SAMSUNSPOR'umuz - Alanyaspor (EĞİRDİR CUP 5.MAÇ)

Başlatan Sadece Samsunspor, 16 Ağustos 2008, 18:40:58

« önceki - sonraki »

tolga

Alıntı yapılan: ozkan17 - 17 Ağustos 2008, 23:42:51
herkez rahat olsun şura iki dakka yahu..bu hazırlık macı adı üstünde ama futboldanmı anlamıyoruz ne hemen bı panik bi panik..felaket tellalı gibi tolga her mağlubiyetten sonra yine yorumu patlatmışsın..Gidip sen cakma türk gazetelerınde yalan haber yapsana he?

Rahat olun..Bu hazırlık macı..Keske on tane yeseydıkde tolga daha mutlu olsaydı..Helal Samsunspor'uma kampdaki macların sonucları cokda fifiydi bizim için.Lige bakarız biz.!!!

bu sözlerinin arkasında kal inşallah iyi gider her şey ama işler kötü gittimi bakacam ben senin yorumlarına bakalm o zaman ne diyeceksin taraftarlık görmemezlikten gelmek değil doğruları ve yanlışları her türlü paylaşmaktır sen pembe tablo panjurlu ev misali yorum yapıyorsun inşallah senin dediğin olur ama bana göre görünen resim ortada  benim için istediğini yazabilirsin ama şurada 15 gün kaldı bakacaz inşallah yinediyorum ben yanılırım gerekirsede özür dilerim sen ne yapacan ayrıca yeniigilerden keyif alanda ilk kez seni gördüm  ilginç

harbisamsunsporlu5517

tolga tabıkı dogruları yazacaksın ama nedense işler kotuye gıttımı yorumlarda bulunuyorsun takım iyi yoldayken yazdıgına rastlamadık yoksa kımsenın sana bır zıttı olmadıgını sende bılıyorsun

Cadde55

Ne kadar hazırlık maçı da olsa Samsun'un bu takıma yenilmemesi lazımdı, hazırlık diyosunuzda karşı takım resmi maç yapmıyo, o da hazırlık maçı yapıyo, üstelik Samsunsporumuzun Alanyayı ismiyle yenmesi lazımdı, bu sezon yine canımız çok yanacak, en kötü ihtimal lig b ye düşeriz ve bugünleri çok ararız, Allah daha büyüğünü göstermesin,

Sadece Samsunspor

Bizde golü Gökhan Kolomoç atmış asist ise yine sefa'ya ait. sefa bu sene bomba olacak ama gördüğünüz gibi golü atan oyuncu bir defans oyuncusu - şuana kadar serkan,turgut,furkan,burhan,volkan,veysel gibi forvetlerden sadece burhan gol attı o da şansa - forvetlerde bitiricilik yok.

tolga

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 18 Ağustos 2008, 10:07:35
tolga tabıkı dogruları yazacaksın ama nedense işler kotuye gıttımı yorumlarda bulunuyorsun takım iyi yoldayken yazdıgına rastlamadık yoksa kımsenın sana bır zıttı olmadıgını sende bılıyorsun

ne yapim kardeşim kötüye gittimi değil şuan iyi bir şey yok onu anlatmaya çalışıyorum iyi oldumu herkes yazıyor  bana görede işler kötüye gittimi yaz ki belki birileri anlar da düzeltmeye çelışır çünki burada her üyenin yorumları bana göre değerlidir belki kulaklarının bir yanına küpe ederler bakın mandadndadan bir şey olmaz dedim ve büyük bir ihtimalle gönderecekler  bana öyle geliyor . atmosferi yüksek maçlar olacak belki rakip ve bizim defansımız v kalecimiz arasında geçecek maçlar olacak  ozaman bu baskıdan kurtulmak tecrübeli futbolculardan oluşması lazım burada kalecin ve defansın sağlam olacakkii bubaskılara dur diyebilsin takımı rahatlasın geçen sene nasıl ligte kadık bir düşünün tecrübeli futbolcu sayısı fazlaydı yoksa iyi gittimi işler herkes nemalanıyor buda bana ters

ozkan17

o zaman tolga bu dusuncelerını samsunsporumuzu bu hale getırenlere anlatsana eminim tanıyorsundur onları..ve herekz bılıyorki sen burda su bu o gibi oyle taraftar degılsın taraftar bile degılsın bence eskı yonetımden bırısın yada akraba vsvs ..oncelıkle gercek kımlıgını acıklamaya cesaretın varsa bunu yap ondan sonrada ıkılı guzel tatlı tartısmalar yasansın he? sanki havaya soler gibi sen oyle dıyon bız baska dıoz soınuc? yalandan tartısma ısde..

berusa55

AlıntıÜyelerin karşılıklı atışmaları devam ederse başlığa kilit vurmak zorunda kalacağım arkadaşlar. Kaç defa dedik, bir başka üyenin ismini vermeden herkes kendi görüşünü yazsın diye ama anlatamadık sanırım. Biribirimizin görüşüne saygılı olalım. Eğer karşılıklı atışmalarınız veya tartışmalarınız olacaksa, rica ediyorum özel mesaj yolunu kullanınız!
demiştim!!!