Her Liseye Bir Samsunspor Kitabı - Liselerde Samsunspor Okutulacak

Başlatan mehmet yılmaz, 01 Ocak 2011, 01:10:52

« önceki - sonraki »

Ayberk

Bir dönem yanlış hatırlamıyorsam İsmail başkan zamanında Samsunspor Koleji diye bir çalışma olmuştu ama hayata geçirilememişti.

Ölümüne_Samsunspor

Kitap Asarcık Çok Programlı Lisesine Geldi.Okuyorum Şu an bence birinin Ben Gerçekten Samsunsporluyum Demesi için bu kitabı okuması lazım tek kelimeyle süper kitap

Ölümüne_Samsunspor

Temel'i unutmak münkün değil Antremanda Kafasını Ağaca vuruyo Doktor diyo sen daha futbol oynayamassın ama çok kritik bi giresun maçı var ya devam ya tamam maçı Temel de maçı izleyenler arasında normal kıyafetleriyle gelmiş İlk yarı 0-0 bitiyo temel soyunma odasına iniyo ve Nuri Asan'la göz göze geliyo isterseniz oynayabilirim.Tribünlerin Gözleri Temeli Arıyo ama kimse Temelin oynayacğını düşünmüyo futbol hayatının bittiğini düşünüyo Ve Temel sahaya çıkıyo tribünler şaşkın Ve temelin attığı golle SAMSUNSPOR giresunu 1-0 yeniyo ve Samsunspor Yoluna devam ediyo Ve temelin maç sonundaki sözleri bence Süperdi.Temel Diyor ki : Ben trabzon doğumluyum fakat ben Herşeyden Önce Bir ''SAMSUNSPORLUYUM'' Bir ''SAMSUNSPOR'' Sevdalısıyım SAMSUNSPOR 100 Kere trabzonla maç yapsa Hiç Düşünmeden 100 Kere SAMSUNSPORU TUTARIM DİYOR.NE BÜYÜK SEVDA OLDUĞUNU ŞİMDİ ANLIYORUM...

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Ocak 2011, 02:02:55

İlk baskı 1.000 adetti. Zaten ben anlamıyorum, herkes kitabı alıp, okuduğunu iddia ediyor da birader, kedi buradaysa ciğer nerede, ciğer buradaysa kedi nerede? :)

Geçenlerde Şişlide korsan kitap satan bir yeri basmışlar.3000 adet te korsan baskı vardır mutlaka.Kitabı okuyanlar kitabı buradan satın almış olabilirler :D
Yada kitabı her alan en az 4 kişiye vermiştir,size başkasından aldığını söylemekten çekinmiştir ama okumuştur.
En iyisi kitabı okudum diyenlere soru sormak. ;)

Ülkemizde kitap okuma alışkanlığı neredeyse hiç yok.Bu güzel ve örnek davranış için tebrik ediyorum emeği geçenleri