Bank Asya 1.Lig 30.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 3-3

Başlatan MeL_55, 06 Nisan 2008, 16:09:14

« önceki - sonraki »

isyankar

bu maçın atmosferini çok merak ediyorum kartal stadı yıkılır yeneceğiz inanıyorum

derebeyi_44

kartal maçina gelicekler...
haydarpaşadan trenle gelebilirsiniz..kartal da inilmek suretiyle
e_5 den gelicek arkadaşlar da kartal koprusunde inip 10 dak yuruyerek stada gelebilirler
minübüs yolundan geliceklerde kartal meydanda indimi stadi gorürürler zaten cok kolay bi yerde stad kımse bulamam diye merak etmesin

Nuri Asan

ozkan17

en son ben isranbulda yaşıyorken yolun kenarında kolay bulunabılmesı bır yerde stadları..hatda ıstanbuldan bulamam dıyen arkadaslar kartal otobuslerının son duragının orda ınıp sorarlarsa stadın yerını kolay olur hatta bırde sanar merkezımı tıyatro salonumu ne vardı stadın yakınında..ısde ole ;)  gercii Mê$âLê $HôW olacak ıstabul grup tarafından..denildiği gibi dumanın izini takip ederekde bulabılırsınız ;D

Cagdas Ünver

DUA edelimde genclerimizi elimizde tutabilecek bir yönetim ciksin ve onlarla seneye hedefimize ulasalim.Elimizden kacirirsak bu büyük yetenekleri iste o zaman isimiz zor demektir.
Belki Belediyedende seneye biraz daha fazla destek aliriz.

Herseye ragmen bu son haftalardaki performanslari icin oyunculari kutluyor , playof icinse olursa ne ala olmazsada can sagligi derim.

Saygilarimla

55__Gurbet__55

play-off isi bitdi gibi gözüküyo cünku hadi 7 sirada olasak ve 8 puan fark olsa hadi neyse derim ama aramizda 5 takim birise kaybediyo birisi kazaniyo onu yüzünden fazla ümit edmiyom bence bundan sonra bütün calismalarmizi bitaki seneye dogrulutmammiz lazim yönetim para sorunu biraz olsada cözecek ve 1 veya 2 transfer yapip bidaki ins. Allahin izniyle bu ligin SAMPIYONU olacaigizzzz

esedullah

bu maç çok güzel olacak ve ne olursa olsun bizim olacak
saygılarımla...

Atakumlu

stadı kesinlikle yakacagımıza eminim bu arada mesaleleri yonetim vermicek ;) her zamanki gibi grubumuzun buyukleri tarafından karsılanıo ucretler... maca gelmek isteyen arkadaslarda pm den istanbul grubundan kisilere ulasabilirler (veis,celebi,meteor,kuzey55 vs. )

US

kartalın kötü formunu sürdürüyor biz iyi form sergilemeye devam eder ve macı alrız diye düşünüyorum... eger puan kaybı olursada düşme hattına dönmeyiz ama playoff dan iyice uzaklasırız...

derebeyi_44

yazdım maça gelicek arkadaşlar için kartal da meydanda inip kıme sorsanız gozterırler stadi sormaniza bile gerek yok hemen stadi goruceksınız ulaşimi cok kolay trenle geline bılır vapurla kartala inş maçi kazanirsiniz

veis

artık playof ihtimli zor oldugundan tamamen gençlere yönelmemiz lazım.sonuçta seneye bu çocuklar bizi süperlige taşıyacaklar.ayrıca gençlerimizi biz satmazsak hiçbirinin gitme ihtimali yok bukonuda rahat olun.

lucapicola

Bizim şu anki durumumuzu ve de Kartalın kötü durumunu göz önüne alacak olursak bu maçtan galip ayrılırız. Play off olayı son beraberlikten sonra çok zor ama galibiyetler devam ederse bir umut var.

Bundan sonra takımın geleceği adına ümit veren oyunculara şans verilmeli. Dün akşam AKS tv de Orhan hocada bu konuya parmak bastı.Bekleyin dedi 16-17 yaşındaki gençleri oynatacam.Samsunun 5 yıllık kalkınma planını yapıyorum dedi. Tabi en önemli mevzuu iyi bir yönetimin iş başına gelmesi ve Orhan hocayla yola devam etmesi gerekiyor. Bence Orhan hoca kuruyan gençlik pınarımıza hayat verecek olan olan hocadır.İnşallah yeni yönetim onunla devam eder.

veis

hocanın gençlik ateşi süper.inşallah önüne kimse taş koymazda yürür gider

Kadir ÇELEBİ

Yeri degil belki ama programı bende izledim.. orhan hoca takımda oynadıgı donemlerdeki bir anısından soz etti bursa deplasmanında gitmişler bursaspor'un o donemdeki kaptanı orhan hocanın yanına gelerek kulagına lutfen bize fark atmayın dedigini bunun hatıralarından silinmedigini soyledi..

Efsane SamsunSpor

körfez55

ARMAĞAN 50 BİN YTL'YE UÇTU
Samsunspor'un gelecek vaat eden milli futbolcusu Armağan Kuş, 50 bin YTL karşılığı Kayserispor'a..
08 Nisan 2008 Salı 12:40
Samsunspor'un gelecek vaat eden milli futbolcusu Armağan Kuş, 50 bin YTL karşılığı Kayserispor'a satıldı. Kayserispor Genel Menajeri Hurma,"Armağan geleceğin yıldızı" dedi

HURMA GELDİ
Kırmızı-Beyazlı takımın altyapısında yetişen ve U 16 Milli Takım'ın değişmez futbolcularından Armağan Kuş, Kayserispor'a 50 bin YTL karşılığında satıldı. Dün Samsunspor kulübü hareketli bir gün geçirdi. Daha önce Samsunspor'da da görev yapan Kayserispor'un Genel Menajeri Süleyman Hurma sabah saatlerinde kulübe gelerek Başkan Sezgin Gümüş'e Armağan Kuş'u transfer yapmak istediğini bildirdi.

TRANSFER BİTTİ
Görüşmenin ardından her iki taraf transferin gerçekleşmesi konusunda görüş birliğine vardı. Genel Menajer Süleyman Hurma daha sonra Armağan Kuş ve babası Adnan Kuş ile biraraya geldi. Adnan Kuş isteklerini bildirdi ve ortak noktada birleşilerek transfer bitirildi. Kırmızı- Beyazlı takım bu transferden kasasına 50 bin YTL girdi ve Armağan Kuş'a ödenmesi gereken 70 bin YTL'lik borç ise silindi.

HURMA MUTLU
Genç bir yeteneği kadrolarına dahil ettiklerini belirten Genel Menajer Süleyman Hurma, "Geleceğin Kayserispor'unu kurmak için çalışma içindeyiz. Bu yüzden genç oyuncuları takip altına aldık. Armağan daha önceden takip ettiğimiz milli bir futbolcuydu. Transferini bitirdiğimiz için çok mutluyuz" dedi. Armağan'ın menajeri olan Tanju Çolak, Samsunspor'un