SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

cgr

Alıntı yapılan: King1965 - 11 Ağustos 2013, 11:04:01

STADYUMUN ÖNÜNDE SAMSUNSPOR STORE VAR ANCAK STORE KAPALI OLDUGUNDAN KORSAN SATICI IS YAPIYOR..

MAC GÜNU STORE NEDEN KAPALI ?

SONRA NEDEN KORSAN URUN ALIYOR BU TARAFTAR DIYORLAR BUYRUN..

Samsunsportvnet senmisin sorumlusu ?

King1965

@cgr bu fotografı görünce neler hissediorsun ?

cgr

Alıntı yapılan: King1965 - 11 Ağustos 2013, 16:56:29
@cgr bu fotografı görünce neler hissediorsun ?

Madem basın ile ilgileniyorsun, önce bi araştır bence. Neden açılmadı diye ?

Öncelikle yeni ürünlerin gelmesi bekleniyor, bunu da söyleyeyim ;) Araştırsan bulabilirsin.

En azından sağda solda yazdığın "YAZIKLAR OLSUN SİZE!" lafını burda da kullansaydın ya ;)

Burada yöneticilerin de , store personelinin de bulunduğunu sen de iyi biliyorsun.

King1965

Alıntı yapılan: cgr - 11 Ağustos 2013, 17:05:22

En azından sağda solda yazdığın "YAZIKLAR OLSUN SİZE!" lafını burda da kullansaydın ya ;)

Başkan , EMİN KAR:"Ben Samsunspor için bir tane bile kombine satacaksam,burdan Çarşambaya tekerlekli sandalyemle giderim"

Başkanım bu mesajı vrdikten sonra duygulanmıştım . Helal olsun kral adamsın dedım..

Başkan böyle diyor kulübümün 1 tl geliri yok diyordu zamanında.
orada 1 atkı satılsa kulübümüze 1 tl kar demektir.

Storede ürün yok demissin hocam Bayrak mayrak atkı da mı yok ?

yok yani duyarlı bir taraftar olarak yazdık ancak laf isittik .  KAzım yılmaz yönetimi olsa simdi neler yazardın neler..  YAZIKLAR OLSUN  yazı yazmıssam yazmısımdır baska yerde senı mı ılgılendırır ?

emre

Samsunspor için düzgün üslupla mantıklı ne kadar eleştiri yaparsan amenna.Güzel güzel sorarsın, eleştiri yaparsın, belki işin başka bir yanı vardır öğrenirsin,daha güzeli elini taşın altına koyarsın benim de bir katkım olabilir mi bu konuda dersin... Ama başka yerde şöyle yazıklar olsun böyle yazıklar olsun deyip burada öbür türlü yazarsan bu ikiyüzlülüktür.

cgr

11 Ağustos 2013, 17:17:26 #275 Son düzenlenme: 11 Ağustos 2013, 17:20:38 cgr
Alıntı yapılan: King1965 - 11 Ağustos 2013, 17:11:46
Storede ürün yok demissin hocam Bayrak mayrak atkı da mı yok ?

yok yani duyarlı bir taraftar olarak yazdık ancak laf isittik .  KAzım yılmaz yönetimi olsa simdi neler yazardın neler..  YAZIKLAR OLSUN  yazı yazmıssam yazmısımdır baska yerde senı mı ılgılendırır ?

Bayrak mayrak, atkı da yok güzel kardeşim.

Başka tarafta yazıklar olsun, ama bu tarafa gelince neden kapalı ? İki tarafa da güzel görünmeye çalışma bence...

Bu store'un neden kapalı olduğuna verdiğim cevap...

Diğer konu ise o seyyar satıcının ne işi var demişsin özelden. Onları koruduğumu da söylemişsin özelden... Ne olduğunu bilelim demişsin, bunun cevabı da aşağıda.

Bende eski bir store personeliyim.Orada ki seyyar satıcı, store personelinin ya da bi başkasının ilgi alanına girmez. Kulüp Avukatı o konuda ilgilenir.

Gider polis ile, tespit eder mallar elinden alınır ya da farklı bi cezai işlem uygulanır. Prosedür nedir tam bilmiyorum...

Kaldı ki geçen sene lig başlamadan, bu konuda bir çok uyarı yapıldı. Resmi site'den açıklama da yapıldı.

Lig maçlarında da neredeyse seyyar satıcı hiç yoktu. Bu bir hazırlık karşılaşması olduğu için gözden kaçmış olabilir...

King1965

Alıntı yapılan: cgr - 11 Ağustos 2013, 17:17:26
Bu bir hazırlık karşılaşması olduğu için gözden kaçmış olabilir...

çok gözden kaçaçak yerde . SAMSUNSPOR STOREMIZIN ÖNÜNDE...

açıklayıcı mesajların ıcın de teşekkür ederim..

mimar55

Bana söz düşmez ama yorum yapma hakkım var bir samsunsporlu olarak bence burdaki hiç kimse samsunsporun zararına olacak hiçbirşeyi istemez benimsemez hataları herkes yapar herzaman heran birbirimizin acıklarını kovalamak yerine birbirimize yardımcı olmak lazım mesela o fotoyu çeken arkadaş zabıtayı arayabilirdi bizim bizden başka dostumuz yokken neden kırıyoruz dostlarımızı ben anlam veremiyorum.

Serkan

Store gidip yazıklar olsun diyebilirsin sanaldan atara gerek yok

King1965

Alıntı yapılan: Serkan - 11 Ağustos 2013, 20:12:22
Store gidip yazıklar olsun diyebilirsin sanaldan atara gerek yok

dehtıt mı edıoyrsun ? hanı bı tarafın yıyorsa gıt storede de gıbısınden ?

Serkan

Yok sanaldan yazmana gerek yok git yüzlerine karşı söyle diyorum ben olsam öyle yapardım

Burak

Alıntı yapılan: King1965 - 11 Ağustos 2013, 20:17:55
dehtıt mı edıoyrsun ? hanı bı tarafın yıyorsa gıt storede de gıbısınden ?

Store dan bugüne kadar kaç liralık alışveriş yaptın sorabilirmiyim ? Daha personeli bile tanımıyorsun riyakarlığın lüzmu yok

Sercan

Store'de bulunan ürün çeşitliliğini, ürün kalitesini vs. eleştirmek yanlış değil. Çünkü gerçekten bu konularda zayıfız. Ama kardeşim eleştiri yaparken, biraz daha dikkatli cümleler kurun. Sanki olağanüstü bir bütçesi var da kulübün, bilerek ürün almıyorlar. Gerek yok bu tarz eleştirilere...

feticalik

'Samsun medyası' zihniyetiyle kulübün üzerine gitmekte üstünüze yok. Hep bir yıpratma çabası, hep bir açık bulma çabası.

orucreis

Kendi sehrinin takımını kendi şehrine küstürüyorsun.millete SAMSUNSPOR'u ve yönetenlere aşağılayıcı cümleler kuruyorsun.peki bunları yazmak için düşünmedin mi düştüğümüz sene nerdeydim diye ?.bence SAMSUNSPOR'lü falan degilsin sen.çünkü kimse kendi şehrine ihanet etmez sen tamda bunu yapıyorsun.