PTT 1. LİG 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Torku Konyaspor

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2013, 18:10:58

« önceki - sonraki »

Stoper

Helal olsun Konyalılara çok sağlam gelmişler.

Ankaragücü diye bağıran mamalaklar topluluğu bırakın artık bu işleri. Ankara sizi iplemiyor.Bu kadar yalama olmayın kuş beyinli varoşlar. 50-60 kişiyi peşine takip grup kurduk diye sağdan soldan bilet dilenen mezarcılar Samsun tribünlerine birşey kattığınız yok kaybolup gidersiniz inşallah.

2 liralık bilet için hâlâ bedava kovalayan böyük Samsunsporlular sizinle aynı takımı tuttuğum için iğreniyorum artık. Hoş siz ne kadar Samsunsporlusunuz muamma.

Ağzınızda ki ciciği alsalar ağlamaya başlarsınız.Reziller.

Desiqner

Alıntı yapılan: samsunum - 03 Mart 2013, 19:51:13
Maçtan sonraki şirinler olayı nedir bilen var mı ?

pankartı almış galiba konyalılar staddan.boş işler...

ult55ras

Alıntı yapılan: Desiqner - 03 Mart 2013, 21:06:12
pankartı almış galiba konyalılar staddan.boş işler...

biri taş attı kuyuya bizim pankart gitti iyimi :D mevzu şu bi yarım saaat çıkmadık tribünden topçular gelene kadar.

King1965

giren kişi volkan atıcı diye bir taraftarmz mis

King1965

sahaya giren kişi gayet mutlu face de filan yazıyor takımımıza gelecek cezayı bilse bir de :S

erkutdem55

Facebook sayfasında bütün arkadaşları kutlamaya başlamış arkadaşı.Büyük taraftar böyle olur.Ah keşke vursaydı,süper lige çıkarırlardı bizi belki.
Biz de taraftar mıyız?Tribünde tezahürat yapıyoruz salak salak.

SametYılmaz55

cezayı yedikten sonra o sahaya atlayan dingile kına göndermek lazım.yakar bir taraflarına

Tufan

Grupçuluktan nefret ediyorum ama Çiço'dan sonra Belediye Evleri Kale Arkası dolayısıyla tüm tribün bitmiştir. Bu serserileri Çiço dizginliyormuş haberimiz yok.

seckin55

Alıntı yapılan: Sol Açık - 03 Mart 2013, 18:34:42
Bu arada maçın en önemli olaylarından birisi de Kemal Sabri Bayraktır'ın oynamasıdır bence. Tekrar yazmadan edemedim, çok beğendim. Ayrıca adam 15 Ocak'ta 15 yaşına girmiş. Bu kadar genç bir oyuncu daha önce oynamış mıdır, bilmiyorum. Umarım devamı gelir.
Kemal Bayraktar, Hakan Bayraktarın amcasının torunu oluyor, hatta alt yapı hocalarımzdan Ayhan Bayraktarın oğludur, yolu açık olsun harbi Samsunsporludur.

isa55

Sahaya girende şu yokmuş, vuramamış hikaye. Büyük ceza gelecek. Biz de çok kızdık, sahaya mı girelim? Her taraftar mümkünse yanındakileri zaptedmeye çalışsın lütfen.
Bu arada son dakikada da olsa yenilgiden kurtulmak güzel.

jurista

Cezanın geleceğini biliyoruz elbette, vuramadı diye yaptığı işi meşrulaştırmadık aksine vuramamasının bizim için şans olduğunu söyledik..vursaydı maç orda biterdi ,hakem sahayı terkederdi ...

bu iki farkı hikaye olarak görmemek lazım ...

bir insan düşman olsa bunu yapmaz ... madem bu kadar delikanlıydınız geçen sene sivas maçında yapsaydınız yazık ...

samsunmania

03 Mart 2013, 23:34:08 #461 Son düzenlenme: 03 Mart 2013, 23:37:24 samsunmania
Alıntı yapılan: jurista - 03 Mart 2013, 23:19:46
Cezanın geleceğini biliyoruz elbette, vuramadı diye yaptığı işi meşrulaştırmadık aksine vuramamasının bizim için şans olduğunu söyledik..vursaydı maç orda biterdi ,hakem sahayı terkederdi ...

bu iki farkı hikaye olarak görmemek lazım ...

bir insan düşman olsa bunu yapmaz ... madem bu kadar delikanlıydınız geçen sene sivas maçında yapsaydınız yazık ...

Aynısını yazacaktım,yazmadım. O zaman Sivas maçının şahsına münhasır hakemini linç etseydiniz de kulübün kapısına kilit vurulsaydı. Bugün biz kendi kendimize sinirlendik çünkü oynayamadık, oynatmadı konya. Hakem de iki üç faulü es geçince ihale adama kaldı.
Trabzon maçında ercanın ergül yücedağ'ı kaçırdığı maçta Samsunspor'un Avrupa kupası yolunu da bu zihniyet kapattı. Hepimiz kuduruyoruz ama bunları yapmamalıyız. Olmuyor, madalya vermiyor kimse kimseye sahaya girince.

Desiqner

Facede millet gaz veriyor.
Bize herşey müstehak.

Kais

Alıntı yapılan: Stoper - 03 Mart 2013, 20:59:11
Helal olsun Konyalılara çok sağlam gelmişler.

Ankaragücü diye bağıran mamalaklar topluluğu bırakın artık bu işleri. Ankara sizi iplemiyor.Bu kadar yalama olmayın kuş beyinli varoşlar. 50-60 kişiyi peşine takip grup kurduk diye sağdan soldan bilet dilenen mezarcılar Samsun tribünlerine birşey kattığınız yok kaybolup gidersiniz inşallah.

2 liralık bilet için hâlâ bedava kovalayan böyük Samsunsporlular sizinle aynı takımı tuttuğum için iğreniyorum artık. Hoş siz ne kadar Samsunsporlusunuz muamma.

Ağzınızda ki ciciği alsalar ağlamaya başlarsınız.Reziller.

konuşmalara dikkat et biraz kuş beyinli varoşlar falan ağır ol ya napıyon