samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

fındık

Beyler gencler olarak önce celil sağır'ı jubilede ugurlayacagiz pazar günü de morukları ayık olun.Allah affeder gençler asla...Bu maçı aldigimiz takdirde morukları pişirmişem maraton başkanı Sinop'a göndermişem adlı mp3 ü dinleyeceğiz...

emre__ss

Siz kaşındınız!
1- kamuri
2-mehmet yılmaz
3-serkan
4-kdc
5-meas
6-sercan
7-aykut
8-fındık
9-uğur
10- oruç
11- olcay
12- umut
13- inanç
14- musti
15- usare
16- emre__ss

mehmet yılmaz

İyi oldu bu.  Maratonun yerine forvetimiz geldi ;)
@emre_ss
;D ;D

Serkan

abi emre'yi de moruk yapmayın da :) göz var nizam var istek var

beşnumara

Emreye hakarettir moruklarda bulunmak :)

emre__ss

mehmet yılmaz

Emre bana özel mesaj atarak
Abi, bu gençleri sevmiyorum. Bu çakma forvetler yüzünden gencim demeye utanır oldum. Hele şu kdc denen cingen yok mu? En az beşnumara ve fındık kadar antipatik. Serkanla turuncuyu saymıyorum bile iyyyy iğrençler. Uğur t. zaten yüzüne bakılacak biri degil. Beni de moruklara alın abi. Bonservisim elimde. Hayallerimin takımı forza morukgücü.
Yazdı :)

Kaynak. AYSİHA

Serkan

Gençlik gücü olarak Emre den bir açıklama bekliyoruz :)

Hayallerimin takımına geldim demiş mi ?

beşnumara

Derleeerr derleerr :D

mehmet yılmaz

Emre'ye 55 numarayı ve kaptanlık pazubandını veriyoruz.  :P :P :P

emre__ss

Babam gençleri tutma dedi üzülürsün dedi ama ben gençlerdenim ve bununla Gurur duyuyorum :'(

orucreis

Emre kardeşim seni böyle üst üste halı sahalarda görmek enterasan bi durum. İç işleri bakanlığının haberi yok sanırım kaçak dolanıyorsun cendermeye haber vermek.lazım  :)

emre__ss

Alıntı yapılan: orucreis - 23 Ağustos 2014, 15:33:21
Emre kardeşim seni böyle üst üste halı sahalarda görmek enterasan bi durum. İç işleri bakanlığının haberi yok sanırım kaçak dolanıyorsun cendermeye haber vermek.lazım  :)

Sen daha bu kardeşini tanıyamadın heralde kovaçevic. Aşufmanımı giyer çıkarım o kadar :peeh:

beşnumara

Beyler bildiğim kadarıyla mesut gelemeyecek hastaydi. Bana twitterdan mesaj atmış ama bildirim bir gün sonra geldi :) mesuta ulaşın isterseniz en acilinden.

orucreis

Alıntı yapılan: emre__ss - 23 Ağustos 2014, 19:50:00
Sen daha bu kardeşini tanıyamadın heralde kovaçevic. Aşufmanımı giyer çıkarım o kadar :peeh:

Her ihtimale karşı kenara not edilmiştir  :evet: :kanka: