Yeni Samsun Otogarı'nın renkleri

Başlatan Anonymous, 29 Aralık 2004, 13:03:20

« önceki - sonraki »

Anonymous

Hatırladınız mı bu tabloyu bi tabloda göstermek isterdim ama neyse bu o resmi görünce deliriyorum

curva55

Bu adam Samsuna yararı olmuş olabilir ama Samsunporun yararına bir b.k yaptığı yok herif desteklemiyor ki takmı diğer b.başkanları paralar akıtsınlar takımlar buda baksın anca başından beri böyleydi başkan bu adam takıma destek olacak diye buna destek verdi bunun karşılığı ne oldu.Adam resmen ihanet etti bizim ne milletvekillerimiz nede belediye başkanlarımız adam olmaz bize yararı dokunmaz.

cico

arkadaşlar bende bu jonuyla ilgili olarak necdet uzun a mail attım oda bab bu cevabı

Sevgili kardeşim;

Samsun Otogarı'nın renkleri ile ilgili olarak Belediye Başkanı ile görüştüm. Proje mimarının bu renkleri seçtiğini ve projenin de böyle kabul edildiğini söyledi. Teknik ayrıntılar anlattı. Bu soruyu yöneltirken aklıma siz geldiniz. Hatta başkana anlattım. Artniyetli olmadığını ve bunun FB ile ilgisinin olmadığını ileri sürdü. Futbol şehitleri konusuna gelince, yazılacak tek bir yazım var. O da şehitlerin adlarının cadde ve sokağa verilmesinin süzünün tutulmasıyla ilgilidir. Bunu hatırlattığın için de teşekkür ederim. Sevgilerimle..
Necdet Uzun

arkadaşlar yorum sizin

cico

sayın uzun un cevabı beni ikna etmedi ama bu belediyenin mail asresini yazalım ve bu konuyu onlara unutmadıgımızı anlatalım
herşey samsunspor için
desteklerinizi bekliyorum

Sioux

doğru ben de duymuştum bu mühendis olayını, sanırım site camisi karşısındaki kare mühendislik almış bu işi ve firmanın sahibi olan mühendis fanatik fenerbahçeliymiş. o yüzden sarı laciverti seçmiş, malzemeler alınmış ve değiştirmek çok maliyetliymiş. umarım en azından şu resimdeki gibi olur da en azından cümle aleme rezil kepaze olmayız.

aliye

sewvgili arkadaşlar samsun otogarının sarı lacivert yapılmasından vazgeçildiği fikrine pek inanmasanız iyi olur çünki ben inanmıyorum.Gerçi varsayalımki kamuoyunun baskısıyla otogar kırmızı beyaz yapıldı (gerçi öyle bir kamuoyu oluşturulduğuda yokya herneyse) peki bu beyinlerdeki yanlış zihniyeti degiştirebilecekmi sanıyorsunuz, yani kırmızı beyaz otogar yapanlar hakikaten böyle düşündükleri böyle istedikleri ve böyle hissettikleri içinmi yapacaklar hayır! önemli olan bu zihniyeti değiştiremilmek insanların kafaları değişmedikçe değişen renler hiçbir anlam ifade etmez biz memleketimize sahip çıkmassak birgün gelir başkaları memleketimizin sahibi olur sokaklarımızın tarlalarımızın binalarımızın takımımızın yani herşeyimizin.Samsun için aynısı olmadımı en hakettiği anlarda en haketmediği yaklaşımlara muhattap olmadımı bu şehir besala teşvik kapsamına alınmayan bu şehrimizde otogarın renklerinin sarı lacivert yapılması fikri nekadar yadırganabilirki biz burada bir avuç forumdaş olarak nekadar haykırsakta haykıralım toplum olarak tüm samsunlular olarak bilinçlenmessek hiç bir anlamı olmaz şimdi samsun otogarını sarı lacivert yapmak istiyen zihniyet yarın başka bir hata düşmeyecekmi şimdi soruyorum sizlere renlermi önemli zihniyetmi

Sioux

2005 sonunda hazır olacakmış otogar. ak koyun kara koyun o zaman belli olacak.
zaten söylediğim gibi bunun sarı lacivert olmasından maliyeti nedeniyle geri dönüş münkün değilmiş deniliyor. umarız kötü bir manzara ile karşılaşmayız ve Türkiye'ye rezil olmayız.
bu otogarın mutlaka yapılması lazımdı yapan başkana bu yönü ile teşekkür ederiz ama eğer burası bir mühendisin fanatikliği yüzünden fenerbahçe renkleri ile donanırsa yaptığı işin hayrı da değeri de kalmaz.

kral55

Arkadaşlar hiç merak etmeyin onlar yapmazlarsa biz otogarın renklerini hallederiz.Bir sabah bakmışlarki otogar kırmızı beyaz.

Anonymous

Alıntı yapılan: "kral55"Arkadaşlar hiç merak etmeyin onlar yapmazlarsa biz otogarın renklerini hallederiz.Bir sabah bakmışlarki otogar kırmızı beyaz.
:)  eywallah kardeş hep beraberiz

cico

Sioux

geçende ankara yolundan geliyorum
otogarı bas baya sarı lacivert yapmışlar
sizin foruma koyduğunuz resim de insanların gözünü boyama resmi
yusuf ziya yılmaz samsunsporun kongresine bile gitmedi.
fenerli mimarı da yusuf ziyayı da allah bildiği gibi yapsın

curva55

Samsunu samsunluğundan çıkarmaya çalışan adi adamlar defolsun gitsin samsundan onunların yardımına ihtiyacımız yok...

Usta

yusuf ziya yılmaz ın samsunspora ihanet etmesi samsuna da ihanet etmesi anlamını taşımaktadır.
ama bu forumda bazıları mızrağı çuvala sığdırmaya çalışır gibi bu kişinin ayıplarını örtmeye çalışıyor.

carsambali55

otogarın rengi sarı lacivert olması yanlış ama sarı lacivert diye otogara zarar vermekte yanış. çunku bu otogar bizim vergilerimizle yapıldı. artı şehriimizi havalı gösterecek .düşünsenize trabzona giden rumlar otogarı görünce ne yaparlar(bence kıskançlıktan çatlarlar) :P birde bu yandan bakmak lazım. ama şunuda belirteyim yusuf ziyanın samsunspora bakışına kesinlikle karşıyım. kendi başkanlıığı dönemindeki başarısızlıktan dolatı böyle bir tutum içine girmiş olabilir.....

timofte

daha önce maillerle tepkimizi ilettik.
sonuç olarak almış olduğumuz cevabın da bizi tatmin ettiği söylenemez
şu aşamada elden bir şey gelmiyor. ama ben kendi şahsım adına böyle bir uygulamaya gidilmesi halinde konunun takipçisi olacağım. tüm duyarlı samsunspor taraftarlarının da bu konuda tepki göstereceğine inanıyorum.