Veli Çetin

Başlatan Stoper, 16 Ocak 2020, 17:32:11

« önceki - sonraki »

Stoper

Takımımız, Veli Çetin ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

Doğum Tarihi : 1 Kasım 1994

Boyu: 1,93 m

Mevki: Stoper

Sadece Samsunspor

Hayirli ugurlu olsun sakatlar dondukten sonra baya bi stoperimiz olacak. Rekabet iyidir onemli olan oyunculari kusturmemek. Ertugrul Saglam bu isi cozer.

_Jack Daniels_

Önde kurulan savunma hattında nasıl performans verecek izleyip göreceğiz. Bu lig için kalitesi tartışılmayacak oyuncu.

_SoN_

Takımımıza hayırlı olsun, başarılar Veli Çetin.

evolution55

Burak çalık imza atmadı hala değil mi?

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: evolution55 - 17 Ocak 2020, 12:52:10Burak çalık imza atmadı hala değil mi?

Bir haber sitesinde, Burak'ın bazı özel işleri nedeniyle imza işinin Pazartesi gününe sarktığı yazıyordu.

_Jack Daniels_

Maç eksiği fazla olmasına rağmen girdikten sonra fena gözükmedi. Erkam'ın sakatlığı ciddiyse 2-3 haftaya formayı alabilir.

55_OrHaN_55

Ercan'dan çok daha iyi olduğu kesin. Maç eksiği olsa bile daha etkili ve güvenli bir oyun oynadı.

ata55

Oynadığı süre zarfında güven verdi.
Golcü bir stopermiş ayrıca..

Shane_Falco

Oyuna girene kadar Pendik defansından şişirilen bütün topları pendiğin forvet oyuncusu indirdi. Erkam ve Ercan kısa kalıyordu. Oyuna girer girmez kendini ilk hava topunda belli etti. Formayı kapar gibi görünüyor.

Kaya

Müthiş bir transfer yaptık. İlerleyen haftalarda bu daha da iyi ortaya çıkacaktır.

ask55

Pendik maçında çok beğendim.
Özellikle yan toplarda geçen seneden beri sıkıntımız vardı.
Nurullah ve Veli'nin olduğu bir ceza sahasında yan toptan gol yemeyiz diye düşünüyorum.
Özellikle önde baskı yaptığımız bir maçta geniş alanda nasıl oynayacağını merak ediyorum.
Şimdilik çok umut verdi.
Allah sakatlık kaza bela vermezse Veli de Süper lige çıkana kadar formayı bırakmaz.

ngonge

İlk maçlarından çok maç eksiği var gibi göründü ama gider ayak ciddi anlamda form kazandı. Açıkçası yedek olur diye düşünüyordum ama sezon sonuna kadar 11'de devam edecek gibi görünüyor.

ali ihsan

Alıntı yapılan: ngonge - 24 Şubat 2020, 18:43:07İlk maçlarından çok maç eksiği var gibi göründü ama gider ayak ciddi anlamda form kazandı. Açıkçası yedek olur diye düşünüyordum ama sezon sonuna kadar 11'de devam edecek gibi görünüyor.
Kesinlikle aynı fikirdeyim.Sezon sonuna kadar Yalçın-Veli tandemini izleriz gibi sakatlık,ceza vb. olmazsa.

ata55

Sancaktepe maçında çok başarılı oynadı. Aferin Veli.