26 - Mustafa Sevgi

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2014, 20:52:17

« önceki - sonraki »

Lusage

Yetersiz oğlu yetersiz.

Ollivanders

Mustafa Sevgi Erhan Altın sebebiyle yetersiz. Bu adamın geçmişini ve nerde oynadıgını bilmediği bir adam elinde yetersiz. Mustafa sevgiyi sol beke sol açığa koymak yerine 2.devre orta sahaya yıldız diye aldıgı doğan'ın yerine çekseydi bu adam son dönemde ortaya koyduğu futbolun katbekatını oynardı.

Kaya

Adam tek müdehalelik adam.
En büyük özelliği pas kabiliyeti.
Sol bek oynatmak intihar.
Zaten ağır koy Hurşut'un karşısına iyice patates et.
Orta saha oynatabilirsin ancak o da alternatifin yoksa bunu görebilmek çok mu zor...

mehmet yılmaz

İnanması güç ama bir kuruş bile almamış bugüne kadar.
maç başı anlaşmış.

sadece55

Sırf Kornerlerde ki etkisi yeter.Uzun zamandır bu kadar iyi orta yapan bir futbolcu görmemiştim takımımızda.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Erdinc - 23 Aralık 2014, 10:30:10
Sırf Kornerlerde ki etkisi yeter.Uzun zamandır bu kadar iyi orta yapan bir futbolcu görmemiştim takımımızda.

kornerlerdeki etkisimi. son maçta ben başka maçımı izledim acaba. yaptığı tüm ortalar kısa ve ön tarafa düştü hepsini defans karşıladı

Ollivanders

Haksızlık yapıyorsunuz mustafa sevgiye. Şu adamı eleştirene kadar takımda eleştirilecek o kadar kişi var ki . Kornerden attırdığı ve tehlikeli kestiği ortaları bu maç dışında görmedik mi ? Evet bu maç kesemedi ama şu takımda en iyi orta kesen adam. Bazen cidden iyi futbolcuyu hak etmediğimizi düşünüyorum.

Lusage

Alıntı yapılan: Serpico - 23 Aralık 2014, 20:23:43
Haksızlık yapıyorsunuz mustafa sevgiye. Şu adamı eleştirene kadar takımda eleştirilecek o kadar kişi var ki . Kornerden attırdığı ve tehlikeli kestiği ortaları bu maç dışında görmedik mi ? Evet bu maç kesemedi ama şu takımda en iyi orta kesen adam. Bazen cidden iyi futbolcuyu hak etmediğimizi düşünüyorum.

Valla bence Sol Önde oynayacak bir oyuncu değil. Atraksiyon yok bir kere. Ben sol önde beğenmiyorum. Sol Bek'te Burak'tan çok daha iyi olduğu kesin zaten.

ngonge

Burak bu sene yokları oynadığı için solda nispeten iyi görünüyor ama ağır olduğu için savunma yönü riskli.

Sadece Samsunspor

Şu adamı savunmayın artık. Bitik gamsız birşey. Bende ilk aldığımızda iyi sandım ama dökülüyor. Emeklilik yaşı gelmiş

cembaba

Bence bugün çok iyi oynadı. Hem ilerde hem geride iyiydi. Kötü olan Recep Niyaz. Kanat oynamasına rağmen hiç yardım etmedi Mustafa'ya.

beşnumara

Önünde bırak savunmaya yardım edeni azıcık top oynayan adam olsa her mac iyi olur. Tek başına sol koridorda bu kadar oluyor. Kötü olsa da kızamam.

orhan

Kesinlikle orta saha da düşünülmeli yeri sol bek değil o bölgede harcanıyor.

Dartagnan

Gölü atsa da ince işler yapsa da kondisyon olarak eksik . Ama mUsanın Oynadıgı yerde her haliyle oynar .

Kaya

Sol ayağı fizik kondüsyon açısından üst seviye bir oyuncuda olsa takımın yıldızı olur.Ama malesef ki fizik kondüsyon oldukça yetersiz.Buna rağmen idare ediyor ve kendini bilerek oynuyor.Maç sonu da tribüne geldiğinde en derinden koyduk muuuu diye bağırıyordu  :D