En Şanslı Taraftar; Beşnumara :)

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Kasım 2009, 16:32:06

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Samsunspor'umuz 1 yılın üstüne deplasmanda maç kazanırken orada olan tek Samsunspor taraftarı olmayı başaran Beşnumara'yı tebrik ediyorum. Ayrıca ta Adana'dan kalkıp, öğrenci haliyle sırf bizlere maç anlatmak için gitmesinden dolayı da teşekkür ediyorum; gerçi en güzel hediyeyi aldı orada olmakla ama... :)

Akyol

Seviyoruz kardeşim seni, böylesine güzel bir anlatımı hayatımda dinlemedim... Sen oraya tek başına gidipte 1 yıldır deplasmanda maç alamayan takımımızın maçını anlattın hemde tam 5 gol! Bundan büyük ödül var mı bilinmez ama Allah senden razı olsun Beşnumara...

babasamsunlu

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Kasım 2009, 16:32:06
Samsunspor'umuz 1 yılın üstüne deplasmanda maç kazanırken orada olan tek Samsunspor taraftarı olmayı başaran Beşnumara'yı tebrik ediyorum. Ayrıca ta Adana'dan kalkıp, öğrenci haliyle sırf bizlere maç anlatmak için gitmesinden dolayı da teşekkür ediyorum; gerçi en güzel hediyeyi aldı orada olmakla ama... :)

Bir tebrikte maçta "5"  gol atacağımızı rüyasında gren şeyhimiz büyük erenimiz Mehmet hocamıza :):)
rüyasında bile inanamadığı skor gerçek oldu...haydi inşallah başlangıç olur diyelim...

YaşarDoğu

Kardeşim helal olsun, Bize 5 tane numara gösterdin Erciyesten ;)

kaptan 55

mehmet yılmaz

Bu hafta var ya, espriler havada uçuşur sitede :)

Ollivanders

seviyoruz seni seviyoruz bu gece show war ;)

berusa55

21 Kasım 2009, 16:44:07 #7 Son düzenlenme: 21 Kasım 2009, 16:45:32 berusa55
Bundan sonraki maçlarda masrafını da karşılayalım; deplasmana Fatih kardeşimizi yollayalım...  ;D

Alıntı yapılan: samsuni - 21 Kasım 2009, 16:42:21
Bu hafta var ya, espriler havada uçuşur sitede :)

Sitemiz bu hafta reyting rekoru kırar; Alexa kafayı yer  ;D ;D

mehmet yılmaz

Buradan Maraton başkana sesleniyorum...

Fatih'e plaket vereceğiz diye siteden para toplayıp, yemeğe gidelim.  ;D

Akyol

Az önce konuştum Fatih'le sanırım o da olayın vehametini çözememiş  :) Tarihe geçti, 1.5 yıldır deplasman galbiyeti olmayan, 7 maçtır gol bile atamayan takımımızın deplasman maçını hemde tam 5 gollü maçını anlatan BEŞNUMARA nickin hakkını verdi helal olsun  :P :)

berusa55

21 Kasım 2009, 16:49:32 #10 Son düzenlenme: 21 Kasım 2009, 16:49:54 berusa55
Alıntı yapılan: samsuni - 21 Kasım 2009, 16:48:08
Buradan Maraton başkana sesleniyorum...

Fatih'e plaket vereceğiz diye siteden para toplayıp, yemeğe gidelim.  ;D

Fatih'i Samsun'a davet edip 1 hafta içinde açılacak olan Büyük Samsun Oteli süit odasında konaklatalım  ;D ;D

Dartagnan

abı eger deplasmanda olup da 5 gol attıgımızı gorseydım ruya dıye  kendıme tokat atar dururdum :) veya bana bunun olacagını soyleselerdı dalga mı gecıyosun der gecer gıderdım ama bu nasıl oldu anlamadım ya:D

Sercan

Fatih her hafta bıraktım artık diyip deplasmana gidiyor ;D ;D ;D Kayseri'ye beraber gidecektik ama Samsun'a erken geldi biraz.Helal olsun sana kardeşim  :D :D

Turuncu

55.hakan

Fatih'cim teşekkürler bu galibiyetin gollerini radyodan duyabilmek güzeldi