A grubu / 2. Müsabaka - Türkiye'miz - İsviçre : 2-1

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Haziran 2008, 00:09:19

« önceki - sonraki »

celebi

garip bir istatistik daha biz katıldıpımız turnuvalarda hep ev sahiplereini yenmişiz inşaallah isviçreyi de yeneriz kore gibi belçika gibi japonya gibi

yaman55

isviçrenin elenmesi turnuvayı etkiler avusturyadada umut yok bence ite kaka isviçre alır hakan şükürsüz milli takımda 0 puanla döner geriye

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: yaman55 - 10 Haziran 2008, 18:02:39
isviçrenin elenmesi turnuvayı etkiler avusturyadada umut yok bence ite kaka isviçre alır hakan şükürsüz milli takımda 0 puanla döner geriye

Bizim şu saaten sonra isviçrenin etkilenmesini sağlamamız onlarında sadece ev sahipliğine devam etmesi  gerek :)

MeL_55

10 Haziran 2008, 21:17:41 #18 Son düzenlenme: 10 Haziran 2008, 21:21:41 MeL_55
AlıntıEmre İsviçre karşısında yok!

Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 2. maçını Basel'de İsviçre ile yapacak olan (A) Milli Futbol Takımı'nda sakatlar kervanına Emre Belözoğlu da katıldı.

Alınan bilgiye göre, dün basına kapalı yapılan antrenman sonrası kamp yaptıkları otelde sağ alt baldırında şiddetli ağrı hisseden Emre Belözoğlu'nun İsviçre karşısında oynamayacağı açıklandı. Servet ve Gökhan Zan'ın durumları ise maç gününde belli olacak.

berusa55

Çok da üzülmedik açıkcası. İlk maçta Emre'nin ne yaptığını daha doğrusu ne yapmadığını gördük. Bakalım yerine oynayacak olan belki bir işe yarar en azından...

utku_01

İsviçreyi yenecek güçteyiz...Tuuncayın yedek beklemesi gerekir ardanın ilk 11 cıkması gerekir...

veis

evet bugün final bizim için ve biz bugün yeneriz diye düşünüyorum ama fatih hocanın arda yı ilk 11 de başlatıp tümeri orta sahada oynatması gerekiyor.

celebi

Alıntı yapılan: veis - 11 Haziran 2008, 08:05:56
evet bugün final bizim için ve biz bugün yeneriz diye düşünüyorum ama fatih hocanın arda yı ilk 11 de başlatıp tümeri orta sahada oynatması gerekiyor.

zaten kadroda bildiğim kadarıyla onlar ilk 11 de

eMMo

inşallah galip geliriz bu son şansımız Allah göstermesin ama her hangi bir puan kaybı bizi  kupanın dışında bırakır...

MeL_55

KIRMIZI BEYAZ AKAR KANIMIZZ

ISTE CILGIN TÜRKIYEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMM

OLEYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

BIZ ISTESEK HERKEZI DEVIRIRIZZZZZZZZZZZZZ

mehmet yılmaz

AlıntıGroup A - 11 June 2008 - Basel - St. Jakob-ParkHakan Yakin 32 SWITZERLAND 1-2 TURKEY Semih Şentürk 57, Arda Turan 90+2

Fatih Terim'in aklı Fatih Terim'den üstün. Kötü oynata oynata doğruyu buldu. İsviçre kötü bir takımdı zaten; rövanşı almış olduk. Ayrıca 2000'de Belçika, 2002'de Japonya ve G.Kore'den sonra yine bir ev sahibini devirdik.

Şimdi Çek Cumhuriyeti ile herşeyimiz aynı; beraberlik halinde ne olacak acaba?

eMMo

11 Haziran 2008, 23:51:49 #26 Son düzenlenme: 12 Haziran 2008, 00:02:20 berusa55
Tam bilmiyorum ama beraberlik durumunda puanlar ve averaj aynı oluyor bu durumda en çok gol atan takım üstün sayılıyor diye biliyorum ama tam bi kesin bilgim yok ...inşallah çekleri de yenip bu hesaplara kalmadan yolumuza devam ederiz...bu arada seni de tebrik ediyorum bir kızın daha olmuş Allah analı babalı büyütsün abi..

-----------------------

kazanmak zorundaymışız beraberlik yetmiyor Zeki Çol açıklamış ...grup eleme maçlarının ortalamasıyla onlar daha üstün oluyor ...

Sadece Samsunspor

Maçı tamamını seyrettim ilk yarı bomboş bir türkiye ikinci yarı bomba bir türkiye idi. biz bu gruptan çıkarız arkadaş ikinci yarıdaki hırsı gördüm ya o bana yeter. ölümüne oynadık emre aşık ve hakan balta kanlar içinde kaldılar ama hiç durmadan oynadırlar ardayıda tebrik ederim çok akıl dolu bir vuruştu

tebrikler çocuklar

ozkan17

türklüğün verdiği iman gücüyle yendık bu vitaminsizleri..

oOoOOoo TÜRKİYEE TÜRKİYEE HAYDİ ZAFERE...

YER GÖK İNLESİN BU SESİ DİNLESİN HEP SENİNLEYİZ TÜRKİYE..

OoOOoOooOoOOoooOOOOOoooOOO ::=))))))

Sadece Samsunspor

Maçı tamamını seyrettim ilk yarı bomboş bir türkiye ikinci yarı bomba bir türkiye idi. biz bu gruptan çıkarız arkadaş ikinci yarıdaki hırsı gördüm ya o bana yeter. ölümüne oynadık emre aşık ve hakan balta kanlar içinde kaldılar ama hiç durmadan oynadırlar ardayıda tebrik ederim çok akıl dolu bir vuruştu

tebrikler çocuklar