En Şanslı Taraftar; Beşnumara :)

Başlatan mehmet yılmaz, 21 Kasım 2009, 16:32:06

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

listeyi başlatıyorum

1-babasamsunlu.. 30 tl

mehmet yılmaz

Ya ben şaka yapmıştım :)
bildiğim kadarıyla sınavları var o hafta ama eğer yoksa aramızda görmek için yaparız birşeyler ;) Gelsin de yazar zaten, şu an Adana yolundaymış, makam arabasıyla :)  ;D ;D

Akyol

Alıntı yapılan: samsuni - 04 Nisan 2010, 17:25:59
Ya ben şaka yapmıştım :)
bildiğim kadarıyla sınavları var o hafta ama eğer yoksa aramızda görmek için yaparız birşeyler ;) Gelsin de yazar zaten, şu an Adana yolundaymış, makam arabasıyla :)  ;D ;D
Abi bence marifet fatih'te değil kelinde tahminim o ki maçı Çelebi anlatırsa sahadan 3 puanla ayrılırız  ;D ;D

mehmet yılmaz

Her sakallıyı Hacı, her keli de uğurlu zannetme Akyolcuğum...

Sercan

Ollivanders

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 04 Nisan 2010, 19:00:17
Abilerim beni unutmayin ya :)

kardesim ya sesinden macı dinleyemedik ya tam holigansın ya :D

Sercan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Nisan 2010, 19:01:44
Valla kardesim bende anlamadim.Turgut'La Can Ozgur deli etti beni..

Akyol

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Nisan 2010, 19:01:44
Sercan-Fatih el ele hafta sonu dürümee hafta sonu dürümee  ;)

**KaR6**

vay arkadas sen ne yiyon ne içiyon da bu kadar ballısın? bu ne la böyle adam her macı kazanıyo.. ne kullanıyosan ben de ondan istiyorum hacı ona göre :D

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 04 Nisan 2010, 19:16:18
vay arkadas sen ne yiyon ne içiyon da bu kadar ballısın? bu ne la böyle adam her macı kazanıyo.. ne kullanıyosan ben de ondan istiyorum hacı ona göre :D
Adanaspor maçını alamadı ben saymıyorum! Kafasını köpürttüğü krem/sabun hangisi onu söylesin  ;D

beşnumara

başlığı istemeden hortlatmıştım ama yüzümüzün akıyla yine çıktık işin içinden.ne diyeyim kıskanan çakma beşnumara çatlasın hahahahah ;D ;D

beşnumara

adsliler çok ısrar etti gel bizim maça diye ama sözkonusu samsunspor ise gerisi teferruattır dedik düştük yollara.böyle olacağı belliydi adsnin.8 haftadır kazanamayan takıma yenilmeleri de hoş olmamış ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 04 Nisan 2010, 17:15:01
listeyi başlatıyorum

1-babasamsunlu.. 30 tl

hayyy cömert abim benm beee keşke mehmet abinin saydığı dernekler sivil toplum örgütleri de senin kadar cömert olsa ;D

europe_55

Abi gercekten helal olsun ya.
Bu kadar tesadüf olamaz, senin gittigin maclarda galibiyet kader oldu SAMSUNSPORUMUZ icin...  :D

Nuri Asan

Gaziantep maçını alacağımızı adım gibi biliyordum,rahattım.
Beni bu rahatlığa sevk eden acaba Fatih kardeşimmiydi?