Yeter artık TRT!

Başlatan Sadece Samsunspor, 23 Kasım 2012, 16:54:03

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Arkadaşlar haftalardır o dandik web tv'den maç izlemekten bıktık. Ayrıca kaç mb'da kotamız gidiyor. Süperligdeyken daha fazla maç izliyorduk valla. Bu hafta ankaragücü maçınıda web tv verecekmiş bu kadar olur. Kaç hafta oldu sayabilen var mı ? Yarın trt1 verecek kartal-erciyes maçını. Trt'nin o kadar kanalı var bize mi yer ayıramıyor trtspor boşuna mı kuruldu ? Lütfen şikayetlerimizi bu iletişim forumuna yazalım telefonlardan arayalım. Ayrıca yönetimden birileri trt ile irtibata geçerse yarın maçı tv'de izleyebiliriz.

E-mail: aktifhat@trt.net.tr
         trthaber@trt.net.tr

http://www.trtspor.com.tr/Iletisim.aspx

0(312) 463 23 30

Her yerden ulaşalım yarın maçımızı nette değil tv'de yayınlatalım.

Desiqner

Totomuzuda yırtsak değişen birşey olmayacak.Toplu ve organize bir tepki verilmedikten sonra...

samuray

ya hayret yinemi veb tv.den ulan trtt  :kafa: hep beraber yüklenelim şkayet için

samuray

şimdi şikayeteimi bildirdim ama hata veriyor sayfa anlamadım gitti fac ten demi yüklensek trt sayasına

Sadece Samsunspor

Evet facebook trt sayfasıda olabilir. E hafi ama arkadaslar yazalım niye sessiz kaldık ?

twitter

almanya liginde augsburg'un maçı vardır.

Sadece Samsunspor

19:00 Samsunspor - Bucaspor (TRT Web)

Yine web tv yeter lan artık yeterrrrr kotam dolu olmasına rağmen ankaragücü maçını izledim kaç gb geçtim. Bu hafta izlemeyecem yoksa 100 lira falan gelcek fatura. Şu trt'ye bi adam gibi tepki gösteremedik haftalardır web tv iziyoruz. Hadi kotayı geçtim ben tv'de full ekran izlemek istiyorum

samuray

ya genemi trt web ulan trt yeter artık be yeter bize çektirdiğin eziyet yüklenelim şu trt.ye ya

cany

alt sıralara inince önemsemez oldular bizi heralde :(

GurbetciFanatik

hacettepeli

webtv nin görüntü kalitesi çok berbat en azından iyi olsaydı şikayet etmeyecektim. alt sıralara inince reytingler devreye giriyor arkadaşlar televizyonculuğun dandikliği.

south_london

ligin alt sıralarındayız.normal

celebi

Sadece Samsunspor

allah belanı trt bu nasıl yayın yuh be

ismail

şu wep tv nin sitesi çökseydi keşke de maçı izliyorum diye  10 sn de bir gelen resimlere bakmak zorunda kalmasaydım