SÜPER LİG 2023-2024 | 20.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Sivasspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 11 Ocak 2024, 23:09:51

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

14 Ocak 2024 16.00

Samsunspor'umuz - Sivasspor

Yeni 19 Mayıs Stadyum

ts macini unutalim. Suan derdimiz onlar degil. Gercekci olalim. Siralamadaki rakiplerimizi ozellikle evimizde yenmeliyiz. Sivas hoca degisikligiyle once kayseriyi deplasmanda yendi. Kendi evinde de gsden 1 puan aldı. Ama bu lig cok dengesiz. Bizim yendigimiz karagumruk bizden sonra kayseriye 4 atıyor.

Evimizde vura vura kazanacagız inaniyorum.

Mac pazar gunu saat 4 de gunu guzel saati guzel haydi stada...

mehmet yılmaz

Karadeniz Derbisi tribünde bizim, sahada onların galibiyetiyle sonuçlandı. Bir an önce şu Sivas maçına odaklanmamız lazım. Tek hedef üç puan. Sivas'ı yeneriz diye düşünüyorum.

defansif orta saha

Geçen seneki giresuns'un durumu bize ibret olmalı. Son haftalarda fenerbahçe ile berabere kalınca bayram yapmışlardı ama bir hafta önce direkt rakipleri olan istanbul'a yenilmişlerdi. Sezon sonunda da küme düştüler. (İstanbul 41, giresun 40 puandaydı). Halbuki tam tersi istanbul ile berabere kalıp fener'e yenilseler ligde kalıyorlardı ve giresun'un yerine de istanbul düşüyordu. Yani yukarıdaki takımları yenmek moral verse de sezon sonu hesapları için "direkt rakibi" yenmek her zaman daha avantajlıdır.

Tam emin değilim ama sanırım 2011-12 sezonunda da benzer bir senaryo bizim için geçerliydi. Kayseri'ye kaybedip iki hafta sonra Beşiktaş'ı deplasmanda yenmiştik ama faydası olmamıştı. 

binikalamadım

mutlaka 3 puanla kapatılması gereken bir maç...hesabımız var bunlarla hiç iddiaları yokken bizi küme düşürmüşlerdi...hesabı kesmeliyiz artık.

jean

Ne yapip edip yenmeliyiz sonra fb zaten yener bizi o yuzden saha avantajimizi kullanmaliyiz aksilik sivasta formda son maclardan insaallah kazanan biz oluruz

brigand

Maç saati ve hava durumu en yoğun taraftar desteğine uygun. Taraftar ile birlikte mücadele gücünü biraz yukarıda tutabilirsek kazanacağız. Hocanın gereken değişiklileri yapacağına inanmak istiyorum. Aksi takdirde moral ve motivasyon olarak yıkıntı yaşayacağımız bir maç olur bizim için.

forzasirin55

Alıntı yapılan: jean - 12 Ocak 2024, 07:47:32Ne yapip edip yenmeliyiz sonra fb zaten yener bizi o yuzden saha avantajimizi kullanmaliyiz aksilik sivasta formda son maclardan insaallah kazanan biz oluruz
baştan pes etmek yok. fb yener demek yanlış. maç oynanmadan kazanılmıyor.
hakemler adam gibi maç yönetse fenerden puan alabiliriz.

_SoN_

Kar-fırtına yağmur farketmez, maç oynandığı sürece statdayız, tek amaç galibiyet olmalı, çok antipatik bir hoca var başlarında, oyunu ve taraftarı germek için elinden geleni yaparlar, biz işimie bakmalı, rakip ne kadar ücadele ederse iki katını göstermeliyiz, bu maçların tek sonucu olmalı bizim için, oda GALİBİYET.

binikalamadım

Sadece Samsunspor

En onemli macimiz demistim. Bunu bilerek oynayan takimimizi tebrik ediyorum. Ilk yarida nefes aldirmadik sivas a. Boyle devam 2.yarida da

binikalamadım

Gaziantep yenilirse 15.sıraya yerleşme ihtimalimiz var...bu fırsat kaçırılmamalı.

55.hakan

Bola'yı al Zeki'nin kartı var üzerine oynarlar şimdi.

binikalamadım

binikalamadım

binikalamadım