Yeni Samsun Valisi Hüseyin Aksoy oldu

Başlatan çarşambalı-55, 13 Mayıs 2010, 14:14:59

« önceki - sonraki »

çarşambalı-55

Samsun Valisi Güzeloğlu Mersin'e, Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'da Samsun'a atandı.

Samsun Valisi Hasan Basri Güzeloğlu Mersin'e, Mersin Valisi Hüseyin Aksoy'da Samsun'a atandı. Samsun'da uzun süreli valilik görevi yapan merhum Erdoğan Cebecin'nin damadı olan Hüseyin Aksoy, Trabzon Sürmene doğumlu. Valiler kararnamesi bugünkü Resmi Gazete'de yayımlandı.

celebi

çarşambalı-55

gözümüz aydın nur topu gibi bir travzonlu valimiz oldu
adamlar bizle dalga geçiyolar resmen
Travzonlu milletvekilleri bakanımızdan sonra bir de valimiz oldu Bundan sonra samsun şahlanır kimse tutamaz Ne var ne yok bütün yatırımlar travzona Elbirliğiyle samsunu ele geçirdi çömlekçiler...

kuzey55

ön yargılı olmamak gerektiği düşüncesindeyim.spora destek veren birisi inşallah Samsunsporumuzu konusunda duyarlı olur.

LisandroLopez

Lusage

YZY olduktan sonra bu şehirde valinin babası gelse Samsun'a bir şey katamaz. drabzonlu olması çokta önemli değil. Ama Mersin IY na yaptığının 3/1'ini bize yapsa yeter diyeceğim lakin YZY yi örnek alırsa değişen hiç bir şey olmaz. Aynı tas aynı hamam devam....

sadece55

Mersine ne yaptı ki bu kadar övüyoruz...Olayları yakından görmek lazım arkadaşlar...H.Basri güzeloğlu da laf icraatında bir numaraydı...yani gazetede sürekli samsunsporu destekliyordu...bakalım inşallah bu sefer güçlü biri çıkar karşımıza

gozgoz yýlmaz

Trabzonlunun seçilmişini oy endişesiyle yola getirebiliyorduk ama atanmışına yapabileceğimiz birşey yok. Hatıra Ormanında vekiller araya girdi ve engellediler, şimdi bu vali inat ederse ne olacak? Mevcut bir Samsunspor-trabzonspor geriliminde yeni valimiz sizce kimi tutar? Ben çok sevinmedim. İnşallah yanıltır beni... ( Bu arada Hasan Basri kadar hikayeden valimiz de olmamaıştı, Samsunspor'un en berbat yıllarının tam da ona denk gelmesi tesadüf müdür sizce? )

alperen_55

Samsun' a Trabzon Sürmene doğumlu Mersin valisi Hüseyin Aksoy atandı.
Valiler kararnamesi Resmi gazetesinde bugün yayımlandı.Kararnameyle birlikte 23 ile yeni vali atandı 5 ilin valisi merkeze alındı.
-----
Kale içten fethedildi.Bundan sonra hiçbir genel müdürlük samsunda kalmaz alayı trabzona.Acaba hangi vekilimizin torpiliyle geldi?

Ertuğrul Sağlam

Önyargılı olmak istemiyorum!... zzzzz

sadece55

alperen

bu konu SAMSUN ili başlığında açıldı..

cezayir55

2009 yilinda en barasili valiler arasindaymis

silopilimuhsin

umarım samsunspora katkısı olur

kalptenþimþek