Bank Asya 1.Lig 34. Hafta | Diyarbakırspor - Samsunspor'umuz

Başlatan körfez55, 04 Mayıs 2008, 22:43:18

« önceki - sonraki »

körfez55

Diyarbakırspor -  S-A-M-S-U-N-S-P-O-R

Tarih  :07.05.2008 Pazar
         Saat  :15:00
         Yer    :Diyarbakır Atatürk Stadyumu

red_white

MeL_55

Sadece Samsunspor

gelecek sene için gençlere güveniyordum ama hepsi fos çıktı hiç birinden bi şey olmaz , sadece emre balak ve sercanda iş var diğerleri yalan

sefayı nasıl milli takıma çağrıyorlar hayret  ediyorum

turgut için ise nakit para veren varsa hemen satsınlar geleceğin caneri olmaya aday çok küfür yer bu taraftardan gitsin bence

bu maç için ise : diyar playoffu garantiledi biz ligde kaldık rahat maç olur onlar kazanır

körfez55

son maç başlığımız umudumuz yok ve en az 3 yeriz diyorum...bu sene zaten rezil rüsva olduk.bundan daha kötüsü ne olacaksa olsun.

US

diyarbagır 4 -SAMSUNSPORUMUZ 0 mac sokoru verdim..
inş. bnm dedigim olmaz..

harbisamsunsporlu5517

celebi

veis

diyarbakır rahatlıkla samsunsporu yener aynı sakarya gibi sonuç dersek4.2olur gibime geliyor.ve hayırlısıyla ligide bitirmiş olucagız.

ozkan17

uzulcek yada sevıncek bısey yok ruhsuzları oynadık bu sene kendımızı kasmayada gerek yok mac bıtsınde herkez evıne gıtsın..

jean

macin galibi belli skor onemli degil diyarbakir elini kolunu sallaya sallaya yener bizi adamlara helal olsun biizmle beraber dustuler iki yildir kafaya oynuyorlar

55__Gurbet__55

ohhhhhhhhhhhhhh be sezon bitiyor hele sükür bisezon daha atladik ama ne sezon. mac gelirsek adamlar bize  tam K.O. verecekler en azindan 4 yeriz

maviay55

2-0 diyar kazanır..zaten playoff u garantilediler fazla yüklenmezler die düşünüyorum..

Kadir ÇELEBİ

Diyarbakırspor hakkında Devre arası yaptığım yorumlarda Play-off'a katılıcağını ve oyun anlamında iyi olduklarını dile getirmiştim şaibesiz bir şekilde yerini aldı tebrik etmek gerek...

bizim durumumuz ortada ''Durmak yok Tatile Devam''

veis

bir sezon daha bitdi sayılır ve biz seneyede 2.ligdeyiz emegi geçen herkes utansın.