samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

Musti

Herkese çok geçmiş olsun ama karakolda hakkaten çok eğlendik...

Benim bir şeyimi çalmamışlar. Çantaya bakmışlar ama sadece sigara vardı onu da almamışlar. Cana geleceğine mala gelsin. (Tabi benim tuzum kuru :P) O gün öyle yaşanması gerekiyordu demek ki oldu bitti.

Serkan'ın karakolda söylediği yeni beste süperdi... :--*

Atakumlu

Karakoldan musteri bagladım  :D  gece kapıda guvenlik tutan polisle biraz muhabbet yaptıydık adamın arsası varmıs numarayı bıraktıydım satarsan ara diye, demin aradı bunu sen sat dedi  :kanka:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 21 Haziran 2011, 12:56:07
Karakoldan musteri bagladım  :D  gece kapıda guvenlik tutan polisle biraz muhabbet yaptıydık adamın arsası varmıs numarayı bıraktıydım satarsan ara diye, demin aradı bunu sen sat dedi  :kanka:
bana da 2. gidişimde bu arabayı ne kadar a satarsın diye sordu bir tanesi  ;D  :kanka:

Atakumlu

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Haziran 2011, 12:57:15
bana da 2. gidişimde bu arabayı ne kadar a satarsın diye sordu bir tanesi  ;D  :kanka:

sefa p.tesi gunu aynı soruyu bana da sordular  :evet: fiyatı soyledim satim dedim bise demediler  :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 21 Haziran 2011, 13:04:44
sefa p.tesi gunu aynı soruyu bana da sordular  :evet: fiyatı soyledim satim dedim bise demediler  :)
abi bana da 15 verim diyolar.olmaz 13 te anlaşalım dedim.yook 15 ten aşağı vermem diyo  ;D ;D

fındık

adamlar sanayide rahatlar  :D  maç günleri hariç

cany

uğraşıyolar mı acaba telefonları bulmak için imei falan :'(

fındık

Aldığım haber şuan için bi gelişme yok ama ime-i numası olan telefonları 1-2 ay içerisinde bulacaklarını temenni ediyorum ama paraların üstüne su için benim gibi ;D

mehmet yılmaz

Var mı bu hafta top oynamaya gelen? :)

Not. Evden şort,forma, ayakkabı gelin, yanınızda yedek don bile getiremeyin :) Biz Atakum'dan koşarak geleceğiz :)

1- samsuni

alperen

ahmetsefa55

mehmet abi çok güldüm yaa  ;D ;D ;D ;D ;D

3-ahmetsefa55 (abi opera durağında bi ıslık çalında bende katılırım koşuya )  :ok

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Haziran 2011, 23:12:55
mehmet abi çok güldüm yaa  ;D ;D ;D ;D ;D

3-ahmetsefa55 (abi opera durağında bi ıslık çalında bende katılırım koşuya )  :ok

olmadı bizi bir arkadaş iki dakika arabayla bırakır, maç biter bitmez de hemen yine arabayla gelip alır  ??? :P

Serkan

4-Serkan ben ve mauzerimle geliyorum  (=

Atakumlu

1- samsuni
2-yaramaz çocuk
3-ahmetsefa55
4-Serkan
5-Atakumlu55

Akyol