samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

cembaba

İyi maçtı.. Forvetimiz arı kovanı gibi çalışıyor. Burak - Aykut ile iyi bir ikili yaptık. Orta sahamız dinomo gibiydi. Cüneyt'in üstün performansı Serkan'la benim makara + son dakika hamleleri + gaz vermeler galibiyeti getirdi. Çok çekişmeli bir maçtı ve zevkliydi. Herkesin ayağına sağlık. ;D

Not: Uğur kardeşim ve Ayberk kardeşim defansın göz bebeğiydi. Gözlerinden öpüyorum ;D

##kdc##

uqur55

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Ağustos 2011, 03:02:57
İyi maçtı.. Forvetimiz arı kovanı gibi çalışıyor. Burak - Aykut ile iyi bir ikili yaptık. Orta sahamız dinomo gibiydi. Cüneyt'in üstün performansı Serkan'la benim makara + son dakika hamleleri + gaz vermeler galibiyeti getirdi. Çok çekişmeli bir maçtı ve zevkliydi. Herkesin ayağına sağlık. ;D

Not: Uğur kardeşim ve Ayberk kardeşim defansın göz bebeğiydi. Gözlerinden öpüyorum ;D

tek sorun istikrar abi :)

Serkan

Maçın kahramanı can'dı (= inanç bey cümlesi olayı kopardı ; güzel maç oldu zevkliydi; kazananda kaybedende zevk aldı.

olcay

maraton

moruklar olmayınca;çamursuz,karşılıklı saygıya dayanan,eğlenceli ve rekabetçi bir maç yapılabiliyomuş ;) :evet: :D

##kdc##

cembaba

Atakumlu

.
.
.
3-CemBaba
4-Serkan
5-curvaSs
6-olcay0009
7-Cüneyt
8-Atakumlu55
.

umit

beni atakent, ömürevleri, türkiş dolaylarından alabilecek varsa ben de gelmek isterim.

Atakumlu

Alıntı yapılan: umit - 15 Ağustos 2011, 18:22:22
beni atakent, ömürevleri, türkiş dolaylarından alabilecek varsa ben de gelmek isterim.

yaz kardesim sende ismini kimse acıkta kalmaz  ;)

umit

babasamsunlu

.
.
.
3-CemBaba
4-Serkan
5-curvaSs
6-olcay0009
7-Cüneyt
8-Atakumlu55
.