SAMSUNSPOR STORE

Başlatan maraton, 12 Eylül 2012, 12:29:29

« önceki - sonraki »

beşnumara

Peki sayın cgr benim sorumun cevabı nedir?

##kdc##

Alıntı yapılan: beşnumara - 05 Ekim 2012, 00:22:33
Şehri samsun uzun kollu var mı? :)
Malesef, maliyetten kazanmak amacıyla uzun kollu forma yapmıyorlar cingo  :P

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: cgr - 05 Ekim 2012, 00:33:02
abi, bi onceki sayfaya bakabilirsin :) paylasmistim bende...

Prensip olarak senin mesaklarını okumuyorum belki, ne biliyorsun?  8) :P
Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun, siyah da iyidir. Beyaz bizi şişman gösteriyor birader :)

cgr

Alıntı yapılan: samsuni - 05 Ekim 2012, 00:36:48
Prensip olarak senin mesaklarını okumuyorum belki, ne biliyorsun?  8) :P
Kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun, siyah da iyidir. Beyaz bizi şişman gösteriyor birader :)

Fark ettim zaten...  :(

5trawberry

burakbas

Forumda dolanırken bu mesaja rastladım. Duygulanmamak elde mi? Nereden nereye... Allah güç versin  :(

Alıntı yapılan: maraton - 12 Haziran 2006, 17:59:32
tamam kırmızı güzel de önce francahsing lazım.. klübün formasını niye işportadan alim en azından adam gibi küçük biryer açılsa da bizde oraya sahip çıksak.. geçen klube gitsin diye rus pazarına gittim 40 milyon verip forma aldık nerde bunun fişi ben nereden bilecem klube gittiğini.. yok abi gidiyo merak etme diyorlar.. biz önce karınca kararınca klübe sahip çıksak futboldan anlamayan mirasyedilere muhtaç da olmayız ama galiba biraz suç bizde eylemsizliğimizde..

Burak

Dün sevgili kardeşlerimden güzel alışveriş yaptık alışveriş ortamı on numara herkes uğrayıp alışverişini yapsın indirimli ürünleri kaçırmayın formalara reklam isim numara orjinal formatıyla yazılıyor  :ok

cgr

Yeni sezon "Araba Atkısı" ürünlerimiz gelmiştir. Mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.

FİYAT : 5 TL

Serkan

Alıntı yapılan: Burak - 10 Ekim 2012, 11:25:11
Dün sevgili kardeşlerimden güzel alışveriş yaptık alışveriş ortamı on numara herkes uğrayıp alışverişini yapsın indirimli ürünleri kaçırmayın formalara reklam isim numara orjinal formatıyla yazılıyor  :ok

ilgi ve alaka nasıl ama : )

Theofanis Gekas

şu çubuklu formayı alana baskılar bedava olsa ne iyi olurdu  :-[

özkan

Alıntı yapılan: Theofanis Gekas - 10 Ekim 2012, 16:50:25
şu çubuklu formayı alana baskılar bedava olsa ne iyi olurdu  :-[
sen al baskılar benden kardeşim

Theofanis Gekas

özkan

tamam sen al storeden.not bırak serkana yada ceme.hallederiz.

Theofanis Gekas

Alıntı yapılan: özkan - 10 Ekim 2012, 18:18:26
tamam sen al storeden.not bırak serkana yada ceme.hallederiz.

eyvallah abi veya kardeşim,sen verdikten sonra ha senden çıkmış ha benden erreaya bildirilip bi indirim yapılabilir belki ondan söyledim,merak ediyorum errea ve klübe dağılan para oranları ne acaba eğer takımımıza 80 liradan 30 dan az düşüyorsa eski formalarımla idare edip storedan klübe daha fazla katkı bırakacak şeyler almak istiyorumda ondan yazdım

Burak

Alıntı yapılan: Serkan - 10 Ekim 2012, 15:35:00
ilgi ve alaka nasıl ama : )

ilgi 10 numara 5 yıldız  insanın storedan çıkası gelmiyor  :ok