En Şanslı Taraftar; Beşnumara :)

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Kasım 2009, 16:32:06

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: kaan - 23 Kasım 2009, 08:27:08
Fatih abinin yaptığı dspora kapak olsun:) diğer samsunsporlu kardeşlerimide kutluyorum armanın peşindeyiz hepimiz.

İşte erciyes deplasmanındada takımını yalnız bırakmayan cefakar samsunspor taraftarı.

Haber Gazetesi başlığı şanlı 5 taraftar olarak atmış, YALAN  ;D

AntZ

Alıntı yapılan: kaan - 23 Kasım 2009, 08:35:42
Bırak abi şu gazeteyi yaa  >:(  ;D

Bırakamıyorum, bağımlılık yaptı  ;D Hep ciddiyet olmaz, arada gayri ciddi şeyler de okumak lazım değil mi?  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: kaan - 23 Kasım 2009, 08:54:37
Oda doğru.Tshaber olarak değişecekmiş ismi aslı varmı böyle bir haberin ? :P

Bilmiyorum ama yakışır  ;)

Recep

bu gençlerden mavi montlu olanı bizim sitede yazıyor diye biiyorum
geçen seneki erciyes maçında tanışmıştık

silopilimuhsin

Ölümüne_Samsunspor

emre

helal olsun kardeşim ne diyeyim yaa,bütün deplasmanlara gönderelim seni!!bu nasıl bir bahttır  :D  :D yaptın yıne numaranı aldık galibiyeti..

Dartagnan

Alıntı yapılan: emre55 - 31 Ocak 2010, 18:45:52
helal olsun kardeşim ne diyeyim yaa,bütün deplasmanlara gönderelim seni!!bu nasıl bir bahttır  :D  :D yaptın yıne numaranı aldık galibiyeti..

AntZ

Alıntı yapılan: kaan - 31 Ocak 2010, 18:48:36
Beşnumara helalin var beee ;D

Diğer bir deyişle deplasmanda kaybettiğimiz hiçbir maçta beşnumara yoktu  >:( O maçlarda takımını yalnız bırakan ve mağlubiyetine sebep olan beşnumara yı şiddetle kınıyorum  ;D

emre

nasıl özeniyorum sana bilemezsin  ::)  :'(  kocaeli'nde de alamazsak intihar edicem!!  :D

bi deplasmandan ağzımızın tadıyla dönelim yahu..

Sercan

31 Ocak 2010, 19:08:09 #56 Son düzenlenme: 31 Ocak 2010, 19:09:49 55sercan55
Alıntı yapılan: Ant55 - 31 Ocak 2010, 19:05:21
Diğer bir deyişle deplasmanda kaybettiğimiz hiçbir maçta beşnumara yoktu  >:( O maçlarda takımını yalnız bırakan ve mağlubiyetine sebep olan beşnumara yı şiddetle kınıyorum  ;D

Abi Hacettepe'de vardı :):)Ama bende vardım,bu sene gittiğim bütün deplasmanlarda yenildik  :-\ :-\

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: emre55 - 31 Ocak 2010, 19:07:12
nasıl özeniyorum sana bilemezsin  ::)  :'(  kocaeli'nde de alamazsak intihar edicem!!  :D

bi deplasmandan ağzımızın tadıyla dönelim yahu..

seninle ilgisi yok emre, istanbul grubunun cenap şahabettinliği o! :)  ;D

bir kocaeli galibiyeti gördüler, onda da grp daha yeni toparlanıyordu!  :D
Kocaeliye gideyim demen sakın!!!!  :P

emre

benım için herseyden önce grup istanbul gelir abi!!!biz otobüs taşlamayı grupistanbul'la öğrendik.. >:(   :P  ;D

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: emre55 - 31 Ocak 2010, 19:13:41
benım için herseyden önce grup istanbul gelir abi!!!biz otobüs taşlamayı grupistanbul'la öğrendik.. >:(   :P  ;D

Biz de deplasmandan boynu bükük dönmryi grup istanbuldan öğrendik :) :) Ama Körfez'de ilk üç puanı alacaksınız, rahat olun! ;)

Bu arada bu başlığın hortlatıldığından haberi olmayan şanslı taraftar ve ballı spikerimiz beşnumara şu an şirinler otobüsüyle dönüş yolundaymış.