Landry Dimata

Başlatan _SoN_, 01 Eylül 2023, 21:39:59

« önceki - sonraki »

_SoN_

Kulübümüz en son RCD Espanyol takımında oynayan 26 yaşındaki Landry Dimata ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır.

Sporcumuza ve camiamıza hayırlı olması dileklerimizle.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=7373

Sadece Samsunspor

Bu adam iş yapacak hissettim :)

brigand

2. transfer atağı diyebileceğimiz 4'lüden (Tait, Holse, Ercan, Dimatta) hiç akıl yürütemediğim tek oyuncu Dimatta. Kapalı kutuyu açmasını bekelyeceğiz.

muzaffer4

Sonradan oyuna girip katkı vermesini bekleyebiliriz. Transferin ilk 11 için yapıldığını düşünmüyorum.

5trawberry

Adam bildiğin ters köşe yaptı. Umarım yanilmayız

Sadece Samsunspor

Abdulkerimle nellsonu asiri zorladi. Ben cok begendim mucadeleci surekli deniyor. Hicbise yapmasi faul aliyor. Hem gol atti hemde holse nin attigi frikigin faulunu aldi

brigand

Beklentilerimi aştı kendisi. Fizik gücü ve sırtı dönük oyun becerisi için çok umut verdi.

adige73

fizik gücü var ama yetenek yok bence onun yerine Marius Mouandilmadji bir kaç maç şans verilmeli

Raqua55

06 Ocak 2024, 18:58:27 #8 Son düzenlenme: 06 Ocak 2024, 19:14:23 Raqua55
Anlam veremiyorum. Gol felan atamaz bu.

Sadece Samsunspor

Ilk geldiginde olumlu yorumlamistim ama laflarimi yutuyorum. Sen siyahilerin yuzkarasi olabilirsin. Dripling atamayan adam gecemeyen siyahi mi olur.

Raqua55

Varlığın zarar. Gereksiz bir paylaşımın yüzünden ekstra kaos geldi. Sanarsın beyefendi bugüne kadar gol makinasıydı biz oynatmadık. Defol lan bu kulüpten.

brigand

Mevcut ruh durumu sebebiyle acil yolların ayrılması gerekiyor. Sözleşmesini sabote etmeye başladı çoktan. Ayrılması isteniyor ama hiç oralı değil. Tazminat kovalayanlara bir tane daha eklendi diyebiliriz artık. Bonservis ödenip büyük umutlarla alındı ve sonu hüsran oldu. Uzatmadan acil bitirmek gerekiyor. Hatanın bir bedeli olur ve yönetim yine bir hatasının bedelini ödemek zorunda.

Elyesa

direkmen gitmeli sakat degilmis kafadan sakatsin sen bilmiyonmu

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 17 Ocak 2024, 18:29:12Ilk geldiginde olumlu yorumlamistim ama laflarimi yutuyorum. Sen siyahilerin yuzkarasi olabilirsin. Dripling atamayan adam gecemeyen siyahi mi olur.

1 tl ye oyuncu var al takima deseler almam. Inek oynasa orasina burasina carpar senden daha fazla katki saglar.

isyan

Okuma özürlüsü. Ciddi ciddi bunun icin menajer ile oturup konusup ikna etmeye calisan Adamlar var bu Külüpte. Sorsan Sevilla olacagiz.