samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

maraton

Serkan

celebi

Kimler moruk bu listede ona göre belkim gelirim :)

Musti

Nerden geçtim şu kaleye bilmem ki :) Kaleci yoksa oynarım ama yarım devre. Sonra çıkarım haa  :-[

Dartagnan

Kaleye geçtiğin an ihale sende kalır kardesim :)) yol yakınken dön derim :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: celebi - 22 Temmuz 2014, 21:03:21
Kimler moruk bu listede ona göre belkim gelirim :)

Gördüğüm tek moruk, Fred başkan :)
Ben yokum. Orta sahanız çöker  :P

orucreis

Abiler üzülerek  belirtmek isterim ki bu hafta gece vardiyasinin ihalesi bana kaldi isten ayrilan biri yuzunden o yuzden bu haftada yokum  :( :( :( :'( :'(  fakat sonraki hafta insaalh bi aksilik olmazsa oynicam.Hersey bi yanada bayramda gece mesaisinde calismak nedir yaaa benim bir an once devlete atilmam lazim ozel sektorun suyu cikmaya basladi...

CurvaSs

17-CurvaSs

not: işi çıkan falan olursa as kadroya geçerim olmadı yine de oradayım tabii ki:)

SSKLA

Tribün 1: Berkay Yelken

Futbolu bıraktım :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 23 Temmuz 2014, 13:45:36
Tribün 1: Berkay Yelken

Futbolu bıraktım :)

Şaka değil değil mi?
Kutlamalara başladık bile.
Kıskaç ve kördüğüm içindeki Türk futboluna aylar sonra müjdeli haber geldi :)  :P

SSKLA

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 23 Temmuz 2014, 16:48:00
Şaka değil değil mi?
Kutlamalara başladık bile.
Kıskaç ve kördüğüm içindeki Türk futboluna aylar sonra müjdeli haber geldi :)  :P

Yok abi gerçek hemde hiç olmadığı kadar. :) En son geçen sene yaptığımız maçlardan birinde omzum çıkmıştı belki hatırlayan vardır sonra o iyice sorun oldu benim için artık portotif olarak kullanabiliyorum-istediğim zaman takıp isteğim zaman çıkarıyorum :) - bu sebeble türk ve dünya futboluna bu acı haberi veriyorum; evet, futbolu bıraktım  :(

kamuri

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Berkay Yelken - 23 Temmuz 2014, 18:20:06
Yok abi gerçek hemde hiç olmadığı kadar. :) En son geçen sene yaptığımız maçlardan birinde omzum çıkmıştı belki hatırlayan vardır sonra o iyice sorun oldu benim için artık portotif olarak kullanabiliyorum-istediğim zaman takıp isteğim zaman çıkarıyorum :) - bu sebeble türk ve dünya futboluna bu acı haberi veriyorum; evet, futbolu bıraktım  :(

Dün abinle karşılaştık, anlattı bana durumu. Omuz öyledir. bir kere çıktı mıydı, sürekli sıkıntı. Geçmiş olsun.

Yalnız sen genelde gençlerin kalesinde olurdu o yüzden Morukgücü adına büyük bir kayıpsın :)

SSKLA

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 24 Temmuz 2014, 02:16:37
Dün abinle karşılaştık, anlattı bana durumu. Omuz öyledir. bir kere çıktı mıydı, sürekli sıkıntı. Geçmiş olsun.

Yalnız sen genelde gençlerin kalesinde olurdu o yüzden Morukgücü adına büyük bir kayıpsın :)

Morukgücü bu kaybı telafi edebilir :)

##kdc##

1-seco
2-kdc
3-fındık
4-aykut
5-numara
6-kar6
7-serkan
8-uğur
9-mesut
10-Kaya