SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

yavuzselim

yalnızca üzerindeki armalar için alınır onun haricinde zaten halı saha için yaptırmış olduğumuz formalr daha kaliteli ve daha hoş

551

Üzerinde arma var duygusallığı bana çok saçma geliyor kötü işte forma arma olsun olmasın bişey kötüyse kötüdür.
Adidas ta giyse Nike giyse bu takım Errea kalitesini ve orJinalliğini bulamayacak hiçbir zaman.

brigand

Errea olayında arada başka etkenler olduğu için herkesten daha farklı giyiyorduk. Onun da değerini bilmedik. Bu formalara gelince; tamam anlarım basit olur, kumaşı 1.kalite değildir, tasarım da belki geride kalabilir ama her mağazada sattığın formanın üzerine arma basıp gönderme be kardeşim. Birazcık olsun farklılık yarat. Fazla değil küçük şeyler bile yeterdi. Balıkesir'in formalarına bakıyorum alakası yok bizimkilerle.

Ekrem

çarşambalı-55

Alıntı yapılan: Ekrem - 27 Ağustos 2014, 13:58:48
Arma basılmış sadece
http://www.lescon.com.tr/catinfo.asp?cid=273

Lescon firmasıyla anlaşıldıktan sonra internet sitelerini sık sık ziyaret ettim. Az çok tasarımın nasıl olacağı hakkında fikir yürütebilmek için ama sitedeki mevcut tshirtlere forma demiyorum tshirtlere sadece samsunspor arması dikip önümüze koyacakları aklıma gelmedi Bu Samsunspor taraftarıyla alay etmektir
Biz aylardır neyi bekliyoruz o zaman bilsem alırdım o tshirt lerden terziye gidip arma diktirirdim

çarşambalı-55

Ey iş bilmez aptal beceriksiz yönetim seneye sakın forma filan satmaya kalkmayın sadece armayı satışa sunun biz gider formayı tasarlatır armayı diktiririz terziye
BAL ligi takımları bile özel forma tasarlatıyor firmalara Yani hassaslar bu konuda yani forma kutsal onlar için yani öyle alelade olamaz yani taraftarın isteği görüşü önemli yani taraftarlarına değer veriyolar...

Aslankaya

Ned Stark

Geçen sene de aynı muhabbetler oldu .. arşivleri açın bakın ... errea yı bu gün övenler dün lig giysek daha iyiydi diyordu ..işte bu söylemler ve benzerleri vasıtası ile errea artık yok ... bu gün yine benzeri söylemler var .. benim için de çok kaliteli olmayablir kumaşı deseni v.s ... ama dünyanın engüzel forması ... çünkü samsunspor forması ... daha iyi olabilirdi söylemlerinin hepsine yürekten katılıyorum .. söz meclisten dışarı da olsa , arma varsa gerisi teferruattır, almamak için bahane değil gerekçeler...:) :kanka:

##kdc##

Taraftarın söylemleri yüzünden Errea ile yolların ayrıldığına inanmıyorum. Başka birşeyler vardır işin içinde..

Ha Errea giysek yine eleştirirdim, zamanında store'de çalışan biri olarak şort, tozluk, forma numarası gibi malzemeler hiç bir zaman tam olarak kulübe ve store'ye gönderilmedi ve taraftarlarımıza hep mahcup olduk, elinde ne varsa onu bastı diyebiliriz.

Lescon'un da farklı bi prosedür uygulayacağını zannetmiyorum, o da ilk başta katalog formaları basmakla başlamış bize..

Ama önceden de dediğim gibi, parçalı, çubuklu ve siyah olanı alacağım, taraftarlık görevimi yerine getireceğim :)

Ned Stark

Adamlarla dar zamanın içinde anlaşma yaparsan elbetteki katalogdan forma yada benzeri şeyler seçeceksin , geçen sene errea da bir formayı bu siteden hazırladık , diğerleri yine katalogdu  ;)

samsunum

Şu siyah-gri forma yerine şu renkte forma nasıl olurdu  :) :o

SSKLA

Alıntı yapılan: Ned Stark - 29 Ağustos 2014, 12:39:52
Adamlarla dar zamanın içinde anlaşma yaparsan elbetteki katalogdan forma yada benzeri şeyler seçeceksin , geçen sene errea da bir formayı bu siteden hazırladık , diğerleri yine katalogdu  ;)

erreada diğer formaları taraftar seçmedi ama kesinlikle onlarda katalog değildi erreanın siteden arştırabilirsin.

##kdc##

Bir de söylemim söylemim diyorum ama, başkan değişmedi, yönetimin as kadrosu değişmedi niye dar zaman oluyor ki??
Anlaşılamadı veya planlama hatası oldu herhalde..

WT19i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

MeL_55

evet errea ilk sezon dışında  bize katalog forması vermemiştir.
hepsi özel tasarlanmış.

neyse gelelim bugün giyilen formaya.
bence çok renksiz ve basit gözüktü.
kırmızısı kendisini göstermiyor ve beyaz zeminde arma da kaybolmuş.
samsunspora yakışmayan forma.  giresunun forması da çirkin olmasına rağmen lescon formaları
yanında  göze hoş geldi.   

55.hakan

Dikkatimi çeken bir başka nokta da formanın teri çekmesi.Bizimkilerin çoğunun terden forma yapışmış ve içleri görünüyordu.