Furkan Köse

Başlatan ahmetsefa55, 24 Ağustos 2012, 13:29:52

« önceki - sonraki »

Lusage

Şu malı sahada ve takımda görmek istemiyorum artık. Takıma olumlu bir katkısı da yok. Bilinçli bir kurtarışı da yok. Bön bön bakıyor sadece..

Atakumlu

Mecburiyetten sanada katlanıyoz işte

Sadece Samsunspor

O golu nasil yiyorsun gozunde mi gormuyor. Ilk yarida da burak calik in pozisyonunda kaleden cikmadi

özkan

Alıntı yapılan: özkan - 25 Eylül 2017, 03:09:25
bu çocukta ya uyku ya aşk sorunu var.la arkadaş maç içinde dalıp gitme huyunu bırak da adam kale sahası içinden kafa vuruyo mal gibi bakıyosun.uyan la uyan.

SametYılmaz55

Bu kadar şans bulup bu kadar mallık yapmak da ayrı bir yetenek tebrikler Furkan efendi

ea55

Bu kapasiteyle şu işten para kazandın ya helal olsun sana....

Lusage

Seni kapının önüne koymayanin yedi sülalesine selamlar...

Amatörde oynayacak kapatise yok. Ama yıllardır Samsunspor'un 1. Kalecisi... Kova...

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cakir55

Hangi final maçımızda adam gibi oynadın lan ? Bir tane söyleyin ya bi tane. Her önemli maçta kritik hatalar yaptın

SametYılmaz55

Küfür etmek günahsa ettiren de yansın.Bugün yazılan günahların en büyük sebebi sensin gerizekalı

ea55

Biliyormusunuz bu işten para kazanıyor   :D

orucreis

Alıntı yapılan: ea55 - 16 Nisan 2018, 09:09:41
Biliyormusunuz bu işten para kazanıyor   :D

o bu işten para kazandıkça kendime kızıyorum

SametYılmaz55

Allah rızası için adam gibi kalecilik yap kalan 2 maçta.Günaha sokup,cinnet geçirtme insanlara

Nuri Asan

takımın en az 12 puanını yedin ve kümeye düşmesinde en büyük katkı sahibi oldun.

bu vatandaş sürekli nargile içip ortada dolaşıyor.gözlerimle gördüm.kimse almasın bunu kaleci diye.he denizli maçı sonrası yerde yatıp kalkması günah çıkartmak için.

özkan

140 milyarım yatmazsa sözleşmemi feshederim yeni sezon sözleşmemede %20 zam diyen bi  i...ne sin sen.S.tir git burdan.

Lusage

Sen bu takımdan git, oynayacak takım bulamayacaksın. Zaten yeni sezonda kadroda olmaması gerekenler listesinde ilk sıradasın..

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi