32- Murat Akyüz

Başlatan Sadece Samsunspor, 25 Temmuz 2013, 21:30:01

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bu lig için çok yeterli bence.2 haftadır iyi iş çıkarıyor. Doka ve Agbetu gibi etkili isimler karşısında başarılıydı.

AllydeenleaR

Musti

Kötü değil ama iyi demeye de dilim varmıyor. Sevemedim bir türlü oyun tarzını.   :peeh:

Takıma katkı sağlıyor sonuçta. Önemli olan da bu.

orhan

02 Eylül 2013, 00:04:32 #48 Son düzenlenme: 02 Eylül 2013, 23:57:16 orhan
bugün ben çok beğendim allah nazardan korusun sağ bekte sorun yaşamayız diye düşünüyorum.Tebrikler kardeşim.

Sol Açık

Savunma özellikleri gerçekten 3 maçta da çok çok iyiydi.

Hücuma bugün çıkmayı daha fazla denedi, ama belli ki hücum onun işi değil. Gol atması ekstrasıydı.

55.hakan

Geçen maçta da söyledim favorilerimden

twitter

Bu adam gercekten iyi hatta stopere koy orada da siritmaz mudahelelei iyi

berusa55

Çok tecrübeli; soğukkanlı, basit oynuyor ve sadece gereğini yapıyor. Üstüne bir de gol atması çok çok iyi oldu. Başarılarının devamı kardeşim.

Kaynak

5trawberry

İlk hafta eleştirmiştim, e doğal olarak da haklıydım. Ama ısındıkça daha sağlam olmaya başladı.

emre__ss

Adam biraz ağır yapacak bir şey yok ama bence takımda yeri garanti olan 3-4 oyuncudan biri.

Sol Açık

Alıntı yapılan: 5trawberry - 02 Eylül 2013, 01:30:49
İlk hafta eleştirmiştim, e doğal olarak da haklıydım. Ama ısındıkça daha sağlam olmaya başladı.

Bence 3 maçta da iyiydi, ama Doka'yı durdurarak en iyi oyunu ilk maçta oynamıştı.  :D

minci

Ordu maçında çok eleştirmiştim. Hiç umudum yoktu ancak ligdeki tüm maçlarda gerçekten çok iyi performans gösterdi. Beni fazlasıyla utandırdı. Tebrikler Murat. Sen böyle utandırmaya devam et.

elexir

bence sağ bek için bu ligte yeterli

cakir55

Sağlam oyuncu, bu sene bizi idare edecektir.

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sol Açık

Kimse yazmamış diye yazıyorum. Oynadığımız tüm maçlarda iyiydi, bugün de iyiydi. Sağlam bir savunmacı, savunmadan çıkarkenki pasları da fena değil. Gerçekten güven veriyor.  :ok