En Şanslı Taraftar; Beşnumara :)

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Kasım 2009, 16:32:06

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 31 Ocak 2010, 19:08:09
Abi Hacettepe'de vardı :):)Ama bende vardım,bu sene gittiğim bütün deplasmanlarda yenildik  :-\ :-\

Gittiği bütün deplasmanlarda galibiyet gören bir ben mi varım?  ;D (1 de 1, Ordu  ;D)

emre

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2010, 19:15:34
Biz de deplasmandan boynu bükük dönmryi grup istanbuldan öğrendik :) :) Ama Körfez'de ilk üç puanı alacaksınız, rahat olun! ;)

Bu arada bu başlığın hortlatıldığından haberi olmayan şanslı taraftar ve ballı spikerimiz beşnumara şu an şirinler otobüsüyle dönüş yolundaymış.

galibiyet için sevmedik biz bu takımı mehmet abi!!sen yenil bize inat biz severiz sana inat!! >:( :P ;D
inşallah abi önce rizeye sonra kocaeliye vurucaz süper bir tatil olacak benim için..

başlığı hortlattığım için kusura bakamyın ama fatih kardeşim hakediyor bunu!! :P bütün mersin'den dönen taraftarımıza hayırlı yolculuklar sağ salim dönerler inşallah..

ergin1965

dernek  ve gruplar olarak sadece şirinler vardı  heryerde oldugu gibi 

Ollivanders

Beşnumaranin yerinde olmak vardı bea :)

supernatural_55

yok abi maça gitmeden önce ne yapıyo anlatsn da biz de yapalm biz gidiyoruz 1 0dan 2 1 mağlup oluyo takım son dakikada:)))açıkla beşnumara ne yapmamız leaazımmm:)))

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2010, 19:15:34
Biz de deplasmandan boynu bükük dönmryi grup istanbuldan öğrendik :) :) Ama Körfez'de ilk üç puanı alacaksınız, rahat olun! ;)

Bu arada bu başlığın hortlatıldığından haberi olmayan şanslı taraftar ve ballı spikerimiz beşnumara şu an şirinler otobüsüyle dönüş yolundaymış.

Kocaeli maçını radyodan anlatmak için Grup İstanbul'a işiniz düşmesin sakın  :D  Canlı yayında giydiririz valla  :D

ali ihsan

Bu arada Beşnumara bence 55 numara artık  :D Bir beş biz ilave ettik ...  Bizim uğurumuz artık  ;)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: aliihsan55 - 31 Ocak 2010, 21:24:51
Kocaeli maçını radyodan anlatmak için Grup İstanbul'a işiniz düşmesin sakın  :D  Canlı yayında giydiririz valla  :D

Birader, siz maça gitmeyin kafi! :) Ya da otobüsle topluca bir benzin istasyonunda yıkama makinesine girin  ;D ;D öyle geçin İzmit'e... Gerekirse Kocaelili birine anlatırrırız, sorun değil  ;D

samsunmania

Alıntı yapılan: samsuni - 31 Ocak 2010, 22:23:40
Birader, siz maça gitmeyin kafi! :) Ya da otobüsle topluca bir benzin istasyonunda yıkama makinesine girin  ;D ;D öyle geçin İzmit'e... Gerekirse Kocaelili birine anlatırrırız, sorun değil  ;D

;D ;D  cevap hakkı doğdu.

holigan_itü

Alıntı yapılan: ergin1965 - 31 Ocak 2010, 19:31:00
dernek  ve gruplar olarak sadece şirinler vardı  heryerde oldugu gibi 

her yerde sadece şirinler mi var

beşnumara

bu başlığı inşaallah yine hortlatırız ;)

mehmet yılmaz

Eee... Hortlatmışsın zaten...

Valla sana güveniyorum, okur musun üfler misin, sahaya girip golü sen mi atarsın bilmiyorum ama al şu maçı birader...  ( Fazla mı abarttık ne? :) )

Bu arada pazar günü radyo yayınımız olacaktır, speeker five number

Akyol

Apikoğlu Apikoğlu... Akşama babacığım unutma ülker getir  ;D

beşnumara

Allahtan sercan kocaelide vardı yoksa bu maç için hiç umudum olmayacaktı ;D bi umut gideceğiz bakalım antepe.inşaallah yüzümüzün güleceği skorla döneriz.bu arada maçı sercan anlatacak abi ben takımı destekleyecem.çok gerginim valla.
bu maç erciyes maçına benziyo her yönüyle.tabii benm açımdan.yine sınavlarım var ve yine sınavlar biter bitmez antepe kaçamak yapacağım.erciyes maçında da öyle olmuştu

Sercan

Alıntı yapılan: beşnumara - 01 Nisan 2010, 22:13:18
Allahtan sercan kocaelide vardı yoksa bu maç için hiç umudum olmayacaktı ;D bi umut gideceğiz bakalım antepe.inşaallah yüzümüzün güleceği skorla döneriz.bu arada maçı sercan anlatacak abi ben takımı destekleyecem.çok gerginim valla.
bu maç erciyes maçına benziyo her yönüyle.tabii benm açımdan.yine sınavlarım var ve yine sınavlar biter bitmez antepe kaçamak yapacağım.erciyes maçında da öyle olmuştu

Oldu canım :) :)