samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

1-
2-kdc
3-fındık
4-seydo55
5-Fatih
6-cgr
7-meas55
8-orucreis
9- Samsuni
10-Kaya
11-
12-
13-
14-usare
15-kalptenşimşek
17-babasamsunlu

seydo55

1-maraton başkan
2-kdc
3-fındık
4-seydo55
5-Fatih
6-cgr
7-meas55
8-orucreis
9- Samsuni
10-Kaya
11-
12-
13-
14-usare
15-kalptenşimşek
17-babasamsunlu

AllydeenleaR

1-maraton başkan
2-kdc
3-fındık
4-seydo55
5-Fatih
6-cgr
7-meas55
8-orucreis
9- Samsuni
10-Kaya
11-Umut
12-AllydeenleaR
13-ugur_yildiz
14-usare
15-kalptenşimşek
17-babasamsunlu

orucreis

vayy hafta başı ve kadro full...olaylar olaylar...  ;D ;D :deli: :deli:

maraton

ben çağrı ile aynı takımda oynamam aga..

maraton

onu karşıya verin oradan defans alın.. olmadı battaniye alın, hiç olmadı gazoz kapağı alın ama verin çağrıyı karşıya

maraton

samsuni gençlere iltica etmek istiyor verin çağrıyı alın samsuniyi

mehmet yılmaz

Takas tekliflerine açığız.
Bubasamsunluyu vereyim cegereyi alayım :)
Böylece sen bubayı almış olursun :) :)

mehmet yılmaz

bu bubasamsunlu nerde yav? kaç saat oldu köpürtülü bir cevap yazmadı halen :)

babasamsunlu

vay beee...
hoca dedik saygıda kusur etmedik...
bizi cgr ile kıyasladı...  :( :(
hadi bizim boşnak ibraam ile kıyaslasan anlayacamda... yazık yazık..  :( :(

anlaşılmıştırki bu işler böyle kibarlıkla felan oalcak işler değilmiş..
yıllar önce tövbe ettiğim "insanlara şiddet uygula akan" felsefesini tekrar gündeme getirme vakti gelmişte geçiyor bile... :evet: :evet:
sizin ile işim bittiğinde "bubasamsunlu lütfen rica ediyorum Samsunspor ile 3 yılı opsiyonlu 8 yıllık sözleşme imzalayım "  diyeceksiniz sayın samsuni bey...  :evet: :evet:

Lütfen akıllı olalaım kime gider yaptığımızı tekrar gözden geçirelim diyorum..  :evet: :evet:
Saygılar..

kalptenþimþek

sayın bubasamsınlu; hakkınızda rakip kaleciyi tehdit ederek altı gol attığınız ve buzamana kadar bu altı golün etinden, sütünden dibine kadar şahsınıza çıkar sağladığınız yönünde ithamlarlar var! ne diyeceksiniz?

babasamsunlu

itham edenler yüzüme gelince nedense ağam paşam derler...
bu ne cürettir sayın kalpten şimşek efendi..
akıllı olun aklınızı alırım...
hemen beğen sayın samsuni ama geri kalma...  :x(( :x(( :x((

maraton

dün akşam samsuni kardeşim ile konuştum üzgün ve kırgındı.. dost bildiği devamlı arkasında durduğu akanın kendisine site üzerinden sarf ettiği laflara kırılmıştı.. o zaman dedi madem kıymetimi bilmiyorlar dedi daha fazla çabalamanın anlamı yok bu i.neler için dedi.. sonra bir beş dakika ağzını bozdu, ağır konuştu, o ifadeleri buraya yazmayayım.. neyse efendim işte, sakinleşince samsuni kardeşim dedi ki, ben gençlere geçiyorum, gerek kadir kıymet bilmemiz, gerek aramızdaki saygı ve gerekse moruklarda olmayan futbol becerisi adına bu iyi olur dedi, biz de kırk yıllık dostumuzu mu kıracağız, çağrıyı verdik samsuniyi aldık, hayırlı uğurlu olsun..
bu arada sizde hep bişeyler eksikti, çağrıyı aldınız tam oldunuz  8)

babasamsunlu

moruklar bir bir gemiyi terkediyor ...
bu durum beni gittikçe agresifleştirip hırslandırıyor.
sizi ayrılan futbolcularımız sayfalarında bir sercan temizyürek bir selim teber bir ergün teber  ile birlikte anmak hiç hoş olmasada , bu tavırlardan sonra bana başka çare bırakmıyorsunuz.

maç içersinde yapabileceğim her türlü agresif depresif piskopatça tavırlarımdan sizleri sorumlu tutuyor,sonrasında gelişecek olan " ben oynamıyom gidiyom " nidalarınızı duymak istemiyorum.
ayaklar şişmeden  maçtan çıkılmaz... öpüyorum...  :-* :-*

mehmet yılmaz

Bkz. Huseyin kalpar oktay delibalta multescu bunyamin kubat :(   kaptansismek seni de bekliyoruz. boylece gencgorunumlu morukgucu olacagiz. Moruklarda moruk kalmayacak bu bubasasmunlu totaliter ve militarist idaresi yuzunden. Madem istanbul hukumeti gorevini yapamiyor o halde biz de ankara'da yeni bir hukumet kurariz. :) buba aksam 6'da goruselim yiyorsa, hatta kesin goruselim.