Röportaj İsteği

Başlatan YaşarDoğu, 22 Aralık 2009, 23:13:15

« önceki - sonraki »

rabaks

Öncelikle herkese merhaba,
ben bir süre önce Samsun'a geldim. Yani Samsunlu değilim, misafirim.

Bir blog adresim var, futbol üzerine yazılar ekliyorum.

Adrese bakarsanız, Samsunspor-Kartalspor maçı üstüne yazıyı da göreceksiniz.

Ben Samsun'dan ayrılmadan önce, Samsunspor'un taraftar gruplarından birinin yetkin bir ismiyle kısa da olsa röportaj yapmak istiyorum. Samsunspor ve taraftarlık üstüne.

Eğer buradan röportaj yapabileceğim bir isim bulabilirsem, güzel olur.

Blogun adresini de bırakıyorum, inceleyip cevap verebilirsiniz.

http://alandaraltma.blogspot.com/

YaşarDoğu

22 Aralık 2009, 23:29:01 #1 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 01:29:34 YaþarDoðu
Futbol üzerine futlbolseverlerin yorumlarının oluşturduğu hoş bi site olmuş.Samsunspor' umuz -Kartalspor yazınızı da okudum.

Fotoğrafları ve Kapalı dan çektiğiniz Maraton tribünü ve gol videosunuda izledim.şarjınızın bitmesi sizin adınıza talihsizlik olmuş.

Fotoğraflarda paylastıgınız ama yazınızda bahsetmediğiniz  Büyük Başkan İsmail Uyanıkl ile ilgili Maraton tribününde açılan pankarttan ve yapılan tezahürattan hiç bahsetmemişsiniz.

rabaks

Şehitler üzerine yapılandan bahsediyorsanız evet
Pankartın fotoğrafını çektim diye yazma gereği duymamıştım.
Bir de yazıyı yazıp bitirdikten sonra arasına koyamadım.
Samsun taraftarı bizi bağışlasın.

kalptenþimþek

çekirdek dalgasını güzel yakalamışsın..

Dartagnan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 22 Aralık 2009, 23:39:06
çekirdek dalgasını güzel yakalamışsın..

harbiden yaaa baya bi guldum heee :D

rabaks

teşekkürler. : )

yukarda belirttiğim istekte ciddiyim.

bilgi olarak, hem taraftar grubuna hem de samsunspor'a hakim biri olursa çok iyi olur.

bu resmi bir yayın değil. neticede bir blog.

kalptenþimþek

Vatan 55 var benim bildiğim  :-\

ata55

23 Aralık 2009, 01:30:14 #7 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 01:30:38 ata55
arkadasim siten cok guzel, futbolu seven biri oldugun belli. ama simdi bana laf atanlarda olacaktirda yazayim yinede. bizim tribun liderlerinden ayik kafali birini bulamazsinki roprotaj yapsan. ayik olani da iki cumleyi toplayamaz. genc cocuklar var alttan gelen onlar iyiler, akillilar ama konusurlarmi bilmem.  

Kaya

23 Aralık 2009, 02:36:43 #8 Son düzenlenme: 23 Aralık 2009, 02:54:42 iak5529
Alıntı yapılan: ata55 - 23 Aralık 2009, 01:30:14
arkadasim siten cok guzel, futbolu seven biri oldugun belli. ama simdi bana laf atanlarda olacaktirda yazayim yinede. bizim tribun liderlerinden ayik kafali birini bulamazsinki roprotaj yapsan. ayik olani da iki cumleyi toplayamaz. genc cocuklar var alttan gelen onlar iyiler, akillilar ama konusurlarmi bilmem.  

ata55 değindiğin nokta ülke genelindeki tribünlerin bi özeti ama bence genelleme yapmadan önce biraz olsun düşünseydin çünkü bizim tribünlerimizde konuşabilecek,kendi ve takımını ifade edebilecek insanlarda var mesela ÇİÇO gibi...
o tribün bu tribün diye ayırt etmiyorum senelerdir deplasman dışında hiç bir zaman bi grubun içinde bulunmadım ama seni eleştirme maksadıyla değilde açıklayıcı olsun diye söylüyorum tribünlerimizde ayık gezen aklı başında kardeşlerimizin sayısıda bir hayli fazla..

rabaks

Alıntı yapılan: iak5529 - 23 Aralık 2009, 02:36:43
    ata55 değindiğin nokta ülke genelindeki tribünlerin bi özeti ama bence genelleme yapmadan önce biraz olsun düşünseydin çünkü bizim tribünlerimizde konuşabilecek,kendi ve takımını ifade edebilecek insanlarda var mesela çiço gibi...
o tribün bu tribün diye ayırt etmiyorum senelerdir deplasman dışında hiç bir zaman bi grubun içinde bulunmadım ama seni eleştirme maksadıyla değilde açıklayıcı olsun diye söylüyorum tribünlerimizde ayık gezen aklı başında kardeşlerimizin sayısıda bir hayli fazla..

mesela son iç saha maçında maratonda, eski başkanı göreve çağıran pankartı açanlar hangi grup?

Kaya

Alıntı yapılan: rabaks - 23 Aralık 2009, 02:42:57
mesela son iç saha maçında maratonda, eski başkanı göreve çağıran pankartı açanlar hangi grup?

;D onlar bir grup değil onlar benimde içinde bulunduğum SAMSUNSPOR.BİZ ailesinin üyeleri...

**KaR6**

blog işi zor iştir, tam kalkıştığım anda şartlar farklı yerlere sürükledi beni :)

yardımcı olabileceğim bir nokta olursa seve seve yardımcı olurum, konu Samsunspor ise gerisi teferruattır..

celebi

Alıntı yapılan: ata55 - 23 Aralık 2009, 01:30:14

ata sana bir çok konuda katılıyorum fakat bu düşüncene pek katıldığım söylenemez doğrusu ali nin dediği gibi aslında güncel ve ülkemiz gerçeği olan birşey dediklerinin. bizim tribünlerimizde rabaks kardeş röpörtaj yapabileceğin kişi elbet var. fakat kendileri buralara pek takılmazlar yapmak istrsen  röportajı bu siteden birisi ile yapabilirsin

Akyol

ata55 bende sana bu konuda katılmıyorum! Taraftar gruplarından kime gidilirse gidilsin en iyi şekilde ağırlanır buna eminim, bizim sorunumuz kendi içimizde yoksa bir problem yok. Ayrıca bizim pankart açmamız sebebiyle taraftar grubu sanılmışız :) Bizler taraftarız, bir araya gelen arkadaş topluluğuyuz.

Bu arada Kartal maçımızı çok güzel anlatmışsınız, emeğinize sağlık hoş olmuş...

rabaks

herkese ilgisi ve yardımı için teşekkür ediyorum arkadaşlar.
sağolun.