PTT 1. LİG 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Torku Konyaspor

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2013, 18:10:58

« önceki - sonraki »

emre__ss

Maç adına en çok sevindiğim konu,golü cemil ve halukla beraber takımın en çok çalışan ismi olan abdulkadirin atması oldu.

samsunmania

Sahaya giren kişinin elinde bıçak mı vardı? Eğer öyleyse fenalardayız.

çarşambalı-55

Göztepe gelir Altay diye bağır Konya gelir Ankaragücü diye bağır Bu nedir ya gelene gidene salça ol edebiyle gelen adama salça ol

red_white

Alıntı yapılan: çarşambalı-55 - 03 Mart 2013, 19:11:19
Göztepe gelir Altay diye bağır Konya gelir Ankaragücü diye bağır Bu nedir ya gelene gidene salça ol edebiyle gelen adama salça ol

Nerede süper lige çıktığımız taraftar  :(  hakikaten başka takımların ismini duymaktan bıktım... bencede bizim stad sadece kalabalık...

Var mı Senden Öte

ahmet arı ayrı facia tribünler ayrı bir facia Allah sonumuzu hayır etsin..

samsunmania

Alıntı yapılan: samsunmania - 03 Mart 2013, 19:11:01
Sahaya giren kişinin elinde bıçak mı vardı? Eğer öyleyse fenalardayız.

Yokmuş Allah'a şükür, teyid ettik.

SametYılmaz55

bu sene moda oldu maç sırasında bağırmayıp devre arasında,maç sonunda başka takımlar adına tezahürat yapmak,bazı grupların reisleri adına tezahürat yapmak

Kais

jean

Son dakikada alinan 1 puan iyidir ne koparirsak kardir gecen haftada puan alsak Guzel olcakti erciyes maci oncesi moral oldu almamiz gereken 14 puan kaldi

samsunum

Maçtan sonraki şirinler olayı nedir bilen var mı ?

Karabudun

Özetlere bakıyorum da oynamamışız. Şu sezonu hayırlısıyla atlatalım.

FaTiH_HaN

Maçın hakkı beraberlikti, hak yerini buldu son dakikada da olsa. Tribünler güzeldi, ben maraton kombinem olduğu halde izdihamdan dolayı kale arkasına geçtim.

Bu arada kendi kendimize sallamakta üzerimize yok düşme hattındaki takımımızı desteklemeye 15 binden fazla taraftar geliyor ve biz bitmişiz, tribünlerde iş yok edebiyatı yapıyoruz, 3-5 kişinin yaptığı holiganlıktan binlerce kişilik genelleme yapıyoruz.

jurista

Allahtan sahaya giren hakeme vuramamış , maç yarım kalabilir hükmen mağlup olacağımız gibi puanımızın silinmesine varan cealarla karşı karşıya kalabilirdik.Azıcık mantıklı olun arkadaş böyle taraftarlık olmaz olsun...

cany