Yılın Valisi Hasan Basri Güzeloğlu seçildi

Başlatan eLLis, 25 Haziran 2008, 16:27:42

« önceki - sonraki »

eLLis

Yılın Valisi seçildi
Yayın hayatını Ankara´da sürdüren Siyaset Dergisi´nin Sheraton Oteli´nde düzenlediği ´Yılın En İyileri´ ödül töreninde ´yılın valisi´ ödülüne layık görülen Vali Güzeloğlu, ödülünü, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek´in elinden aldı. ´Yılın valisi´ ödülüne layık görülen Güzeloğlu, büyük başarı örneği gösterdi.Törende, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek ve Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül de "Yılın Bakanları" ödülü aldılar. Aynı törende ´Yılın Bürokratı´ ödülüne ise RTÜK Başkanı Zahit Akman layık görüldü.

http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=14585

ozkan17

tebrik edıyorum valimizii..

heralde samsun tarihi söyle bir arastırılsa bu kadar sehır ve samsunspora baglı baska bir siyasi kişilik yokdur...Tebrıkler..!

jean

katkilari oldu gecen yildan bu yana tesekkurler

celebi

Bafralı

veis

fazla sürmez muammer güler gibi istanbula atanacak sayın güzelde.

CurvaSudSamsunspor

muammer gülerde iyi bir valiydi çok iyi olduğundan samsundan istanbula atandı... suyunda bişey var bu samsunumzuun...

veis

evet ama muammaer güler istanbulda pek sevilmedi niyeyse.bakalım bide bunu deneyelim.

since1965

Türkçeyi kullanma ve Hitap konusunda Yılın valisi olabilir ama icraat konusunda bir devlet memurundan farkı yok.Samsun a daha da önemlisi Samsunspor a su ana kadar bir Valinin agırlıgını koyabilecegi ne yaptı?Samsun u hep basamak olarak kullandılar.

ondestan_11

Sadece Samsunspor

yav ben valinin aham şaham bişe yaptığını görmedim geldiğinde neyse giderkende o olacak ben pek bi fark göremedim neye göre vermişler bilmiyorum ödülü

ama sevindim

Tribün_ali

Valimize teşekürler gerçekden cok büyük katkıları oldu samsunumuzuza ve samsunsporumuza muhammer güler valimizi elimizden nasıl aldıysalar hasan basri valimizide elimizden alırlar başarılarının devamı sayın valim

berusa55

Sayın Valimiz başarılı çalışmalarından ötürü kutluyorum.