37- Hakan Arslan

Başlatan Stoper, 04 Temmuz 2011, 18:46:42

« önceki - sonraki »

cany

çok iyiydin Hakan, helal :ok

Ayberk

Ankaragücü maçında da iyiydi, bu maç daha da iyiydi. İnşallah bir daha formayı bırakmaz. İstekli oynayan adamlara ihtiyacımız var sönmüş İstanbul yıldızlarına veya medya maymunlarına değil! ;)

Hakan Arslan, Burak Çalık gibi genç, yetenekli ve istekli oyuncuları her zaman kadroda görmeyi isterim

isa55

Hakan iki kişilik oynadı nerdeyse. Her maç üzerine koyarak ilerliyor. Nazar değmesin :_nazar

berusa55

Çok iyiydin Hakan; böyle devam et. Tebrikler...

Jnr.Serkan

55(tuncay)55

>l< >l< >l< :_nazar :_nazar :_nazar

Dartagnan

##kdc##

Valla ilk 11 de olduğunu maç başladıktan 1 2 dk sonra farkettim, hoca nasıl oldu da aldı seni diye şaşırdım  :)
iyi oynadın ayağına sağlık inş daha da başarılı olursun;

Gorkem

Çok beğendim bugün hep böyle oyna inşallah.

Atakumlu

kesici kimligi var pasları da yerini buluyor ,pres de yapıyor daha ne olacak ki 11 baslaması icin tecrubeyse oda oynayarak kazanılır  :_nazar

orhan

oynadıkça  çok daha iyi olacağına inanıyorum hırsın ve mücadelen üs seviyedeydi başarılarının devamını diliyorum bu takımda yüreği ile oynayacak futbolculara ihtiyaç var onalardan biriside sensin inş.üzerine koyarak yoluna devam edersin.

kalptenþimþek

düne kadar kemal'i de tanımıyorduk ..

emre

geçen bunca haftaya yazık.Bu çocuğun topçu olduğu ta hazırlık maçlarından belliydi,sen koskoca t.d.sün haftalar sonra farkına varıyorsun bu adamın.Üstelik elinde adam gibi başka topçu da yokken.

kumköylü ahmet

iyi oynadi tebrikler >l<

Kaya

Koşuyor mücadele ediyor varını yoğunu ortaya koyuyor.Tek eksiği maç eksikliğinden kaynaklanan bazı duruş hataları.Bir de kayarak müdehalelerinde çok bilinçsiz.Dikkat etmezse bizi bir maçta yalnız bırakabilir.