A grubu / 2. Müsabaka - Türkiye'miz - İsviçre : 2-1

Başlatan mehmet yılmaz, 08 Haziran 2008, 00:09:19

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Avrupa Şampiyonası Grup Maçı / Türkiye'miz - İsviçre

Tarih : 11.06.2008 Çarşamba              
Saat  :21:45       
Yer : St. Jakob  - Basel ( İsviçre )

İlk maçta çok kötü oynayarak kaybettik Portekiz'e. İsviçre de kötü futbol oynadı bence ama rakibi Çek Cumhuriyeti de kötü idi. İşin ilginç yanı berabere kalmamız halinde bile Portekiz'in Çek Cumhuriyeti ile berabere kalması halinde bile son maçta Çekleri yenersek tur atlayabiliriz. ( 2000'de olduğu gibi )

Portekiz karşısındaki mağlubiyetten ziyade oynanan kötü ve silik futbol canımızı sıktı ama İsviçre öyle matah bir takım değil; kazanabiliriz. Ama doğru kadro ile, gerisi fantaziden öteye geçmez...

Sadece Samsunspor

08 Haziran 2008, 00:19:28 #1 Son düzenlenme: 08 Haziran 2008, 00:28:00 tuqberk
Hazırlıklar sırasında sırf kondisyon çalışmalarına yüklenip tatik idmanını az yapmak sahada oynanan oyunla pekişti.

Bu maç için ise: İsviçre ev sahibi ama etkili bir oyunu yok. Bu maçta semih,emre güngör ve arda ilk 11de başlamalı. Gökhan zan,tuncay ve emre yedek kalmalı

Yalnızca BİZ

isviçreyi 2 farkla yener, çeklerde portekize yenilirse. Çek cumhuriyeti maçında beraberlikle gruptan çıkarız diye düşünüyorum...

harbisamsunsporlu5517

kolloid bende senin gibi dusunuyorum ama fatıh terım sanki elenmemiz için ugrasıyor dun gece ugur boral ve ardayı ısrarla oynatmayışı resmen ıntıhardı

MeL_55

isvicre ile daha hesabimiz var.. acisi cok büyük olacak.

eLLis

Bu Fatih Terim bıraksın gitsin artık saçma sapan işler yapıp durmasın canımı sıkıyor iyice g.zanın yerine toraman olmalıydı forvette ümit karan fatih tekke olmalıydı ne mevlütü ya kaç kere milli olmuş tecrübesi nedir yaşlı tecrübelilerin arasına genç yetenekli olanları koy arda gibi batırdı takımı hep isviçrede yener bizi ve ya beraberlik şenol güneş bi kat daha iyidir.

Yalnızca BİZ

isviçreyi yener, çeklerle beraber kalırız diye içimden geçiyor. İnşallah fatih hoca gereken taktiği uygulayacaktır. çeyrek ya da yarı final oynacak ki milli takımda kalabilsin... o kadar maaşı rüyasında görür ancak...

55__Gurbet__55

isvicreyi yenersek cekler eer geceriz cünkü dün adamlar kac prozisyon kacirdi bide adamlaein en önemli oyunculari Frei sakatlandi ve bütün turnuva´da oynimicek yani isvicreyi yenersek cek ler kolay ;)

jean

ya tamam ya devam insllah aliriz hemen donmeyiz

celebi

inşaallah bizimkiler işin açıkcası bir intikam maçı deyip biinçsiz hareket etmezler.intikam maçı ama sabırla ve sistemle olması gerek

eMMo

fatih terimin işi artık şov olmuş hareketler konuşmalar sürekli kameralara oynuyor...takımı ise oynayana göre değil kendi adamlarana göre kuruyor..başarılı olursak iyi bi takıma gider , başarısızz olursak zaten artislik yapıp kendi bırakır yani bu turnuva onu son kez milli takım başında görüyoruz diye düşünüyorum...Bi de ne yazıkki ben sizin kadar umutlu konuşamıyorum isviçre hakkında...malum kendi evlerinde oynuyorlar ne olursa olsun arkalarında büyük bi güç var ve takımımız iki top yapamıyor daha yani isviçre maçından malubiyet bile çıksa şaşıracak bi durum yok ortada...Allah yardımcımız olsun Fatih terimin yardım etmeyeceği ortada !!!

ozkan17

Alıntı yapılan: MeL_55 - 08 Haziran 2008, 16:41:48
isvicre ile daha hesabimiz var.. acisi cok büyük olacak.
aynen..her ne kadar basında sakin sakin demecler verılsede ınsanların ıcınde bır ukte kaldı..ozellıkle hırcınlıgıyla bılınne emrenın bu macda patlama yapacagına ınanıyorum..bu macı alırız ınsallah son macdada ceklere futbol dersi vererek 6 puanla cıkarız gruptan

MeL_55

09 Haziran 2008, 16:11:57 #12 Son düzenlenme: 09 Haziran 2008, 16:14:46 MeL_55
kadro böyle olmasi lazim.

volkan,sabri,güngör,servet,u.boral,hamit,aurelio,emre,gökdeniz,nihat,mevlüt

Sadece Samsunspor

melih kadro güzel ama eğer gruptan çıkmak istiyorsak bu maçda mevlüt yerine semih oynamalı

nomak55

fatih terim bitmiş beyler ne doğru drüst bir taktik ne de kemik bir 6--7 kişi var
takımda doğru drüst stoper yok olanlarda malumunuz..ben bizim takımda ısrarla yerden cabuk dikine oynayan bir futbolcu görmedim...başarı olacaksa top bizde ve ayağa cabuk oynamak lazım...bizim kadromuzu say deseler kim her maç oynuyor meçhul hepsinin değiştiği bile oluyor cok şükür bir türlü kemik kadroyu oluşturamadık...bizim başarılı oldugumuz donemlerde belli bi kemik kadromuz vardı zaman zaman performanslarını yukseltenler giriyordu kadroya şşimdi ole değilki bi maç tamamen farklı kadro oteki maç cok farklı..bakalım teriim efendi bu macta kaç kişi değiştirecek