumuz var mıydı?
Acil forvet lazım. Acil uyum sağlaması lazım.

SSKLA

topu ayağımızda geride tutmaya çalışan yapımızdan ötürü orta saha ve ileri hattı yorumlamak yanlış olsa da net bir sağlam kanat forvet yedeği ihtiyacımızı gördük. kalp kırmadan çok yüksekten uçtuğumuzu td ve twitter da demeye çalıştım, ne yazık ki yanılmadım da. Şu ayrı bence gyasi olsaydı farklı bir maç izlerdik. Ama plumain 10-12. haftaya kadar çok bir şey üretmeyecek bir transfer bunu kendi topic'inde de dedim. Antrenaman görüntüsü mutlu değil ve uyum problemi var ve patlayıcı gücü yok ancak takıma alışınca üretici olacaktır. Ne getireceğini zaman gösterir.Vukan doğru işler yaptı benim nezdimde ama yabancı kontenjanı harcamak için doğru kişi mi soru işareti. umarım bu maçtan transfer konusunda ders çıkartırız yoksa geri hattımızın başarısı ile galibiyet elde etmeye çalışırız. benim gözümde bir orta saha ve bir kanat forvet ihtiyacımız var.

Sadece Samsunspor

Simdi adanademir macininin ozetine baktim. Mehmet akyuz u biz almaliydik cok iyi bitirici

Lusage

Alıntı yapılan: Sol Açık - 13 Eylül 2020, 21:10:22Nurullah çok iyiydi. Özellikle de ilk kez TFF 1.Lig maçına çıktığını düşünürsek. Bence tek sorunu topu oyuna sokuşuydu. Bu konuda ciddi yol alması lazım, 10-15 topu rakip kaleciye veya taca attı.

Ben bu yoruma katılamayacağım. Nurullah'ın bence topu oyuna sokuşu o kadar kötü değil. Bir çok iyi kaleciden daha iyi topu oyuna sokuyor. Bugün rüzgar kurbanı oldu.

jean

Tahmin ettigim gibi berabere bitti 1 puan deplasmanda guclu takimdan iyidir heleki ligin ilk macinda nurullah soguk kanliydi insaallah nazar degmez birkac guzel kurtaris yapti ahmethan kose iyi bir yedek olur golcu sart hayirlisi bakalim