SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

maraton

store u bugün ki haline engin sever, mehmet yılmaz, cem, serkan ( 2 tane ) cüno, tayfun abi hep beraber bin bir emekle bugüne getirdik.. en bol dönemde yapılamayanı yaptık 56 lara yine biz gidip herkes ile defalarca görüşüp o günkü belediye başkanı da sağ olsun dükkan alıp cebimizden para koyup mal yaptırdık.. şimdi iki yılın sonunda gelinen bu noktada store u kulübün idaresine devrettik.. yeni yönetim yeni sezonda yeni ürünler ile store u isterse kaldığı yerden devam ettirir.. mallarda dükkanın içinde, tereklerde, dükkan da hala kulüpte.. bundan sonrası yeni yönetimin takdiri..
ya bir söz vardır yiğidi öldür hakkını yeme diye.. bir kere de teşekkür edin.. bu kadar kolay adam öğüten bir caimada kim göreve talip olur.. ismail başkan efsaneydi kötü oldu,erkut kötü, kazım başkan trilyon döktü kötü, emin o halde takıma sahip çıktı kötü, biz zaten trabzon köpeğiyiz..

celebi

başkanım benim sıkma canını.

maraton

nasıl sıkmayayim bu kadar mı kolay

celebi

sen gel şöyle istanbula stres atalım be kardeşim.

Levent ÖCAL

Gazi Park içinde bulunan Samsunspor Store'nin kapandığı şeklindeki haberlere tepki gösteren Başkan Emin Kar, "Açtığımız yeni neden kapatalım" dedi.

TADİLAT YAPILACAK
Samsunspor Kulüp Başkanı Emin Kar, 56'larda Gazi Park girişinde bulunan Samsunspor Store'nin kapatılması ile ilgili gelen eleştirilere cevap vererek, "Kapanması söz konusu değil. Açtığımız yeri neden kapatalım. Tadilat yapacağımız için 15 gün kapatma kararı aldık. Bugünden sonra yeni ürünlerle taraftarlarımızın hizmetine girecek" diye konuştu.

GELİRLERDE TEMLİK VAR
Kulübün gelirlerinde temlik olduğunu ve bunun bütün Samsunsporluların bildiğini dile getiren Başkan Kar, "Bildiğiniz gibi gelirlerimizde temlik var. Ayrıca kongre kararı almış bulunuyoruz. Bizim dönemimizde açılan Samsunspor Store'yi bir arkadaşımızın üzerine yaptık. Dolayısı ile Samsunspor Store'nin kapanması söz konusu değil" dedi.. 

gazetearena.com

Levent ÖCAL

Şu çalkantılı günlerde biz taraftar olarak sükunet sahibi olmazsak elalemden ne bekleyebiliriz ki?

brigand

Her duyduğumuza inanmak, sorgulamamak, empati kuramamak, tartamamak kendini de bulunduğun çevreyide çürütür. Bizim en güzel yaptığımız iş de yaftalamak. Daha iyi tabirler kullanmak isterdim ama neyse demek lazım. Herkesin yanlışı, hatası olabilir. Önemli olan önce dinlemek, anlamak. Eğer sonrasında da aynı düşüncedeyse zaten o zaman yapılır yapılacak olan herşey. Son maç bittiğinden beri başka şeyler konuşmamız gerekirken, dışarıya karşı savaş vermemiz gerekirken biz yine durmadan kendimizi çürütmeye devam ediyoruz. Birgün biterse Samsunspor'un iç sorunları; yazın kenarıya, 2-3 sezona kalmaz şampiyonluğa oynar !

##kdc##

27 Mayıs 2014, 22:02:14 #547 Son düzenlenme: 27 Mayıs 2014, 22:46:24 ##kdc##
b*k atmada yüksek lisans yapmış bir camia olarak bu söylemler az bile.

Ben daha çok "ürünleri çuvala doldurup yurt dışına kaçmışlar" veya "satmayıp kara borsa yapacaklarmış" gibi söylemler beklerdim.

Hem bunlar; Galip Öztürk'ü başkan, Tanju Çolak'ı teknik direktör olarak isteyen taraftar potansiyelimizin zeka seviyesine daha uygun olurdu.  :-*

kumköylü ahmet

saatimi ve futbol cantami ordan aldim nereye kapatiyolar :-) benim garantim neolacak ? gerci garanti verdilermi onuda bilmiyoz ya :-)

Ayberk

Alıntı yapılan: Ayberk - 26 Mayıs 2014, 20:23:13
Niye şaşırıyoruz ki? Samsun diye bir "ŞEHİR" yok beyler uyanın!

neymiş ne değilmiş sorgulamadan bir anlık öfkeyle yazdım, şimdi aslını astarını öğrenince utandım yazdığımdan. ama benim aklıma ilk gelen malum belediye el değiştirdiği için oradan bir kapatma kararı geldiğiydi, yanlış anlamışız kusura bakılmasın.

maraton

Alıntı yapılan: ##kdc## - 27 Mayıs 2014, 22:02:14
b*k atmada yüksek lisans yapmış bir camia olarak bu söylemler az bile.

Ben daha çok "ürünleri çuvala doldurup yurt dışına kaçmışlar" veya "satmayıp kara borsa yapacaklarmış" gibi söylemler beklerdim.

Hem bunlar; Galip Öztürk'ü başkan, Tanju Çolak'ı teknik direktör olarak isteyen taraftar potansiyelimizin zeka seviyesine daha uygun olurdu.  :-*

hep kazıkları kardeş dediklerimden yediğim şu dünyada hala birilerine "KARDEŞ !! " diyebilmemin sebebi sizlersiniz..

mehmet yılmaz

Kapanmasın!

Hahahaha...

Yoksa ben nerede miting yapacoğum?  8) :P  :deli: :holey:

maraton

konuşma !! hep seni yüzünden... buradan gerçekleri açıklıyorum.. mehmetten ötürü..

mehmet yılmaz

Storeler kapansın, lokantalar açılsın!  :rulet:

south_london

tamam sakin olun tamam. gerekli baglantilari kurdum fonu ayarladik tottenhamin %1'ini aliyoruz. hepinizi kurtaricam. Sayin maraton sizi oxford street magzasina mudur olarak alabilir miyiz? mehmet yilmaz da aylik dergimizin editoru olur mu acaba?