Samsunsporumuz - Karşıyaka (Hazırlık Maçı) 3 Ağustos

Başlatan körfez55, 01 Ağustos 2008, 14:08:00

« önceki - sonraki »

**KaR6**

maç sonucunu öğrenebileceğimiz bi yer var mı acaba?

tolga

bugün ilk maçımızda karşıyakaya 2-0 mağlup olduk detaylar az sonra

harbisamsunsporlu5517

03 Ağustos 2008, 18:39:09 #17 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2008, 18:47:39 harbisamsunsporlu5517
Alıntı yapılan: tolga - 03 Ağustos 2008, 18:31:20
bugün ilk maçımızda karşıyakaya 2-0 mağlup olduk detaylar az sonra
hanı maç 18-00 deydı yoksa tolga senmı sallıyon abi bir kezde olumlu yazsan şaşarım zaten şirinler grubunun somurtgan şirini olursun artık ;D

tolga

berusa55

03 Ağustos 2008, 18:48:01 #19 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2008, 18:50:44 berusa55
Daha katetmemiz gereken çok yol var anlaşılan... İnsallah daha iyi oluruz...

CurvaSudSamsunspor

03 Ağustos 2008, 18:49:48 #20 Son düzenlenme: 03 Ağustos 2008, 18:51:06 berusa55
maçta nasıl oynadık acaba kimler oynadı

körfez55

yenilginin bahanesi olmaz ama ilk hazırlık maçımız ve gencler oynadı sanırım.idela kadro son hazırlık maçında oynar tahminimce bence çok takılmamak gerekir...

tolga

Alıntı yapılan: harbisamsunsporlu5517 - 03 Ağustos 2008, 18:39:09
hanı maç 18-00 deydı yoksa tolga senmı sallıyon abi bir kezde olumlu yazsan şaşarım zaten şirinler grubunun somurtgan şirini olursun artık ;D

ne sallaması ya tlf görüştük davrazla hala sallıyonn diyon doğruyu yazmaktamı suç ilgnç

tolga

ilk onbir

mustafa

serkean eyüpoğlu      kenan  hakan koçaslan  can

ömür         sefa    zafer       furkan

burhan      turgut

çağatay sakat volkan oynamadı  gökhan hazır değil idman yaptı     iyi değilmişiz ama hazırlık maçıdır sabretmek lazım  ama kesin transfer şart  alınan topçular bile iş görmeyecek gbi çünki burası lig A zordur bekleyelim bakalım öyle hocanın dediği gibi olmaz  gençlerle bu iş zor sıkıntı yaşamadan transfer yapılması lazım  furkan kötüymüş mustafa  da öyle kafadan 2-3 pozisyon bulmuşuz  o kadar

körfez55

MeL_55

asıl 0-0 de sen bu maca forvetler yıne suskun! nezaman coscaklar acepp

oguz_5528

yaa herkes zaferi ortada oynuyo biliyor safer kanat oyuncusu değil mi yaa???

red_white

transfer lazımda celil kalırsa dahada ii olur bakalım artık ne olcak orta sahamız çok zayıf

**KaR6**

kayacan

Samsunspor Karşıyaka maçını bugün seyretme imkanım oldu.Karşıyaka daha oturmuş bir takım hüvviyetindeydi. Oyun daha çok orta saha ve Samsunsporun sahasında oynandı.Samsunspor Kenan dışında tamamen gençlerden oluşan bir kadro ile maçı sürdürdü . Maçın sonuna kadar 4-4-2 oynuyan samsunsporda özellikle forvetin zayıflığı göze çarptı. Turgut oldukça formsuz göründü bana. Maçın daha 10. saniyesinde karşıyaka kalesinde zayıf bir şutla topu rakibe teslim ettik ve 30. saniyede golü yedik. 2. gol ikinci yarıda duran toptan geldi ceza sahasının solundan gelen çift vuruşu kalecimiz üzerine gelmesine rağmen içeri aldı. Şunu belirtmem gerekirki bu takımın acilen bir kaleciye ihtiyacı var. Hayatımda o kadar kısa boylu bir kaleci görmedim. Bu kaleciyle ligde biz gol yeme rekorunu kırarız. Defansı biraz daha iyi buldum. Can-Hakan ve Kenan uyum içinde oynadılar. Ancak orta sahada topu ayağında tutup forvete verecek adam eksikliği göze battı. Burada Celilin acilen bu takıma adapte edilmesi gerekiyor.Forvete bahsedilen siyahi futbolcu alınırsa şık olur.Takım daha çok eksik ancak umutsuz değil. Kaleci, orta saha ve forvete takviye gerekiyor. Çünki kaleye 4-5 şut geldi 2 tanesi gol oldu. Karşıyaka kalesinde doğru dürüst pozisyonumuz olmadı.
Birde karşıyaka teknikdirektöründen bahsetmem gerekiyor. Bu kadar kaba ve kırıcı bir insana ender rastlanır.Lig maçı olmamasına rağmen hakemle çok oynadı,hakeme hakaret etti.Ben yardımcı hakemin yerinde olsaydım elimdeki bayrağı kafasına daha ilk yarıda monte etmiştim.Kendi futbolcularınada oldukça fazla bağırdı.Bir ara dayanamadım arkadaş az susda maçı izleyelim dedim.
Bizim teknikdirektör ise belliki daha futbolcuları tanımıyor.Karşıyakanınki kadar agresif değil ancak maçada fazla müdahale edemedi. Vasat oyuna müdahale yapıp takımda bir canlanma yaratacağı yerde takımı daha vasat hale getirdi.İnşallah böyle devam etmez.
Netekim sonuçta okadar yol katedip dağın başına çıktık ve yine boynu bükük sahadan ayrıldık. 3 tane karşıyakalı bir tane ben samsunsporlu vardım.Adamlar gururla maçı terkettiler.Banada acıyan ifadelerle baktılar.Ne yapalım biz yenilgiye alıştık......