TFF 1.LİG 2021-2022 8.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 1 Ümraniyespor

Başlatan _SoN_, 28 Eylül 2021, 22:45:06

« önceki - sonraki »

Ekrem

Kaleye doğru düzgün şut yok çünkü sürekli orta kestik.müsait 3-4 pozisyonda da toplar dışarı gitti. Umarım düzeliriz böyle birşey olacağı yok

samsunluhakan

her maç sol bekte sıkıntı yaşıyoruz mehmet altıparmak başkana yabancı hakkını sol bekte kullanamam demiş esin hakaj'ı yemiş al şimdide her maç sol bekten gol ye hoca değilsin bu kadar net 46.dakikada fofana girse zaten rahat alırdık maçı 68'e kadar neyi bekledi anlamak mümkün değil bilmiyorum sonuç ne olacak ama daha fazla zaman kaybetmeden hoca gitmeli

brigand

Oyuncuların ikinci yarıda ki hücum isteği ve arzusunu canlı canlı gördükten sonra bu maç da hocaya yazar.
Maçın büyük bölümünde çok derinde karşıladık rakibi. Çok daha fazla bulup daha fazlasını atacağımız maçta puanı zar zor alarak milli maç arasına giriyoruz.
Hocanın önce kendisine reset atması ve bunu saha içine hızlıca yansıtması lazım. Maça 70 dk. boyunca müdahale etmeyip, hemen önünde artık beni çıkar diye bağıran Soner'i değiştirmeyip, olursa 1 puan olmazsa da can sağlığı modunda takılması ne ona ne de bize göre. Dediğim gibi hocanın acilen kendini sıfırlaması lazım.

Oyuncu grubu için şunu diyebilirim; ikinci yarı gerçekten çok beğendim. Hareketlilik, istek ve hücum düşüncesi gayet yeterliydi takımın. Son vuruş beceriksizlikleri ve şansızlıkları olmasa maçı koparıp götürmüştük. Bunları başarabildikçe özgüvende yukarı seviyelere çıkacaktır. Soner'in bu takımın uzun süre sol beki olamayacağı aşikar, artık kulübedeki yerini almalı. Ortasaha'da Savi/Cihan rotasyonuna tercihleri zorunlu hale geldi artık. Yapmalı demiyorum yapmak zorunda. Bah'ın aldığı kısa sürede gösterdiklerine ve aldığı penaltıya bakarak yorum yapıyorum; Tomane'nin yanına monte edip denemek bize büyük şeyler kazandırabilir.

jean

Durust olalim bu futbolla ilk 2 hayal olur ilk 6 ya girmeye calisalim en azindan ilk yari bitene kadar