samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

_SoN_

arkadaşlar çok uzun zamandır top oynamadım,kilo aldı başını gitti,eskiden amatör liglerde oynuyorduk,ama bu kilo ve oynamadığım süreyi göze alırsanız,eğer takımlara zarar vermeyeceksem ismimi yazmak isterim. Yada yazimmi  :P benimki sohbet olsun tanışayım, maç iddalıysa sonrada yazabilirim ismimi.

celebi

az beklen 1 ay sonra oradayım gençler :-*

beşnumara

Alıntı yapılan: _SoN_ - 16 Haziran 2015, 19:24:52
arkadaşlar çok uzun zamandır top oynamadım,kilo aldı başını gitti,eskiden amatör liglerde oynuyorduk,ama bu kilo ve oynamadığım süreyi göze alırsanız,eğer takımlara zarar vermeyeceksem ismimi yazmak isterim. Yada yazimmi  :P benimki sohbet olsun tanışayım, maç iddalıysa sonrada yazabilirim ismimi.

Maça da gel sohbete de hocam ;)

kerem55

orucreis

17 Haziran 2015, 10:05:25 #7669 Son düzenlenme: 17 Haziran 2015, 10:16:04 orucreis
15-orucreis

Ancak bi şartım var jose erhan maçı izlemeye gelcekse gelirim yoksa gelmem  :P malum sezon bitti kampa girmem kendimi süper ligde bi takıma atmam lazım jose erhana süper ligden teklif varmış kendimi oraya bi attımmı tamamdır  ;D ;D ;D :D :D

Ayrıca maçtan önce herhangi bir sohbet olacak mı ?

mehmet yılmaz

CurvaSs

maraton

maraton

mehmet yılmaz

Gençler hazır mıyız? Şu Morukları darma dağın edelim ;)

fındık

ben bu hafta gelemem kusura bakmayın :)

beşnumara

Eeeeeyyvaaahh :)
Sen naber yaa fındık yedin askerliği. Yapmayanlar düşünsün :)

##kdc##

1-Maraton
2-samsuni
3-ugur
4-turuncu
5-yavo
6-cuno
7-cuno2
8-
9-Kaya
10- kaptan55  
11-özkan
12-meas
13-kamuri
14-kerem55
15-orucreis
16-curvass

1 kisimiz eksik, talihliyi bekliyoruz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehmet yılmaz

kamuri

gençler sizin için defanstan çıkarken iki tane top kaptırdım ikisi de gol oldu daha ne yapim ;D erdem abiye asist yaptım al da at diye ama o yanlış anlayıp taca attı topu ;D bizim de sizin için yapabileceklerimiz sınırlı sonuçta herseyi de abilerinizden beklemeyin ;D bu arada uğur muza devam  maçtan once bi tane unutma :D