Bank Asya 1.Lig 30.Hafta | Kartalspor - Samsunspor'umuz: 3-3

Başlatan MeL_55, 06 Nisan 2008, 16:09:14

« önceki - sonraki »

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: red_white - 06 Nisan 2008, 18:21:52
kardeşim kartalda nereye nasıl gelcen neyi soruon ?

arkadaş nerde olduğunu söylese çözüm bulacağızda ama

CeLiL_55

ALLAH kahretmesin ya geç kaldık geçç ligin ilk yarısında biraz daha puan toplasaydık şimdi çoktan ilk 6 sırada olurduk geç kaldık arap atı gibi soradan açıldı takım ama genede umut var kartal maçını alırız

Recep

Allahın izniyle bu maçı alırız kartalı da yakarız inşallah rakiplerimiz
puan alamazda umudumuz sezon sonuna kadar devam eder

körfez55

06 Nisan 2008, 19:46:42 #18 Son düzenlenme: 06 Nisan 2008, 19:51:58 kuzey55
bellimi olur haftaya diğer rakiplerimiz puan kaybedip biz kazanırsak puan farkını 5 e indiriz ki olmaması için bi neden yok.belki mucizelere kaldık ama insan yinede düşünüyo..

erciyesin eskisehr giresun ve sakarya deplasmanları var..diyarbakırın da fikstürü çok zor.en an,vantajlı takım ordu gibi görünüyo.ben hala umutluyum bu işten.5 de 5 yapalım playoff a kalalım....

maço

umutsuz yasanmaz

yenılsede yensede kusecek halımız yok sevdalıyız bı kere

furkan5534

yaa ben bağcılardayım (: 2-3 kısı gelcez bakalım ama nasıl otobus kalkmıomuydu gerı nasıl gelıcez otobus fıyatlar fılan?? biletı nasıl alıcaz böle bı yardım etsenız

ozkan17

Alıntı yapılan: furkan5534 - 06 Nisan 2008, 19:55:32
yaa ben bağcılardayım (: 2-3 kısı gelcez bakalım ama nasıl otobus kalkmıomuydu gerı nasıl gelıcez otobus fıyatlar fılan?? biletı nasıl alıcaz böle bı yardım etsenız
yaw abı ıstanbulda kım kaybolmus sankı sora sora bagdatt..sorun daa

Tufan

bu sezon belki play off olmayacak ama daha 1 ay önce samsun bitti samsun battı 3.lige düser amatöre kadar yolu var diyenlere dersi en güzel şekilde verdiler bu gençlerin tecrübe kazanması için devam hep destek tam destek bu maçta yenilmeyecez bundan eminim

samsunmania

İki kontratak takımının maçı. Ama Samsunsporum İstanbuldaki ve Samsundan gidecek olan kardeşlerimin de desteğiyle maçı alır. Yürekten inanıyorum.

kumkoylu ahmet

su bir gercek samsunspor busene playoffa katilmasi cook ama cooook zor ama katilamazsak bu takim seneye dagilir celil gider caner zorla oynuyor serkan zaten yok yani isimiz cok zor.dua edelimde playoffa katilalim yoksa yemin ediyom dagiliriz.hayirlisi neyse hakkimizda o olsun.ben herzaman heryerde samsunsporluyum amotore dussek bile...

Ahmet Sonkaya
Hollanda

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: kumkoylu ahmet - 06 Nisan 2008, 23:13:19
su bir gercek samsunspor busene playoffa katilmasi cook ama cooook zor ama katilamazsak bu takim seneye dagilir celil gider caner zorla oynuyor serkan zaten yok yani isimiz cok zor.dua edelimde playoffa katilalim yoksa yemin ediyom dagiliriz.hayirlisi neyse hakkimizda o olsun.ben herzaman heryerde samsunsporluyum amotore dussek bile...

Ahmet Sonkaya
Hollanda

bu takım plaoff'a kalsa bile dağılacak bunu herkes biliyor merak etme - sene sonunda sadece gençler kalacak bu takımda bunuda herkes biliyor ama benim hiç korkum yok gençlerle ve yapılacak 1-2 transferle bu seneden daha iyi bir oyun oynarız

ama ben mayısdaki kongrede güçlü bir aday çıkmasını bekliyorum bu arada celile teklif gelmezse gitmez ama duyulanlara göre antalya istiyormuş neyse sene sonunda bunların hepsini konuşuruz şimdi önümüzdeki maçlara bakalım  ;)

cem 55

kartal ligin 2.yarısında tepe taplak gidiyo 2.yarıda 12 macta bir tek galibiyetleri var bugünde istanbulspora yenildiler.takımın yıldızları forvet hattındaki iskender ve tecrübeli timuçin ben bugun es es beraberligiyle ilk 6 hedefimizin bittigini düsünüyorum ama istanbul grubu olarak genede arma askına statdaki yerimizi alacaz grup olarak güzel süprizlerimiz var bizim için keyifli bi hafta olacagı kanısındayım.öbür hafta istanbulda cok sıcak ve yagıssız bi hafta olacagı hatta macın oynanacagı pazar günü hava sıcaklıgın 27 derece civarı olacagı söyleniyo meteroloji tarafından bütün istanbuldaki samsunspor sevdalılarını keyifli bi pazar günü geçirmek istiyorlarsa cümbür cemaat maca bekliyoruz.kartalda maç öncesi defanstan 2 oyuncu yüksel ve mehmet ali kart cezalısı biz ise uzun bi aradan sonra tam kadro sahada yer alacaz hersey lehimize gibi insallah taraftar ve takımın sov yapacagı bi hafta olur.

körfez55

öncelikle şunu düşünelim elazığ maçından önce düştük diyorduk.kimi yeneriz 4 maç alırsak ligde kalırız hesapları yapıyoduk.ligde kalmak için adeta dua ediyoduk.eses sakary bize fark atar diye kahroluyoduk.bugün geldiğimiz noktada 5 haftadır mağlup olmuyoruz.bu 5 haftada 3 gol yedik sadece 4 galibiyet 1 beraberlik aldık.tek isteğimiz ligde kalıp son maçlara rahat cıkmak;mümkün olduğunca en üst sıraya yükselebilmekti.işte o noktadayız playoff zor olsa da bu sezonun keyfni çıkarmalıyız artık.genc oyunculrımıza şans verip gelecek sene için çalışmalara başlamalıyız.hem taraftar hem yönetim olarak..

kartal maçında taraftar olarak armamızz için orada olmalıyız.güzel bir pazar gününü tek aşkımızla birlikte geçireceğiz.sanırımm bu bizim için skordan daha önemli.

CeLiL_55

ya beyler CeLiL hiç bir yere gitmez adam o kadar teklif varken Süper Lig takımlarından ısrarla 2.ligde olsan Samsuna geldi istese ztn giderdi önceden bu saatten sora CeLiL biryere gitmez adam Samsun Sevdalısı Samsun Delikanlısı

GençKozluklu

Arkadaşlar zaten bizim için Play Off lar plaseydi. Hala daha öyle. Sonuçta gidip KArtal'da takımı destekleyeceğiz. Gençlerimize büyük SAMSUNSPOR taraftarını aşılayacağız, kendilerinden seneye ço kşeyler beklediğimizi hakıracağız.

Celil seneye kalır. Gençlerle biz bu ign tozunu atarız. Caner, Serkan nereye giderlerse gitsinler dert değil .Bu halde bile Play off ihtimalimzi var. Seneye neler yapmalıyız.

Bende Mayıs'ta daha iyi bir yönetimin gelmesini ümit ediyorum. O zaman daha net plan yaparız.

Şimdilik maçlarımızı kazanmaya devam. en azından kaybetmeden. SAMSUNSPOR'a yakışır bir şekilde.

Saygılarımla