27- Orhan Taşdelen

Başlatan mehmet yılmaz, 30 Ağustos 2009, 16:38:40

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

30 Ağustos 2009, 16:38:40 Son düzenlenme: 15 Ağustos 2010, 16:46:58 samsuni
AlıntıORHAN TAŞDELEN  

Doğum Yeri  : GAZİANTEP  
Doğum Tarihi  : 6 Şubat 1987  
Uyruk : TC  
Futbolcu Temsilcisi :  
Lisans Bilgileri  
Lisans No  : 142670  
Kulüp  : GAZİANTEPSPOR  
Sözleşme Başlangıç T.  : 5 Ağustos 2008  
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2009

Oynadığı takımlar : Gaziantep-İnegöl-Kırşehir

Sadece Samsunspor

Sol bekmiş. Çok şey bekliyoruz senden

55sirinler55

Sol bekede transfer sonunda yapilabildi....insallah iyi oyuncudur, samsunsporumuza layikdir.....

cemanapal

tabiki çok şeyler bekliyoz hepsindende hadi aslanlarım bu takımı gösterin bu ülkeye  :) :) :)

maço

ben bu adamın sırıttıgını dusunmuyorum 1 tane bıle kafa topu bırakmadı orduda herkes kotuydu bakalım ılerleyen haftalarda nasıl olacak ınsallah ıyı olur

KocumVolkan

bi orhan vardı ne oldu ona ? yaşıyor mu ? dedirten futbolcu..

Sioux

MersinİY maçında hazır görünmüyordu ama çok kötü de değildi, artık kadroya bile giremiyor. İlginç.

Ertuğrul Sağlam

Yapılan  transferler içinde gönderilen süreyya ve eray ile birlikte en kötüleri bence devre arasında sözleşmesini fesh edip postalarlar...

SerhaT55

bnce ıyı futbolcuya bnzıo cunku orduda adem alkaşı kotuydu ama şimdı cok güzel oluyo ve orduda ilk macıydı  ::)

gozgoz yýlmaz

İki Altay maçında birer devre oynadı. Çok pasif, yetersiz, ürkek. Bu haliyle ne işi var bizde dedirten, Çarşambaspor'da oynaması gereken bir oyuncu.

lucarelli

Hüseyin Kalpar'ın gelmesi ile daha fazla forma giyeceğini düşünüyorum. Bugünkü performansı yeterli değildi. İnşallah ilerleyen haftalarda daha iyi olur.

ali ihsan

Bunları görünce anladım ki Can Ulun Süper Lig topçusu.

Ollivanders

rass

solda oldugu kesin ve bekledigide.. aman top bana gelmesin diye yalvariyor adeta.

adige73

Alıntı yapılan: rass - 09 Kasım 2009, 14:51:15
solda oldugu kesin ve bekledigide.. aman top bana gelmesin diye yalvariyor adeta.

sol bek te biri var dı da ben göremedim mi her gelen geçti gitti ataklarda doğru dürüst bindirme yapamadı bunları nasıl transfer ettiler hiç mi adam izlememişler