Samsun Basket Kulübü 2007/08

Başlatan Cagdas Ünver, 04 Kasım 2007, 00:28:48

« önceki - sonraki »

U.M.55

bu kadar yakından oyuncuları tanıyan arkadaşa sesleniyorum,takımarkadaşlarını eleştirmeye harcadığın zamanı çalışmaya harcasan takımında daha çok süre alırsın, madem bu kadar çok işin içine başka işler katarak insanları taraf olmayla suçluyorsan birazda kendinde aramak lazım diyorum.oyuncular süre alamadıkça  1-ya çenelerine vurur2-ya dedikodu yapar3-ya yöneticilerle yalakalık  yapar 4-ya takımı karıştırır 5-yada böyle sitelere girip hadlerini bilmeden insanları karalarlar.aslında bişi daha söylemek geliyo içimden ama   boş veriyorum sezon sonu inşallah bu kafada olanlardan kurtuluruz.

U.M.55

unuttumda hatırlatim ;her oyuncu her sezon iyi oynasa onu  o takımda tutmaya para yetmez.oyuncuların inişli çıkışlı grafik çizmeleri normaldir.ama eminimki takımın hocası bile bu kadar oyuncularla ilgili ayrıntıları bilmiyordur.keşke hocalar onlara sorup öğrenseydi  de transferi yapsaydı belki takım  yalaka,artist ukala.bi işe yaramayan,ve yönetici yalamalarından kurtulurdu.doğruya sbk nerden bilsin elindeki oyuncuların sahada değil internette sallamada başarılı olduğunu. saygılarla  kahrolsun samsun düşmanları...

U.M.55

bu arada belgin kaptanın avukatı sen ozaman nerdeydin botaştamı ?yedek bencindemi? tv başındamı?ameliyat masasındamı?yönetime yakın kaynaklardan öğrendiğime göre takıma kariyerli ama oyuncu ve yönetim yalakası olmayan bir hoca getiriliyomuş.

Cagdas Ünver

Birinci Ligi bekliyorduk , hayirli olsun , kizlara'da tesekkürler.
Umarim seneye 1.Lig'de güzel yerlere geliriz.

wox

benı guldurdun axixxxss allhta senı guldursun.)))

U.M.55

gülün gülün son gülen iyi güler .takım kurulsun   bi   başarılar gelsin samsun sevince boğulsun ,   ozaman samsunun günü olacak.kahrolsun  samsun luları çekemeyenler.

U.M.55

sevgilki aaxsis en çok o kaşınanları övüyolar heralde ondan olsa gerek. herşey karşılıklı.

U.M.55

arkadaşlar    şu basketbola gönül vermiş olan arkadaşlar bedavadan maaş alıp yan gelip yatan oyuncuları korumaktansa,ellerini vicdanlarına koyup takımın iyi oynayan oyuncularını takdir etsinler lütfen.   gerçi gönül verenler kime vermiş gönlünü belli olmaz ama varsalar hodri meydan açıkça isimlerinle yazsınlar tartışalım.bedavadan gazel atmasınlar..

aaxiss

Alıntı yapılan: wox - 02 Nisan 2008, 15:06:23
benı guldurdun axixxxss allhta senı guldursun.)))

neyseki işim allaha kalmadı, beni de güldürenler var.

cembaba

Arkadaşlar Burası ne Kawga Etme Ne Üste Çıkmaya Çalışma Ne De Bilgilerin Konuşturuldugu Bi Yer. Burayı Raund Kawgası Yapacak Ya Da Atlatacak Yere Getirmeyin. Burası SAMSUNSPOR FORUMU o yüzden saygılı ve sewiyeli olalım arkadaşlar. herkes burda fikrini söyleme hakkına sahip. Ama Herşey belirli bir KuraL Çerçevesinde Olur Beyler. O Yüzden Sakin oLaLım. SaygıLı oLaLım. Ben Admin Değilim, ya da modaratör DeqiLim Ama Bu Uyarıyı İstedim Teşşekkürler.

edmontdante

Alıntı yapılan: CemBaba - 02 Nisan 2008, 22:40:49
Arkadaşlar Burası ne Kawga Etme Ne Üste Çıkmaya Çalışma Ne De Bilgilerin Konuşturuldugu Bi Yer. Burayı Raund Kawgası Yapacak Ya Da Atlatacak Yere Getirmeyin. Burası SAMSUNSPOR FORUMU o yüzden saygılı ve sewiyeli olalım arkadaşlar. herkes burda fikrini söyleme hakkına sahip. Ama Herşey belirli bir KuraL Çerçevesinde Olur Beyler. O Yüzden Sakin oLaLım. SaygıLı oLaLım. Ben Admin Değilim, ya da modaratör DeqiLim Ama Bu Uyarıyı İstedim Teşşekkürler.

Sonuna Kadar Haklısın Cem Baba

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: CemBaba - 02 Nisan 2008, 22:40:49

Cem Baba, öncelikle şunu söyleyeyim; Bu uyarıyı yapman için admin ya da mod olmana gerek yok. Hassasiyetin için sağol. Bu site hepimizin. Biz de kadrolu değil gönüllüyüz. Yarın öbür gün bırakırız bir başka arkadaşımız devam eder. Keşke herkes senin kadar bu işe elini uzatsa, sorumluluk alsa. O zaman biz de çok rahat ederiz gerçekten. Tekrar sağol.

Şahsım adına bu basketbol bölümünden ve bitmek bilmeyen tartışmalardan sıkıldım. Anladığım kadarıyla buraya yazan ve nickler kullanan kişiler samsun'un basket camiasında ve birbirini aslında tanıyan kişiler. Lütfen yüzyüze konuşun bunları.

Adminimiz bu bol tartışmalı bölüm hakkında bir çözüm üretecektir diye ümit ediyorum.

cembaba

abi önemli deqil ne demek de işte canımız sıkılıyor daha yani okurken insanın kapatası geliyor forumu falan. Bizim Sitemizde Ben Mod um. Ancak Böyle Bir Tartışma Yaşamadık Daha :S Sanki Bir arkadaşımız Başka bir takımı tutuyor. :S insan bunları okurken sıkılıyor. Yeni Birşeyler Ögrenmek Yeni Bilgiler Öqrenmek İsteyenleri Uzaklaştırıyoruz. Bizim Gibi Samsunsporlulara Yakışmıyor yani..

U.M.55

oyuncuları transfer edilirken huyunu suyunu nerden bilsin kulüp.kavun değilki koklayıp anlasınlar.alınırken gayet güzel sonrası malum zaten .bazı oyuncuları eleştiren arkadaşlar önce nerede oynadıklarına kaç dakika süre aldıklarına bir baksınlar sonrada 2.lig takımında  yan gelip yatarak süre alamadıklarına ağlasınlar .dedemde iyi sporcuydu ama 50 sene evvel......

U.M.55

arkadaşlar sizden ricam , bu sitede bazı niclerle yazı yazanların takımdaki bazı oyuncular  ,eşi,arkadaşları,ve DOSTu olduğuna inanıyorum.en önemlisi bu yazıyı yazanlar ne samsunlu  nede burada yaşıyor olması .rol yapmayı bıraksınlar.boş yere samsunu germeye takımı karalamaya hakkı yok kimsenin.sbk doğru olanı elbet bulup bu seneki gibi içerden takımı yıkmaya çalışan oyuncuları asla transfer etmeyecektir.tabiki ders almışlarsa!!!! samsunu hayatında  görmeyen insanların ne bu takımı nede samsunu eleştirmeye hakkı yok   dinlemeyin onları çok iyi bilen oyuncu varsa gitsin wnba de oynasın